İlluminati

• Konuyu başlatan Rothschild
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Malazgirt ile illüminatinin benzer şeyler olduğunu düşünüyorsanız birşey diyemeyeceğim :)
İllüminati yasadışı kabalastik bir örgüttür.
Malazgirt ise bir zaferdir.
İllüminati'yi ve Malazgirti iyi araştırmanız temennisiyle başarılar.
İllüminati gelmişi ve geçmişi hakkında bilgi isterseniz haber verin elimdeki dökümanlar ve araştırmaları sizinle paylaşmaktan memnun olurum :)

burdaki benzetmeyi anlamadınız. biz tutupta malazgırtı illüminati ile bir tutmadık. Sadece o an ornekler aklımıza gelmedi bunu ornek vermıs arkadas. bozkurtundan tut ülkü ocagına kadar che guevaradan tut sol kaynaklı gruplara kadar uzanan bır suru isimler oldu oyunda onlar oturupta siyasi bir eylemmi yaptılar? biz de bunu anlatmak istedık yoksa malazgırt nereee illüminate nere.. umarım kendımızı anlatabılmısızdır..

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar.

Son günlerin en populer konusu olan İlluminati ismini seçmenizde biraz da reklam amacı olabilir mi ? :) Tanıtım sayfasının en ilgi çeken başlığı olarak görünüyor şuan :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
evet hakkında hiç birşey bilmedigim bir ismi araştırdıktan çok az da bilgi sahibi olduktan sonra bu başlık banada çok ilgi çekici gelmeye başladı araştırmalara devam edicem ama dogruluk payının çok yüksekte oldugunu düşündügüm birşey... ve gerçekten merak konusu :)

bir siyasi içerik taşıdığımızı düşünmüyorum. buna benzer grup isimleriyle kurulmus bır suru klan oyunda mevcut. bir siyasi amacımız olmadıgıda zamanla kendini gostercektir. Tabiki siyasi olarak gorulurde uyarılar gelirsede gerekli değişikliği yapar saygımızı gosterırız.

dostum klan isminiz çok ama çok farklı bu ülkede kimse birşeyi araştırmıyor ben dahil sağdan soldan duyduğumuz şeylerle bilgilerimizi toparlayayıp ona göre yargı koyuyoruz "illuminati" senelerden yaygın olan siyasal içerikli bir konu ha senin dediğine doğru diyorum dediğin gibi bir çok klan ismi var o gruba giren ama onlar göze batmıyor illuminati farklı bir grup olduğu için direk göze batıyor şahsen ben oyuncu olsam w12de klanım olsa ilk düşmanım siz olursunuz anlatabiliyormuyum ama şu illuminatiyi bi araştıracam bakalım ona göre yorumumu daha çok arttıracam araştırmadan pek önyargılı davranmak istemiyorum ama yiende baaşrılar klanınıza

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar.

Son günlerin en populer konusu olan İlluminati ismini seçmenizde biraz da reklam amacı olabilir mi ? :) Tanıtım sayfasının en ilgi çeken başlığı olarak görünüyor şuan :)

Reklamdan ziyade bilgilendirmek amaçlıdır sayın Indiscriminate İnsanlar araştırsın ve görsünlerki, illuminatinin hüküm sürdüğü bir dünya ne denli güzel olacak ve bireylerin yaşam standartları ne denli değişecek.

DeletedUser18323

Ziyaretçi
burdaki benzetmeyi anlamadınız. biz tutupta malazgırtı illüminati ile bir tutmadık. Sadece o an ornekler aklımıza gelmedi bunu ornek vermıs arkadas. bozkurtundan tut ülkü ocagına kadar che guevaradan tut sol kaynaklı gruplara kadar uzanan bır suru isimler oldu oyunda onlar oturupta siyasi bir eylemmi yaptılar? biz de bunu anlatmak istedık yoksa malazgırt nereee illüminate nere.. umarım kendımızı anlatabılmısızdır..

daha demin görmemişim yorumumu değiştiriyorum özür dilerim.
O konuda haklısınız.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
sayın dmkol gerekli acıklamayı ben yaptım size. Siz malazgırtle bunu karsılastırmada ısrar edıyorsunuz. Edebılırsınız saygı duyuyoruz ama bunun malazgırtle karsılastırılmayacagını kabul ettik zaten bilginize...

