ÇILGIN-BROTHERS

DeletedUser66782

Ziyaretçi
burası 46.dünya 43 te savaştığım adamlarla şu an aynı klandayız
43 te şu olmuş bu olmuş mişli geçmiş zaman eki ile hikayeleri başka platformlarda paylaşırsınız..

bu arada sizin klandan 100 tane sağlam kami çıksın ben hesap silerim
diriliş e 20 köye gidip 5 tane alıp 2 sini geri verdiniz bunu ben değil istatistik söylüyor,

heyecan yapma jnm benim arkana yaslan geleceğimiz günü bekle

kışla basın ahır basın güzel köyler bırakın millete

premiz yok geliştirecek

önümüz ramazan zahmet edip alarm kurmayın davulculara boş yere bahşiş kaptırmayın biz sizi her gece uyandıracağız

bu dünya da yapabileceklerimiz bunlar bu dünya da da yeterince kaldınız

artık konuşma sırası bizde

sizi gidi çılgın barbarcılar sizi

İOS Celtic

Kılıç Ustası
burası 46.dünya 43 te savaştığım adamlarla şu an aynı klandayız
43 te şu olmuş bu olmuş mişli geçmiş zaman eki ile hikayeleri başka platformlarda paylaşırsınız..

bu arada sizin klandan 100 tane sağlam kami çıksın ben hesap silerim
diriliş e 20 köye gidip 5 tane alıp 2 sini geri verdiniz bunu ben değil istatistik söylüyor,

heyecan yapma jnm benim arkana yaslan geleceğimiz günü bekle

kışla basın ahır basın güzel köyler bırakın millete

premiz yok geliştirecek

önümüz ramazan zahmet edip alarm kurmayın davulculara boş yere bahşiş kaptırmayın biz sizi her gece uyandıracağız

bu dünya da yapabileceklerimiz bunlar bu dünya da da yeterince kaldınız

artık konuşma sırası bizde

sizi gidi çılgın barbarcılar sizi
Çok fazla 43 muhabbeti döndü hangi klandaydın

DeletedUser66782

Ziyaretçi
he nolmuş :) şaşırdın mı :)
onu boşver de son aldığım duyumlara göre etoo bitmiş :)
hayırlı uğurlu olsun diyelim

DeletedUser55582

Ziyaretçi
İyi Atıp Tutmussun Kendi Kendinize Gelin Güve Olmussunuz Siz Kimsiniz ki Bizi Büyüttügünüze Dair İddalar Üretiyorsunuz Sizi Falan Yalamışız Sözde Boss Savaşından Sonra Müttefik Olalım diyen ben Degildim sizin sacma sapan entrikalarınızla gelmedik biz buralara oturup izlediniz savaşlarımızı ne yardım ettiniz nede başka bisey boş laf yaptınız anca bide bizim üstümüzden diplomasi yapıp bazi klanları bizim üstümüzden tehtid ediyormussunuz cok başarılısınız tebrik ederim köy olarak üstünsünüz suanda savaşasıcaz görücez kim neymis degilmiş simdiden bos laf yapmayın burda buda biz büyüttük diyenlere gelsin...

https://i.hizliresim.com/8YG1Vr.png

morseytan78

Milis
VrZPyq.png

Destek Mi Lazım Oldu ... Sizin Büyüttüğünüzü İddiaa ettiniz klana karşı 1 günde 18 köy verdiniz şimdi korkudan bir yerlerden sav bulmaya mı gittin ??? Karşımıza çık İki Feyk Attık diye bu kadar korkma...

İOS Celtic

Kılıç Ustası
VrZPyq.png

Destek Mi Lazım Oldu ... Sizin Büyüttüğünüzü İddiaa ettiniz klana karşı 1 günde 18 köy verdiniz şimdi korkudan bir yerlerden sav bulmaya mı gittin ??? Karşımıza çık İki Feyk Attık diye bu kadar korkma...
Aaaa yakaladın beni beni mi stalklıyorsun yoksa

DeletedUser66952

Ziyaretçi
Bu Brazhers klanı neymiş arkadaş. bir anda müttefiklikten çık savas aç. üstüne köy aldık diye havalara gir. onur elden gidiyeeah. where is honor. Laflar geliyodu gerçi bilendiğinizin de biz bu kadar erken beklemiyoduk. Bahanelerin ardına saklanmayı bırakın artık ;)

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Cidden komiksiniz ya tehlike klanlarını da biz aldık dimi ama yönetimi beceremediğiniz için adamlar ayrılıp savaş açtı dimi :)

13tane alt klanı olan sizdiniz biz değil :)

Ve şu an sadece bireysel saldırı var op gününü bekleyin bakıcı atın bizdem birilerine de köy nasıl kasılır öğretsin sizlere raporları paylaşalım mı görsün mü tüm dünya kepaze halinizi?
Sozlerimize dikkat edelim :)

DeletedUser66851

Ziyaretçi
Bu Brazhers klanı neymiş arkadaş. bir anda müttefiklikten çık savas aç. üstüne köy aldık diye havalara gir. onur elden gidiyeeah. where is honor. Laflar geliyodu gerçi bilendiğinizin de biz bu kadar erken beklemiyoduk. Bahanelerin ardına saklanmayı bırakın artık ;)

yöneticinizin ettiği küfürleri buraya atmayalım. bizden biri sana ana bacı sövse mütlüğü bozmazdın heralde

DeletedUser65457

Ziyaretçi
yöneticinizin ettiği küfürleri buraya atmayalım. bizden biri sana ana bacı sövse mütlüğü bozmazdın heralde
İsteseniz de buraya atamazsınız. Oyun içinde olan olayları support sisteminde çözmeniz gerekiyor. Ve buraya oyun raporları haricinde bir özel mesaj konuşması taşıyamazsınız, çünkü forum kurallarına aykırıdır.