İyi Olan Kazansın

Napolyon2.0

Yasaklı
Forumu nasıl kullanacağımı sana mı soracağım 5 IQ herif bizde hesap silen yok Diablo hesap sildi bide bizde bir tane oyuncu sildi o kadar onun dışında herkes hala burada siz kendi kendinize gelin güvey oldunuz yine :D

Dipnot: Kelime oyunu yaparak kendinizi zeki milleti aptal gibi göstermekten bıkmadınız bir türlü :)

Sizden hesap silmeler değil sizde hesap silmeler olacak öbür türlüsü olmuyor.

yoksun

sıfat
  1. belli bir şeyin yokluğunu çeken, kendisinde o şey bulunmayan.
    "Çocuk sevgiden yoksun büyümüştü"

yoksul

sıfat
  1. 1.
    kendisini geçindirecek malı, parası, geliri az olan ya da hiç olmayan ve geçinmekte pek çok güçlük çeken (kimse, toplum, ülke).
    "Doğunun yoksul ülkeleri hep sömürülmüştür"

2. 2.
    MEC.
    istenilen özellikte, nitelikte olmayan, yetersiz
    "Şiiri duyguca yoksuldu"

Ben en azından biraz akıl vardır dedim sonuçta nefes alıp verebiliyorsun o yüzden yoksul dedim ama sen diyorsan ki yok bende hiç yok o da beni hiç şaşırtmaz :)
Ulan adamlar 1 milyonluk sav oyuncusunu harcadı ben boşuna geldim o zmaan buraya cine sav kasmaya belli ki ihtiyaçları yok

Cyroburn*

Ağır Atlı
Ulan adamlar 1 milyonluk sav oyuncusunu harcadı ben boşuna geldim o zmaan buraya cine sav kasmaya belli ki ihtiyaçları yok

Bizim kimseye ihtiyacımız yok ama kimseyi de harcamadık. Aslında kendisiyle ilgili uzun uzun yapılabilecek çok açıklama var ama dışarıya bunları söylemeye gerek yok kol kırılır yen içinde kalır demişler. Kimse git demedi kendisi bir anda hesabını sile aldı ve gitti bizim onunla hiçbir problemimiz yoktu bile kendi kendine oldu her şey. Kendisine hayatta başarılar dilerim bu yazıyı görürse emeklerine sağlık aldığı karara saygımız sonsuz :)

Napolyon2.0

Yasaklı
Bizim kimseye ihtiyacımız yok ama kimseyi de harcamadık. Aslında kendisiyle ilgili uzun uzun yapılabilecek çok açıklama var ama dışarıya bunları söylemeye gerek yok kol kırılır yen içinde kalır demişler. Kimse git demedi kendisi bir anda hesabını sile aldı ve gitti bizim onunla hiçbir problemimiz yoktu bile kendi kendine oldu her şey. Kendisine hayatta başarılar dilerim bu yazıyı görürse emeklerine sağlık aldığı karara saygımız sonsuz :)
Kırgınlık yaşamış bir arkadaş sıkıntılarını yazmış kendisiyle konuşup neyse sorun çözelim gitme diye ikna etmeye çalişilmiş gibi gözükmüyor durum o yüzden harcamak tabirini kullandım

Cyroburn*

Ağır Atlı
Kırgınlık yaşamış bir arkadaş sıkıntılarını yazmış kendisiyle konuşup neyse sorun çözelim gitme diye ikna etmeye çalişilmiş gibi gözükmüyor durum o yüzden harcamak tabirini kullandım

İlk defa olan bir şey değil daha öncede defalarca kez yapılan şeyler bunlar en sonunda konuşulacak bir şey de bırakmadı zaten :D

Fsociety

Baltacı
Bi tralalanin kesimine bak bide akademinin aralarinda daglar kadsr fark var bu oyuncularin. Tralala ne dostuna destek ne dusmanima kami bile atmadi yani çok farkli durumlar.

Neyse çokta önemli değil ben bi elestiri amacli da yazmadim zaten. Biraz sivri buldum o kadar
Kaç gün olmuş aralarında ki fark tralanın kudret daldığında kesimlerini gördün mü peki?

tokyilmaz

Mızrakçı
Nasreddin Hoca, kadılık yaparken bir gün bir ahbabı burnundan soluyarak gelmiş. Hasmı için söylemediğini bırakmamış. Sonra:

– Hocam, Allah aşkına söyle, demiş, haklı değil miyim?

Hoca ne yapsın?

– Haklısın, demiş.

Ahbabı sinirleri yatışmış olarak gitmiş. Onun hemen arkasından hasmı gelmiş. Bu defa da o başlamış atıp tutmaya, yok bana şöyle, yok böyle yaptı demeye. O da Hoca’ya sormuş:

– Haklı değil miyim?

Hoca:

– Vallahi çok haklısın, demiş.

Adam da sakinleşerek gitmiş. Tüm bunlara tanık olan Hoca’nın karısı bile bu işe şaşırmış kalmış.

– Senin kadılığında bir garip Hoca Efendi. İkisine de sen haklısın dedin. Hiç öyle şey olur mu?

Nasreddin Hoca hanımının yüzüne bakıp:

– Hatun, demiş, sen de haklısın!

