İyi Olan Kazansın

Fsociety

Baltacı
Hala oyun oynamaktan çok cin hesap silmesini bekleyen bir kitle var. Yahu ittifak olarak öndesiniz ne diye bekliyorsunuz ki? Top25'de ki adamın açtığı konu bu kadar popüler olmamıştı konu cin olunca herkes çullanıyor akbaba misali. Cin artık hesap sil diye post kasan bir eleman dahi var (komik ama bu:) ) top25 adamın klan başkanının dediğine göre sadece klanda 6 multisi var denildiği zaman susanlar bülbül olmuş.

Phaenarate Bae

Baltacı
Hangi klanda oldugu ile ilgilenmiyorum araştırıp baksam Barzoda da Kudrette de Eiboda da Cinde de kendi klanında oynamayan oyuncuların köylerini alan birsürü insan var .. sadece örnek olarak o klandan attım.. yok o onun köyünü alıyor yok bu buna laf yapıyor gibisinden yazdıgınız için dedim..

Cyroburn*

Ağır Atlı
Kalanların çoğu elinde tutabildiği köyleri size bıraktı mesaj atıp isteyen herkese köyler verildi ama mesaj atma tenezzülünde bile bulunmayıp direk mis çıkan arkadaşların misleri kesilmiş olabilir. Ben dünyada yoktum dünyada olan arkadaşlar son mızrağına kadar köyleri koruyup savaşmaya çalıştı en son 10 mızrak 10 kılıçla ara atmaya çalışıyordular.
Ayrıca ortada sıkışıp kalmış bir klandan bahsediyoruz köy sayısını arttırmak için arka taraftar barbar alması gerekiyordu arkadan aldığımız barbarlardan savunma basıp sınıra atacaktık ama o bile istenmedi aldığımız barbarlara direk full kamilerle mis çıkıldı sizi burda istemiyoruz burdan köy alamazsınız dendi bizim müttefikliğimize laf edeceğine bunları bir gözden geçir istersen

O dediğini biz yapmadık ocean klanı yaptı biz kendi bölgemizdeki barbarları bile verdik bırak aşağı kıtayı onun dışında oyuncuların çoğu vermiş olabilir ama ben herkesi suçlamadım zaten 50 kere açıkladım bazı oyuncular diyorum okuyun anlayın öyle gelip yorum yapın lütfen.

kılbıll

Baltacı
O dediğini biz yapmadık ocean klanı yaptı biz kendi bölgemizdeki barbarları bile verdik bırak aşağı kıtayı onun dışında oyuncuların çoğu vermiş olabilir ama ben herkesi suçlamadım zaten 50 kere açıkladım bazı oyuncular diyorum okuyun anlayın öyle gelip yorum yapın lütfen.
Sen şimdi 1-2 kişinin yaptığını buraya yazarak olayı diablo klanına maletmiş oluyorsun biz gelip bir kere buraya birşey yazdık mı yok öyle yok böyle diye bizimde kırgınlıklarımız olabilir başka şeyler olabilir ama kol kırılır yen içinde kalır dedik sustuk Kaldıki bugün sizin klandan çıkıp kamilerini size atanlar bile var yani siz bunu engelliyemiyorken biz nasıl engelleyelim elbette her klanda çatlak sesler çıkacaktır sonuçta beş parmağın beşide bir değil

kori*

Yasaklı
Hala oyun oynamaktan çok cin hesap silmesini bekleyen bir kitle var. Yahu ittifak olarak öndesiniz ne diye bekliyorsunuz ki? Top25'de ki adamın açtığı konu bu kadar popüler olmamıştı konu cin olunca herkes çullanıyor akbaba misali. Cin artık hesap sil diye post kasan bir eleman dahi var (komik ama bu:) ) top25 adamın klan başkanının dediğine göre sadece klanda 6 multisi var denildiği zaman susanlar bülbül olmuş.

en cok konusulan klan en iyi klandir o kadarrrrrrrrrrrrr :)

adam 130 ciftlik def yatiriyodu hesapta toplamayip napcaktik o defleri kullanamamiza ragmen kudret opta 1 koy aldi sadece eibo da ayni sekil........ kullansak bi de :D

Fsociety

Baltacı
temur abi gec oldu yat uyu istersen hesaba baskalari baksin :d
Hayır benim anlamadığım; U Touch My Tralala ve beraberinde 6-7 (tam hatırlamıyorum) klandan ihraç edilip toplanılmıştı. Kesim sayısı top15'de olmasına rağmen 1m'yi bile geçmiyordu denilip (klanın profiline yazılan sorumlu kişiler ve top15 de yer alan 2-3 oyuncu da 1M yi geçmemesine rağmen bunlardan birisi bir klana dahil olan başka bir ekibin başkanıydı onu atma riske giremezlerdi onu saymıyorum) klandan ihraç edilince ne kısmetse 6-7 tane multisi var denilip (klan başkanı iddaası) klan başkanı tarafından deşifre ediyor (nasıl bir klansa klanda oynarken nufus kasıp asker basılırken multiler deşifre olmayıp klandan ihraç zamanı her şey gün yüzüne çıkıyor. el almış bir lider.) ama ne kısmetse kişi ittifakta yer aldığı için herkesin ağzı bıçak açmıyor üç maymun olunuyor fakat burada konu cin olunca 4 sayfa post yazılıyor ve insan bir niye diye soruyor yani:) Burada oyun gidişatı oynanışı hakkında yorum yapanlar o zamanlar niye suskundu ki acaba :rolleyes: