İstatistikler

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Güzelim gözlüklü caniyi de kendilerine benzetiyorlar :( halbuki çok güzel bir insan
Yani en azından ben kendi adıma bu multi işlerine hiç girişmediğimi söyleyebilirim. Belki siz de söyleyebilirsiniz. Fakat durum şu ki her klanda bu işlere girişen birileri mutlaka var. Buradan ayrılıp farklı bir ekibe geçsem de bu durumun değişmeyeceğini fark ettim. Bana TWstats adında bir yerden oyuncuları incelemeyi öğrettiler. Diğer klanlardaki oyuncuları incelediğimde kendi klanındaki oyuncunun köyünü alan mı ararsınız yoksa kendi klanındaki bir oyuncunun tüm askerleri ile bir ölüm saldırı yapıp daha sonrasında yanındaki klan arkadaşının onun köyünü alması ile oyuna veda edeni mi ararsınız belli değil. Bakınca az buçuk görüyorum kim multi hesapların köyünü alıyor, kim multi hesaplarıyla saldırı birimleri üretip rakiplere saldırıda bulunuyor. Bunun o klanı bu klanı yok muhtemelen bütün klanlarda bu durum böyle ve sanırsam bu iş böyle de devam ediyor. Artık normalleşmiş bir şey. Bir noktada kabul etmem gerek sanırsam. TWstatsdan bazı ekran görüntüleri de aldım. Fakat buraya iliştirme gereği duymuyorum. Zira bu beyhude bir hareket olacaktır sanırım. Teşekkürler
Saygılar.

Berserker KTG

Kılıç Ustası
Ben bu toplulukta yeni olduğum için dünyanın ilk açıldığı zamanlar böyle şeyler yazdığınızda neredeyse kendime acaba yanlış yerde miyim diye sordurtmuştunuz bana. Teessüf ediyorum gerçekten. Bir an ben bile inanmaya başlamıştım bu söylediklerinize. Hamle hileci siz temizsiniz sanmıştım. Öğrendikçe bir şeyleri anlamaya başlıyorum ama ufak tefek bir aydınlanma geliyor.

o kadar yanlış yerdesin ki sana anlatamam : d