İlk Silinecek Klancık

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
onu bilmemde ilk aile klanı pars oldu tebrik ediyoruz şuan 7 tane var

Saygıdeğer @Bi Kahve ?

Rahatsızlığını anlıyor ve saygıyla karşılıyorum. Biz sadece birbirini uzun süredir tanıyan kişiler olarak hareket ediyoruz, başka ekipleri bünyemize katmadık. Klanlarımızdaki çoğu arkadaşımız Pars oyuncusu olduğu için yayılmak maksadıyla yapılmış değil klan limiti 10 kişi olunca "sıgmak" maksadıyla yapılmış bir hamledir.

Maksadımız eğlencedir, dünyayı kapatmak için her yol mübah diyenlerden olmadık olmayacağız.
Herkese başarılar diliyorum.

Bence ilk silinen klan vip olacaktır @TamuHan

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Saygıdeğer @Bi Kahve ?

Rahatsızlığını anlıyor ve saygıyla karşılıyorum. Biz sadece birbirini uzun süredir tanıyan kişiler olarak hareket ediyoruz, başka ekipleri bünyemize katmadık. Klanlarımızdaki çoğu arkadaşımız Pars oyuncusu olduğu için yayılmak maksadıyla yapılmış değil klan limiti 10 kişi olunca "sıgmak" maksadıyla yapılmış bir hamledir.

Maksadımız eğlencedir, dünyayı kapatmak için her yol mübah diyenlerden olmadık olmayacağız.

sanıyorum bölgesel olarak bi klan kurup hayatta kalmaya çalısın dedi oyun yöneticileri bu dünya yı açarken yada oylamadaki katılanlar işkence çekin dedi oda olabilir neyse çok fazla etrafta pars gördüm bunuda dile getirdim tabi birlikte oynamak isteyebilirsiniz ama aynı amaca hizmet eden 60 70 kişi gelirse dengeler çok değişir

konudan bağımsız kendi düşüncem çok fazla klan kurmak ( alt klan ) etraftaki klanlara güvenmediğimiz içn müttefikliklerini bozabilirler biz başına birini yerleştirelim bize bağlı dursunlar öyle kendi gelişimimiz için de sorun çıkartmaz mis gibi çözüm kimse kimse ye güvenmediği için müttefik olmak istenmemesi de normal sanırım

neyse yine çok uzun yazdım

eMpeaT

Baltacı
Saygıdeğer @Bi Kahve ?

Bir klan 100 kişi aynı anda girip aşiret klanı oluşturuyorsa muhakkak haritada daire çizecektir. Her halükarda birlikte oynayabilecekler.
10 kişi limit konmasının amacı zaten insanların ayrı düşmesiydi. Ayrı düşmeyen süreklilik sağlayan klanlar bunu bypass etmiş olacaklar. O halde ne anlamı kaldı klanların 10 kişilik olmasının? Sırf siz sülalecek girmeyin, zaten 10 kişilik ekip dünyayı kapatacak diye yapıldı bu. 100 kişi girip dünyayı aldıktan sonra ağalarına köyleri salıp müsade ederlerse ne anlamı kaldı bu özelliklerin.
Yanlış anlamayın ama hangi argümanla savunursanız savunun, yanlışa yanlış demediğiniz sürece haksız çıkarsınız.