İmmortal of SIDIKA !

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Musluk*

Yasaklı
Eşime dostuma ağla zırla yazanları
Gerek yok böyle şeylere bence herkes burada az çok tanıyor birbirini senin arkadaşın da o tarz konuşmuş o tarz cevap almış gerilmesin ortalık boş yere :) arkadaş yasaklanmış forumda ben merak ediyorum haritanızı sıdıka 150 kişi diye makara yapıyordu baya avans kaç kişi merak ettim :D

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Gerek yok böyle şeylere bence herkes burada az çok tanıyor birbirini senin arkadaşın da o tarz konuşmuş o tarz cevap almış gerilmesin ortalık boş yere :) arkadaş yasaklanmış forumda ben merak ediyorum haritanızı sıdıka 150 kişi diye makara yapıyordu baya avans kaç kişi merak ettim :D
Bence de böyle şeylere gerek yok üstüne üstlük biz normalde birbiriyle kanlı bıçaklı klanlar bile değiliz. Worlde 75 kişi geleceğiz dediniz bizim bu saçma sapan yerleşimimize karşılık resmen ışınlanma öğesi kullanmış gibi bir yerleşiminiz olmuş (gerçekten laf atmıyorum sizin elinizde olan bir şey değil sonuçta tamamen şans) bizim tek klan 50 kişi geldiğimizi kimseyle anlaşma yapmadan geldiğimizi alt klan açmadığımızı gördüğünüz halde kendi "aşiret klanlarına karşıyız" lafınızı çiğneyerek 5 klan doldurup 250 kişi oldunuz ve worldün en kalabalık klanı sizsiniz. Bunun da üstüne kimse kimseyi kandırmasın 50 kişilik İsyan klanıyla beraber geldiniz. Bununla makara yapan arkadaşlarıma da "ağla" dediniz. Kolpaçino Nedim abimizin de dediği gibi "yani kusura bakmayın ama, sizin karşınızda da çocuk yok yani"

Küvet

Yasaklı
Bence de böyle şeylere gerek yok üstüne üstlük biz normalde birbiriyle kanlı bıçaklı klanlar bile değiliz. Worlde 75 kişi geleceğiz dediniz bizim bu saçma sapan yerleşimimize karşılık resmen ışınlanma öğesi kullanmış gibi bir yerleşiminiz olmuş (gerçekten laf atmıyorum sizin elinizde olan bir şey değil sonuçta tamamen şans) bizim tek klan 50 kişi geldiğimizi kimseyle anlaşma yapmadan geldiğimizi alt klan açmadığımızı gördüğünüz halde kendi "aşiret klanlarına karşıyız" lafınızı çiğneyerek 5 klan doldurup 250 kişi oldunuz ve worldün en kalabalık klanı sizsiniz. Bunun da üstüne kimse kimseyi kandırmasın 50 kişilik İsyan klanıyla beraber geldiniz. Bununla makara yapan arkadaşlarıma da "ağla" dediniz. Kolpaçino Nedim abimizin de dediği gibi "yani kusura bakmayın ama, sizin karşınızda da çocuk yok yani"

seni sevmem, klanındakilere saygı duyarım. işinize geldiği şekilde anlamayın. beni kırmamışlar gelmişim

75-100 kişi olmayı düşünüyorduk, eş dost gelelim dedi kırmadık. size karşı hamle olsun diye sizin 50 kişi geldiğinizi görüp toplamadık insanları, bi klan ben açmak istedim bi klan rakro necati açmak istedi 2yken 4 olduk, 5 olduk. son performans dünyasında birlikteydik daha, bunu unutup 5. klanı da sırf ağlayan arkadaşın için açıp profiline sıdıka artık bir aşiret yazdım. istersek 20 klan sokardık, aynı şekilde sizde yapabilirdiniz.

worldun en kalabalık klanı olabilirim ama normal oyuna baktığımızda hala kalabalık değilim. bu dünyada oynayan birine veya bir klana karşı bir hamle yapmadım.

biz daha iki hafta önce birlikte dünya kapatmışız, arkadaşın gelip ağzını bükerek saygısızlık yapıyorsa ağla olarak karşılığını alır. öyle bir makara yok o saygısızlık. bak yukarıda qwert42 nasıl güzel makara yapmış. aynısını yaptı ben mi tersledim?