İmmortal of SIDIKA !

• Konuyu başlatan Deleted User - 5200023
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
75 olursa tek klan gireceğiz demişsin. Demek oluyor ki 75’den fazla olmayacağız. İki katısınız ama :D Bence sen ne yazmışım ben diye çık bi bak :D

moruk masiret mörürsek murcaz moruk ahahahahah

neyse güzel kardeşim sen Y kuşağındansın sanırım. Tartışamam hiç. Bıraktım ben bu işleri. :D

Küvet

Yasaklı
Moruk masiret mlanı mörürsek miplomasi mırmızı moruq ahahahaha

lütfen biraz daha ağla ya, sanane? o gün o şekilde düşünmüştük bugün olaylar bu şekilde gelişti. bir şey yazacaksan eğilip bükülmeden veya ağzını eğip bükmeden doğru dürüst yaz ne düşünüyorsan

@Luxor*

sende bir dünya önce aynı şekilde burdaki adamlarla oyun oynadın, şimdi işine gelmedi diye bu boş postları beğeniyorsun. dostça girdik, bir rahatsızlığın varsa mert abiden numaramı al bana yaz.

Mönch*

Yasaklı
lütfen biraz daha ağla ya, sanane? o gün o şekilde düşünmüştük bugün olaylar bu şekilde gelişti. bir şey yazacaksan eğilip bükülmeden veya ağzını eğip bükmeden doğru dürüst yaz ne düşünüyorsan

@Luxor*

sende bir dünya önce aynı şekilde burdaki adamlarla oyun oynadın, şimdi işine gelmedi diye bu boş postları beğeniyorsun. dostça girdik, bir rahatsızlığın varsa mert abiden numaramı al bana yaz.

lan ne ağlicam 50 kişi arkadaşlarla eğlenmeye girdik umrumda mı kaybol :D izahı olmayan şeyin mizahı olur dalga geçilecek konuma düşmüş insanlarla dalgamı geçiyorum bu kadar :D

Küvet

Yasaklı
Arkadaşlar İsa 5.klanı açıyor şu an benden duymayın

isa açmıyor, ben açıyorum. 4. klan dolsun ve oynamak isteyen bir tane arkadaşım/büyüğüm gelsin ve klanlarda yer olmasın, onun için 3 tane daha klan açarım. ben dost biriktirmek için oynuyorum bu oyunu, biri benimle oynamak istiyorsa geri çevirmem. aynı şekilde, maliko* resul ile benim aramın iyi olduğunu beni tanıyan herkes bilir, şu an 9avans klanlarında bir kere bile ısrar etmedim. aynı onun gibi çok sevdiğim büyüklerimde var orada, isteyen istediği şekilde istediği kişilerle oynar bu oyunu. şu oyunda benden çok küçük ekip kurup giren bir kişi daha yoktur. yeni mottom bu. ağlayan ağlayabilir

Luxor*

Baltacı

@Luxor*

Tek rahatsızlığım haritanın dağılımı hakkında, karşımdaki sayının önemi hiçbirzaman olmadı kendi şahsımın. Komik tarafı aşiret klanına karşı girip, aşiret olmak bununda goygoyunu kralına yaparız :D

Kendimde aşiret klanlarında oynadım da devamda ediyor seviyorumda :D Bu worlde böyle oynuyalım dedik, yüreği yeten teke tek gelir daha ne diyim :D

Küvet

Yasaklı
Tek rahatsızlığım haritanın dağılımı hakkında, karşımdaki sayının önemi hiçbirzaman olmadı kendi şahsımın. Komik tarafı aşiret klanına karşı girip, aşiret olmak bununda goygoyunu kralına yaparız :D

Kendimde aşiret klanlarında oynadım da devamda ediyor seviyorumda :D Bu worlde böyle oynuyalım dedik, yüreği yeten teke tek gelir daha ne diyim :D

valla 3 dolu 1 yarım 50 kisiden asiret klanı olmuyor, dünyaya katılım az sadece

Krmz1905

Yasaklı

Haklısın müdür

Ya ata sana koymaz be olum ne uğraşıyorsun cevap vermeye bilek var sende bilek döktür şöyle klasikte ki gibi 3-4 klanda az şartlar eşitlensin.

Aaa onları sıfırlıyor di mi hemen ya olsun sana koymaz aynı yoldan devam :p

Mönch*

Yasaklı
Ya ata sana koymaz be olum ne uğraşıyorsun cevap vermeye bilek var sende bilek döktür şöyle klasikte ki gibi 3-4 klanda az şartlar eşitlensin.

Aaa onları sıfırlıyor di mi hemen ya olsun sana koymaz aynı yoldan devam :p

Ne diye hitap edeyim canımın içi ismin neydi furkan mı skype'da furkanım ben falan diye geziyodun sanırım değil mi :D