İlluminati

• Konuyu başlatan Rothschild
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Ne manaya geliyormuş azcık çok kıymetli bilgilerinizle bizide aydınlatırmısınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yuh abi ya ne demek bu şimdi ?
Sence müslümanlığı yok eden bir devlet şeytana tapan bir şey sence yeni dünya düzeni sence nasıl olabilir.siz ilk önce illuminatinin ne olduğunu öğrende öyle gel.adam bilginderiem amaçlı diyo yhaw.akın inanmayın buna beyinlerinizi yıkıyorlar....

Sayın salimcani,

Biz illuminatinin ne demek olduğunu gayet net biliyoruz ki zaten buraya gelme amacımız bunu size de öğretmek.
Kulaktan dolma bilgilere itimat etmeyiniz lütfen. Ayrıca bir milleti yok etmenin en kısa yolu, o milletin dilini yok etmektir yhaw.

DeletedUser

Ziyaretçi
illuminati.org sitesindeki geri sayım dolunca ne olucağınıda biliyorsunuzdur siz aydınlatın bizi.

salimcani

Hafif Atlı
illuminati.org sitesindeki geri sayım dolunca ne olucağınıda biliyorsunuzdur siz aydınlatın bizi.

Evet aydınlatın gene ne pislikler yapcaksınız.
Rothschild

Kulaktan dolma bilgiler değil bunlar.Üstelik ben böyle yazmayı seviyorum.Buna karışma yetkiniz olduğnu sanmıyorum.illumunatinin eskiden beri tek bir amaçları var.dünyayı kendi amaçlarına göre hazırlamak ve müslümanlığı yok etmek.Sizde gelip illuminati diye klan açıyorsunuz ve simgelerini koyuyyorsunuz daha ne olduğunu bilemeden.yazık diyorum

DeletedUser29966

Ziyaretçi
kim ne yapar klan ismi nasıl olur bizi ilgilendirmez burası sanal alem herkes istediğini yapıyo tabi belli kurallarda illüminati denilen olaya açıkcası karşıyım w12ye başlarsam savaşırım ama normal hayatta nasıl olur onu bilemeyiz ayrıca illüminatiyi burda yaymaya kalkışmayın boşuna forumda ihraç olmayın derim

DeletedUser

Ziyaretçi
kısaca herseye cevaplarım... uzun ama okuyun ayrıntılı

Malazgirt ile illüminatinin benzer şeyler olduğunu düşünüyorsanız birşey diyemeyeceğim :)
İllüminati yasadışı kabalastik bir örgüttür.
Malazgirt ise bir zaferdir.
İllüminati'yi ve Malazgirti iyi araştırmanız temennisiyle başarılar.
İllüminati gelmişi ve geçmişi hakkında bilgi isterseniz haber verin elimdeki dökümanlar ve araştırmaları sizinle paylaşmaktan memnun olurum :)

ben ıstıorum xD

evet hakkında hiç birşey bilmedigim bir ismi araştırdıktan çok az da bilgi sahibi olduktan sonra bu başlık banada çok ilgi çekici gelmeye başladı araştırmalara devam edicem ama dogruluk payının çok yüksekte oldugunu düşündügüm birşey... ve gerçekten merak konusu :)

bende bıseyelere baktım ama dunyayı bıtırmek muslumanlıgı bıtırmek ıstıolar ...

dostum klan isminiz çok ama çok farklı bu ülkede kimse birşeyi araştırmıyor ben dahil sağdan soldan duyduğumuz şeylerle bilgilerimizi toparlayayıp ona göre yargı koyuyoruz "illuminati" senelerden yaygın olan siyasal içerikli bir konu ha senin dediğine doğru diyorum dediğin gibi bir çok klan ismi var o gruba giren ama onlar göze batmıyor illuminati farklı bir grup olduğu için direk göze batıyor şahsen ben oyuncu olsam w12de klanım olsa ilk düşmanım siz olursunuz anlatabiliyormuyum ama şu illuminatiyi bi araştıracam bakalım ona göre yorumumu daha çok arttıracam araştırmadan pek önyargılı davranmak istemiyorum ama yiende baaşrılar klanınıza

ııce araştır turk dusmanı muslumanlık dusmanı oldugunu bulursun ... bencede dırek bu ısımle gırersenız en az 10 dusmanınız olr xD

Reklamdan ziyade bilgilendirmek amaçlıdır sayın Indiscriminate İnsanlar araştırsın ve görsünlerki, illuminatinin hüküm sürdüğü bir dünya ne denli güzel olacak ve bireylerin yaşam standartları ne denli değişecek.