sayın monatour tabikide haklısınız ama gunlerce aylarca klan ismi düşünen insanlar var. Sizinde dediğiniz gibi onlar dikkat cekıcı deildi bu çekici diyorsunuz. Bizde sırf bu sebepten bu ismi seçtik. Göze batmak istedik sizin deyiminizle bunda basarılı olursak bu bizi sevındırır. Görür görmez düşman ekleme olayına gelince biz onlara barış elimizi uzatırız baktık olmuyor barış olana kadar savasırız.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser18323

Ziyaretçi
sayın dmkol gerekli acıklamayı ben yaptım size. Siz malazgırtle bunu karsılastırmada ısrar edıyorsunuz. Edebılırsınız saygı duyuyoruz ama bunun malazgırtle karsılastırılmayacagını kabul ettik zaten bilginize...

sayın monatour tabikide haklısınız ama gunlerce aylarca klan ismi düşünüp insanlar var. Sizinde dediğiniz gibi onlar dikkat cekıcı deildi bu çekici diyorsunuz. Bizde sırf bu sebepten bu ismi seçtik. Göze batmak istedik sizin deyiminizle bunda basarılı olursak bu bizi sevındırır. Görür görmez düşman ekleme olayına gelince biz onlara barış elimizi uzatırız baktık olmuyor barış olana kadar savasırız.

Haklısınız üzgünüm görmemişim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar.

sayın modum reklam deilde ilgi çekme kısmına katılabılırım. Ayriyeten iyi veya kötü burda insanları biraz da arastırmaya sevkettıysek ne mutlu bize. HAARP diye kilit bir sözcük verip bunu da arastırmalarını isterim arkadasların. Oyun basında gunlerce nette vakit geçiriyoruz bence ınsanların bunu arastırmasını saglayabılırsek bile ne mutlu bize.

Arastıran arkadaslardan da zaten olumlu veya olumsuz dusunmelerını beklemıyoruz. Sadece arastırsınlar değişik bir konuda en azından bilgi sahibi olurlar. Bizim hedefımızı zaten arkadasım acıklamıs bu hedefı benımsemeyen de benımseyende olabılır. Hepsine sonsuz saygı duyacagız. iyi sabahlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Benimde fazla bir bilgim yok ama kulak aşınalığı var bir yerden amaçları ne bilmiyorum ama araştıracağım klanınıza başarılar.

sayın monatour tabikide haklısınız ama gunlerce aylarca klan ismi düşünen insanlar var. Sizinde dediğiniz gibi onlar dikkat cekıcı deildi bu çekici diyorsunuz. Bizde sırf bu sebepten bu ismi seçtik. Göze batmak istedik sizin deyiminizle bunda basarılı olursak bu bizi sevındırır. Görür görmez düşman ekleme olayına gelince biz onlara barış elimizi uzatırız baktık olmuyor barış olana kadar savasırız.

güzel ve saygılı konuşmanızdan dolayı teşekkür ederim.Madem tüm dünyanın dikkatini çekeceksiniz ozaman başarılarınızlada dikkat çekmeyi temenni ederim..kolaygelsin şimdiden hayırlı olsun hayırlı geceler

DeletedUser

Ziyaretçi
araştırdım bayyağa ilginç şeyler var deprem oluşturmak falan ikiz kulelerin vuruluşu ilginç dine inanmayan bilime odaklı gizli örgüt.

DeletedUser

Ziyaretçi
İlluminati örgütü çok kapsamlı bir gizli örgüttür yani araştırsak da bir şey fark etmez ama eğer ben yinede araştırcam diyosanız o sizin kararınız. Bu arada illumunati diye google yazdıktan sonra illumanitinin anasayfası karanlık bir ekran çıktı sonra mause kaydırırken sol üst köşede zaman hep geri gidiyor nedenini biliyormusunuz?

DeletedUser29532

Ziyaretçi
Başarılar çocuklar arkanızdayım savaşımızda :D Jay- Z nickinide ben alayım bari :D

salimcani

Hafif Atlı
Reklamdan ziyade bilgilendirmek amaçlıdır sayın Indiscriminate İnsanlar araştırsın ve görsünlerki, illuminatinin hüküm sürdüğü bir dünya ne denli güzel olacak ve bireylerin yaşam standartları ne denli değişecek.

Yuh abi ya ne demek bu şimdi ?
Sence müslümanlığı yok eden bir devlet şeytana tapan bir şey sence yeni dünya düzeni sence nasıl olabilir.siz ilk önce illuminatinin ne olduğunu öğrende öyle gel.adam bilginderiem amaçlı diyo yhaw.akın inanmayın buna beyinlerinizi yıkıyorlar....