İstatistikler

Sanchex

Kılıç Ustası
Eyer uslu bir çocuk olursan bir gün sende hamlede oynayıp stratejilerini ögreneceksin :):)
Şu an anlayamadım nasıl bi strateji var. 3 gün beni kursa falan alın bari biraz öğrenelim strateji nedir nasıl yapılır. :D

Bu arada forum moderatörlerini tebrik ederim artık sayfalarca yazı görmek zorunda değiliz.

ZeRo54

Yasaklı
Şu an anlayamadım nasıl bi strateji var. 3 gün beni kursa falan alın bari biraz öğrenelim strateji nedir nasıl yapılır. :D

Bu arada forum moderatörlerini tebrik ederim artık sayfalarca yazı görmek zorunda değiliz.
Doğru ıskoyu banladıkları iyi oldu.

Meto.

Yasaklı

Hocam kaç mail adresi açabiliyorsun :D Ona göre kursu şeyapalım

Meto.

Yasaklı
1 hotmail 1 gmail 1 de iş mailim var iş yapar mı bilmiyorum. Klana alım şartlarında kaç mail olması gerekiyor belki aile fertlerimi de oyuna başlatırım :D

:D evliysen akşam bi dc gel. Eşinin telefonu vs derken baya iyi olur. Gram kâr amacı gütmeden bi kurs şeyedeyim

Meto.

Yasaklı
Kavun değil ki koklayarak anlayasın. Adama bir mesaj attık cevabın varoşluğuna bak. Aynen birader o dediğinden

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
banlı mıydım?
ramazanda alkol mü alıyorsun sen? :d
sen ve senin kankilerin gibi multiyle oynamam ben aslanım
Ben bu toplulukta yeni olduğum için dünyanın ilk açıldığı zamanlar böyle şeyler yazdığınızda neredeyse kendime acaba yanlış yerde miyim diye sordurtmuştunuz bana. Teessüf ediyorum gerçekten. Bir an ben bile inanmaya başlamıştım bu söylediklerinize. Hamle hileci siz temizsiniz sanmıştım. Öğrendikçe bir şeyleri anlamaya başlıyorum ama ufak tefek bir aydınlanma geliyor.