SAYIN Rothschild sızce ben sunu soruorum sizce kolelıgın baslıcagı musluman dusmanı olanlar 2kiz kuleler gıbı seylerı yıktırıp musluman ıstıne burakanlar kolları her yere uzanan bır ısımde klan kurmak hıc hos karsılanmaz soylemesı benden... kolay gelsın ...

sayın dmkol gerekli acıklamayı ben yaptım size. Siz malazgırtle bunu karsılastırmada ısrar edıyorsunuz. Edebılırsınız saygı duyuyoruz ama bunun malazgırtle karsılastırılmayacagını kabul ettik zaten bilginize...

sayın monatour tabikide haklısınız ama gunlerce aylarca klan ismi düşünen insanlar var. Sizinde dediğiniz gibi onlar dikkat cekıcı deildi bu çekici diyorsunuz. Bizde sırf bu sebepten bu ismi seçtik. Göze batmak istedik sizin deyiminizle bunda basarılı olursak bu bizi sevındırır. Görür görmez düşman ekleme olayına gelince biz onlara barış elimizi uzatırız baktık olmuyor barış olana kadar savasırız.

vaayyy ıste bu soz cok guzel oldu ama barıs bu oyuna yakısmaz onu bıde gercek ıllumınatıCİLERE sorun xD

araştırdım bayyağa ilginç şeyler var deprem oluşturmak falan ikiz kulelerin vuruluşu ilginç dine inanmayan bilime odaklı gizli örgüt.

AYNN oyle dur bıraz ayrıntıya gırıyım teeee ılk cıktıklarında bunlar kılıseye karsı cıktı(ki haklılardı 300 yıla karısmıorum 300 yıl amaclar ııdı 1900 den sonra degıstıler) cıktıgı ıcın ayrı bılıme dayalı orgut kurdular bunlar parayla ve medyayla herseyın elde edılebılcegını dusunenler ve oyle oluyorda normal halktan bırını alıolar tee zırveye kadar cıkarıolar zengın yapıolar bu ınsanda baglı kalıo onlara gelelım turkıye ıcndekı oyunlara 2 kart kaldı 1 tanesını hatırlamıorum ama dıgerı 3. dunya savasıdı... turkıye uzerınde ıse heryerde adamları var bı kere bu kesın medya askerımızı sucluyor cogunluk her ay 20 generalımız gırıyor sucu ve mahkemesı olmadan gelelım sen kımsın ben mı kımım? 13 yasında askerı sınavlara gırıp kazanmak ısteyen ve buyuyunce olumune vatanını korumak ısteyen bır bır turk gencıyım ... ama bence klan ısmı cok yanlıs olmus...

Yuh abi ya ne demek bu şimdi ?
Sence müslümanlığı yok eden bir devlet şeytana tapan bir şey sence yeni dünya düzeni sence nasıl olabilir.siz ilk önce illuminatinin ne olduğunu öğrende öyle gel.adam bilginderiem amaçlı diyo yhaw.akın inanmayın buna beyinlerinizi yıkıyorlar....

sonuna kadar katılıyorum...

Evet aydınlatın gene ne pislikler yapcaksınız.
Rothschild

Kulaktan dolma bilgiler değil bunlar.Üstelik ben böyle yazmayı seviyorum.Buna karışma yetkiniz olduğnu sanmıyorum.illumunatinin eskiden beri tek bir amaçları var.dünyayı kendi amaçlarına göre hazırlamak ve müslümanlığı yok etmek.Sizde gelip illuminati diye klan açıyorsunuz ve simgelerini koyuyyorsunuz daha ne olduğunu bilemeden.yazık diyorum

aynn oyle suana kadar bu sayfada dedıgın her seye katıldım ve haklısınız aynn aydınlatın bakalım sımdıkı oyunlarınız ne?

