ÇILGIN-BROTHERS

DeletedUser66851

Ziyaretçi
İsteseniz de buraya atamazsınız. Oyun içinde olan olayları support sisteminde çözmeniz gerekiyor. Ve buraya oyun raporları haricinde bir özel mesaj konuşması taşıyamazsınız, çünkü forum kurallarına aykırıdır.
whatsapp tan yazdı zaten adam. oyundan yazsa şikayet ederdik

DeletedUser66952

Ziyaretçi
yöneticinizin ettiği küfürleri buraya atmayalım. bizden biri sana ana bacı sövse mütlüğü bozmazdın heralde
bozardım tabiki. ama tutup da mütlüğü bozmadan önce op planları yapmazdım. Bu da sizin farkınız işte gurur duyun :confused:

DeletedUser65457

Ziyaretçi
whatsapp tan yazdı zaten adam. oyundan yazsa şikayet ederdik
Reelde yaşanan olayları zaten buraya taşımak anlamamsız olur ve bu da forum kurallarına aykırı anladığınızı varsıyorum. Bu arada yanlış bilmiyorsam elektronik ortamda edilen "hakaret" mesajı 1.5 yıl hapise kadar gidiyor. Önerim telefon numaranızı herkese vermemeniz :)

DeletedUser66782

Ziyaretçi
İsteseniz de buraya atamazsınız. Oyun içinde olan olayları support sisteminde çözmeniz gerekiyor. Ve buraya oyun raporları haricinde bir özel mesaj konuşması taşıyamazsınız, çünkü forum kurallarına aykırıdır.

sen de herşeye kırmızı kart gösterdin hocam :)
adam bize wp den sövdü zaten

DeletedUser66952

Ziyaretçi
Ha bir de saldıracagınızı önceden kestirmiştim ama dostlarımı ikna edemedim malesef. Bu da benim büyük aptallıgım işte yeterince ısrarcı olamadım :((

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Ha bir de saldıracagınızı önceden kestirmiştim ama dostlarımı ikna edemedim malesef. Bu da benim büyük aptallıgım işte yeterince ısrarcı olamadım :((

eğri oturup doğru konuşmak lazım savaşı biz istemedik şartlar buna zorladı...
abi dediğimiz adam bize sövecek bi tane köy için biz de aman mütlük bozulmasın diye eyvallah diyeceğiz öyle mi bu oyunu zevk almak için oynuyoruz kalkıp birileri keyfine göre bize sövsün diye değil..

DeletedUser64783

Ziyaretçi
@Dragon Lore oo kanka en son sen emekli olmadın mı ben mi yanlış hatırlıyorum hoşgeldin nasılsın yav senle az muhabbet edelim nerelerdesin sen :)