ALARM vs PUSULA

DeletedUser40530

Ziyaretçi
ey gidi be , zaman hızlı geçiyo

hepinizin emeğine sağlık

DeletedUser58112

Ziyaretçi
ne oldu şimdi pusula yeniliyor mu hadi geçmiş olsun

DeletedUser53916

Ziyaretçi
En büyük rol benim pusuladan köy aldım. Tekrar kaybetsemde bişe olmaz sonuç olarak pusulaya daebe indirdim alarmdan tebrik bekliyorum.

DeletedUser58404

Ziyaretçi
Pek sayılmaz hocam. Mesela dün ACMYZ bize op yaptı. 14 köy aldılar, biz de 19'unu geri aldık. Her zaman saldıran kazanıyorsun yani =))

Classic için bu geçerli
oyun hızı yüksek birim hızı da yüksek zaten
savunma oynayan kışlada 2 farklı birim basıyor ahır ve atölye de tek birim basıyor
saldırı oynayan kışlada ahırda atölye de tek birim basıyor

yağma atsalar etrafa
savunma kapasitesi az ve yavaş
saldırı kapasitesi yüksek ve hızlı

zaten saldırı 3 günde 4 günde basılırken savunma 10 günde anca üretilebiliyor

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ben işin latifesindeyim hocam zaten. Aksi bir görüşüm yok, aynı şekilde düşünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Pusula'nın aslanlığı ALARM'I görene kadarmış demekki :D

DeletedUser55217

Ziyaretçi
pusulaya dev aynasında bakma çabasını anlamıyorum yahu adamlarda köy kalmadı 3. klanları w 1.sinin gerisinde kalacak nerdeyse oyuncu desen her opta 5-10 kişi sıfırlanıyor mükemmel bir diplomasi değişikliği olmazsa bitti bu savaş ki diplomasi değişirse de kimse pusula alarmı yendi dememelidir bence

niye pusula alarmı yendı olmuyor anlayamadım sızınde bıldıgım kadarıyla udw ile bi diplomasınız var haksızsam duzeltin ? c3tede benzer bi olay olmustu pusula bitti denıldıgı anda sahlanmıs ve worldu kapatmıstık strateji oyunlarında ne zaman ne olacagı bellı olmaz dıplomasıye dayanırsa kurdugunuz strateji diplomasıylede coker her zamn 2. bi planınız olmalıdır eger yoksa vede yenılırsenız pusula bal gibide kazanmış olur kimse kazanamadı dıyemez iki tarafada başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
su durumda diplomasinin kolay kolay degisecegini sanmıyorum cünkü saglam baglar kuruldu alarm rakı udw arasında acemilerde silinene kadar hiç bir degisiklik olacagını sanmıyorum

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Pusula kazandım diyemez çünkğ bu zamana kadar birşey yapamadığından duman oldu. Haklısın belki diplomasi stratejisi önemli ancak alarmın köyü kim tarafından alındığına bakılır başkasının yaptıklarıyla buraya gelip pusula alarmı yendi diyemezsiniz tabiki de. Bizim sayemizde diyebilirsiniz ancak çünkü şu durumda fazlasını demek görgü kurallarına aykırı heralde xd

DeletedUser

Ziyaretçi
rakının profiline siz diplomasi yapamazsınız bizz belirleriz yazacam :d

DeletedUser55217

Ziyaretçi
su durumda diplomasinin kolay kolay degisecegini sanmıyorum cünkü saglam baglar kuruldu alarm rakı udw arasında acemilerde silinene kadar hiç bir degisiklik olacagını sanmıyorum

belkide en büyük hatayı orda yapıyorsunuzdur kim bilir dediğime geliyorsunuz yine stratejiniz müttefiklik üzerine kurulu diplomasi bittimi sizde bitmiş oluyorsunuz otomatikmen :)

DeletedUser55217

Ziyaretçi
Pusula kazandım diyemez çünkğ bu zamana kadar birşey yapamadığından duman oldu. Haklısın belki diplomasi stratejisi önemli ancak alarmın köyü kim tarafından alındığına bakılır başkasının yaptıklarıyla buraya gelip pusula alarmı yendi diyemezsiniz tabiki de. Bizim sayemizde diyebilirsiniz ancak çünkü şu durumda fazlasını demek görgü kurallarına aykırı heralde xd

bu classicte oynamıyorum baslarda vardım sonra hesap sıl yapıp bıraktım bazı sorunlardan dolayı o zamn sizde diyemezsiniz pusulayı yendık dıye koylerınıze udw klanlarından mis araları yapılıyor guzel kardesim sacmalama istersen?

DeletedUser40530

Ziyaretçi
bu classicte oynamıyorum baslarda vardım sonra hesap sıl yapıp bıraktım bazı sorunlardan dolayı o zamn sizde diyemezsiniz pusulayı yendık dıye koylerınıze udw klanlarından mis araları yapılıyor guzel kardesim sacmalama istersen?

Op yemedik ki köylerimize udw mis arası yapsın :D

Alarm rakıyla birlikte (güneybatı) pusulayı(kuzeybatı) yenmiştir , bu basit bi gerçek , kabullenip devam etmek gerekir :DD