MODLARIMIZIN RICASIYLA BOYLE YAPTM FLOOD OLMAMASI ICIN Xd

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkes eğlencesinin peşinde fazla kasmayın bence :) Adamlar kendilerini kaptırmış bir kere ne söyleseniz fayda etmez, doğal komikliklerden zevk almaya çalışın :) .

DeletedUser

Ziyaretçi
İlluminati aydınlanmış olanlar demek sanırım.. bilim adamları tarafından kurulan bir örgüt yapısı olarak hatırlıyorum yanlışsam söyleyin.. papalıkta bu yüzden karşı çıkıyordu herhalde..

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet aydınlanmış olanlar demek 10 kişilik bir grupla işe başlıyorlar, kurucuları bilim adamları değil, fakat bilimi ele geçirmeye çalışan insanlar ve geçirmişlerdir de. Papa muhabbeti Tapınak şövalyeleriyle Katolik kilisesinin eskiden arasının açılmasından kaynaklanıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
benim bildiğim 12 kişi oldukları..

ama şuda varki bunun kurucuları bir hukukçudur.. newton gibi filozoflarında içinde bulunduğu bir örgüt yapılanması sanırım..

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet aydınlanmış olanlar demek 10 kişilik bir grupla işe başlıyorlar, kurucuları bilim adamları değil, fakat bilimi ele geçirmeye çalışan insanlar ve geçirmişlerdir de.

evet baslarda bılıme ınanlardı hanı kılıse bılıme karsıydı ya baslarda ııdı ama sonra kotulestı ....

DeletedUser

Ziyaretçi
benim bildiğim 12 kişi oldukları..

ama şuda varki bunun kurucuları bir hukukçudur.. newton gibi filozoflarında içinde bulunduğu bir örgüt yapılanması sanırım..

ben 7 kısı dıye hatırlıorum en guclu kararların baglı oldugu 7 kısı var dıye bılıorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
bu kartlar biraz karışık ne zaman çıktı o kartlar bilmiyorum ama adamların heryerde eli ve gücü olduğuna kanıt.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben 7 kısı dıye hatırlıorum en guclu kararların baglı oldugu 7 kısı var dıye bılıorum...

12 kişi tarafından kuruldu..

benim bildiğim yada yanlış olarakta söylüyebilirim papa döneminde insanların o dönemin papazlarına inanmalarıydı illuminati örgütü ise kime inanacaklarını bilmeleri için bir çeşit yapılanma idi yani papaza inanmayın bize inanın hani biz fizikçiyiz filozofuz bilimciyiz bizde herşeyi biliyoruz papazlar katalikler birşey bilmiyor tarzı şeyler olduğunu hatırlıyorum ben..

DeletedUser

Ziyaretçi
12 kişi tarafından kuruldu..

benim bildiğim yada yanlış olarakta söylüyebilirim papa döneminde insanların o dönemin papazlarına inanmalarıydı illuminati örgütü ise kime inanacaklarını bilmeleri için bir çeşit yapılanma idi yani papaza inanmayın bize inanın hani biz fizikçiyiz filozofuz bilimciyiz bizde herşeyi biliyoruz papazlar katalikler birşey bilmiyor tarzı şeyler olduğunu hatırlıyorum ben..

hee gecmıste 12 olabılr ama suan 7 tane var buyuk rutbelerınde..

DeletedUser

Ziyaretçi
kim o 7 kişi..

İluminati ye inanan ünlü kişilerde var jay z madonna lady gaga gibi ünlü isimler var..

DeletedUser

Ziyaretçi
kim o 7 kişi..

İluminati ye inanan ünlü kişilerde var jay z madonna lady gaga gibi ünlü isimler var..

onlar alt yapıdanlar ... onlar ılk 300 e gırıolar bakın sıze 1 tane ornek verıyım abd baskanı bush ve en son ki kadın baskan galba ıngılteremıydı bır ulkenın kadın baskanı var oda ulimunatıden 2 kısı bılıorum ben yuksek olan ..