C e m a l H a N

Baltacı
Kaç gün olmuş aralarında ki fark tralanın kudret daldığında kesimlerini gördün mü peki?

Senin dediğin konunun üzerinden sular seller geçti, konuyu nasıl saptırsam diye düşünürken mi aklına geldi? Gerekli tartışmalar da açıklamalar da yapıldı. Şuan puanına bakınca ve yazdıklarına bakınca hesabı kudrete nasıl rahat sallarım diyerek açtığın belli oluyor, kendinizi bu kadar belli etmeyin. Orjinal hesaplarınızdan yazın, korkmayın.

uyznlar

Ağır Atlı
Senin dediğin konunun üzerinden sular seller geçti, konuyu nasıl saptırsam diye düşünürken mi aklına geldi? Gerekli tartışmalar da açıklamalar da yapıldı. Şuan puanına bakınca ve yazdıklarına bakınca hesabı kudrete nasıl rahat sallarım diyerek açtığın belli oluyor, kendinizi bu kadar belli etmeyin. Orjinal hesaplarınızdan yazın, korkmayın.

adamı forumda ne zaman görsem cin hani siliniyordu ya getiriyor konuyu yoksay geç :D

C e m a l H a N

Baltacı
adamı forumda ne zaman görsem cin hani siliniyordu ya getiriyor konuyu yoksay geç :D

World başlamadan önce world ü direk kapatan cin'den, muhabbet cinin silinmesine geldiyse kendileri düşünsünler. Cin klanının gücüne oyununa lafım yok gayet iyi mücadele ediyorlar hatta tebrik ediyorum ama diğer klanları Cine düşman edenler, yine cinin forumda atıp tutan, rakibini küçümseyen oyuncuları ve bunların bazılarının yönetici olmasıdır. Aslında burda boşa tartışıyoruz herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten :)

Fsociety

Baltacı
O kişi hesap silerkende ben ordaydım şimdi de burdayım. Duruş diye tabir ettiğiniz durumlar ittifak olunca suspus olup cin'den olunca 4 sayfa post olmasını eleştiriyorum. Adamı klandan atarken klan başkanı 6 tane multisi varmış bir arkadaş o kadar asker basmış (cin'den hesap silen için) bari ona saygınız olsun diye tabiirine eleştiri getiriyorum ona istinaden diyorum ki 6 tane multisi olan adam asker basarken niye saygı duyulmadı?

Fsociety

Baltacı
:) w'yi forumdan takip ediyorum yazılanlar inanılmaz. NG savaşarak oynuyor eyvallah altına imza atılır ama bazıları savaşla uzaktan alakası olmamışken burada cin hesap sil köy toplayalım felsefesi yapıyorlar ben ona yazıyorum reis.

Fsociety

Baltacı
Kudretten atilmadan once tralala nin total kesimi 800k falandi bak tarihlere bos konusma. Atildiktan sonra da bi zahmet kesim yapsin yani gelen kamileri karşılasa zatem 10m olur :)
Geçmiş postlara bak klan başkanı ve bir ekip lideri (top25 de idi) onların 1m kesimi bile yoktu niye kimse demedi adamı atıyorsunuz eyvallah klan içi anlaşmazlıklar vs. belki yanlışı olmuştur sizin aranızda ama senin de 1m kesimin yok? O ekip lideri 1m kesimi bile yokken barbar topluyordu sebebi "kendi ekibi" olması mıydı? ben buna karşı çıkıyorum. Yoksa herkesin iç meseleleri kendilerini ilgilendirir.

Deleted User - 848896760

Ziyaretçi
Yahu isteyen siler isteyen oynar şahsen dışardan göründüğü kadarıyla yazık oldu destekçi puani ortada kanaatindeyim.

Ama çok boş muhabbetler dönüyor arkadaşlar.
Oyunumuza bakalım.

Ağır Vasıta

Mızrakçı
Forumu nasıl kullanacağımı sana mı soracağım 5 IQ herif bizde hesap silen yok Diablo hesap sildi bide bizde bir tane oyuncu sildi o kadar onun dışında herkes hala burada siz kendi kendinize gelin güvey oldunuz yine :D

Dipnot: Kelime oyunu yaparak kendinizi zeki milleti aptal gibi göstermekten bıkmadınız bir türlü :)

Sizden hesap silmeler değil sizde hesap silmeler olacak öbür türlüsü olmuyor.

yoksun

sıfat
  1. belli bir şeyin yokluğunu çeken, kendisinde o şey bulunmayan.
    "Çocuk sevgiden yoksun büyümüştü"

yoksul

sıfat
  1. 1.
    kendisini geçindirecek malı, parası, geliri az olan ya da hiç olmayan ve geçinmekte pek çok güçlük çeken (kimse, toplum, ülke).
    "Doğunun yoksul ülkeleri hep sömürülmüştür"

2. 2.
    MEC.
    istenilen özellikte, nitelikte olmayan, yetersiz
    "Şiiri duyguca yoksuldu"

Ben en azından biraz akıl vardır dedim sonuçta nefes alıp verebiliyorsun o yüzden yoksul dedim ama sen diyorsan ki yok bende hiç yok o da beni hiç şaşırtmaz :)
aaa.png

Hayır dediğim bilmediğim bir şey mi var acaba gittim baktım sırf senin güzel hatrın için. Ne anlatıyon sen?