İlk Silinecek Klancık

Faramir66xd

Mızrakçı
Neden 2 haftada bir w açılıyor anlamış olduk bugün böylece bu arada :d tebrik ediyorum tr klanlar ekibini

Crazy is here

Yasaklı
biz oynarken puan kasmıyordu bile ban yiyince sıralama yapmıs foruma dökülmüş neyseki yakın zamanda dersini verdik yoksa içimde ukte kalırdı haksız ban yiyipde buna meydan bırakmak.
Ulan çok komiksin Enes :D sizden korktuğumdan falan mı kasmaıdgıımı düşünüyorsun ? Kaç klasik tokat yedin benden kendini kemirdin unuttun heralde ? Açıp bakabilirsin kapattığım birinci olduğum klasiklere :D sen hem puan kasıp hem multi yağmalarken ben mızrak basıp uyumayıp yağma atıyordum, seninle oynadığımız worldleri kıyaslarsak baya geride kalsın heyecan yapma o yüzden. Neyse banlılar konuşmasın pls yok sayıyorum seni :D

Uchiha Clan.

Okçu
Ulan çok komiksin Enes :D sizden korktuğumdan falan mı kasmaıdgıımı düşünüyorsun ? Kaç klasik tokat yedin benden kendini kemirdin unuttun heralde ? Açıp bakabilirsin kapattığım birinci olduğum klasiklere :D sen hem puan kasıp hem multi yağmalarken ben mızrak basıp uyumayıp yağma atıyordum, seninle oynadığımız worldleri kıyaslarsak baya geride kalsın heyecan yapma o yüzden. Neyse banlılar konuşmasın pls yok sayıyorum seni :D

çer çöple bile kavga eder olmuşsun gkslglsglslglzlglg

BirDost*

Ağır Atlı

Delidir ne yapsa yeridir :troll:

Stratejist-

Hafif Atlı
BU ZAMAN KADAR SADECE, C12 C15 EN SON İSE C18 E GİRDİM SADECE C12Yİ KAPATMIS C15 İ OYNADIĞIM KLAN KAPATMIS ELEMAN TOKATLADIM DİYOR .S

CLASİK AYARINDA W81 DE AĞIR ŞAMAR YEDİ HALA ETKİSİNDE MİDİR NEDİR YAZIK.

HİÇBİR KLASİKDE NE MULTİ AÇTIM NE MULTİ YAĞMALADIM. AKSİNE C15 DE BU ELEMAN BİZZAT ORTALIKTA DOLANIYORDU BENİ BANLATTIĞINI SÖYLEYEREK İŞTE BİZİM HESAPLARI BOTLA YAĞMALALADIGINI GÖRÜP ŞİKAYET ETTİK DİYE.

:)

Stratejist-

Hafif Atlı
81 de de herşeyi ip gibi diziyordu, hadi erkeksen canlı yayın açalım ms tuturmaca oynayalım. 50 ms aralıga sana 3 hak veriyorum ben direk tek hak yer mi ? 10 sn kala at çek yapalım yer mi :)

herşeyiniz hile hurda olmus sizssiniz, c15 de bu adamın klanı videosu da var youtubda scrip bilmem neler anlatıkları allah şahidim olsun c15 de oyun oynadığımı sanıyordum ama bunlar işi başka noktaya götürünce o w de bunu ve klanına mimlendim.

-yaKuza-

Acemi
benim anlamadıgım BAN yiyen forumda nasıl yemiyor halen konuşuyor.
SÜrekli üyelik açayım hangi sebeple olursa olsun Geleyim forumda sağa sola yazayım iyi veya kötü.
BAN yedin mi heryerden yersin bence yasak hareket yapmışssın sonuçda
Yiyenide tanımam klanlar ekibinide tanımam şahsi fikrim

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
benim anlamadıgım BAN yiyen forumda nasıl yemiyor halen konuşuyor.
SÜrekli üyelik açayım hangi sebeple olursa olsun Geleyim forumda sağa sola yazayım iyi veya kötü.
BAN yedin mi heryerden yersin bence yasak hareket yapmışssın sonuçda
Yiyenide tanımam klanlar ekibinide tanımam şahsi fikrim

Insanlarin konusma hakkini elinden alamassin ki oyun kurallarini ihlal etmek ayri burasi ayri