İyi Olan Kazansın

Artesta

Yasaklı
Gel sana biraz hakaret edelimde Barzo da oyna, alışkınsın sen sana hakaret edenlerle daha sonra aynı klanda oynamaya cidden çok merak ettim nasıl bir duruşun var. Bu arada Temür.Melik oyunculuğuna gelirsek o konu seni aşar.

ya aga elinin kimin cebinde olduğu belli değil. savaştığımız adamlar tarafından da onları övmene rağmen dışlanıyorsun, nası düşük bir seviye bu senin ki ?

Ahmet faruk

Mızrakçı
Herkesin haritası kendine göre zordur

Barzo'da haritayı açan 2-3 kişi vardır bunlardan biriside Temür.Melik tir ona göre yazacaksın.

56 da oynadığı haritaının yanından geçemeyecekler burda gelip konuşuyor
Ben oyuncudur değildir diye bir şey demedim sadece o 18 köyle 29 köyün alınma şartlarının farklı olduğundan bu yüzden sadece sayıyla ölçülemeyeceğinden bahsettim

en cok konusulan klan en iyi klandir o kadarrrrrrrrrrrrr :)

adam 130 ciftlik def yatiriyodu hesapta toplamayip napcaktik o defleri kullanamamiza ragmen kudret opta 1 koy aldi sadece eibo da ayni sekil........ kullansak bi de :D

Zararsiz bir adam olduğu zaten oyuncu dosyasindan belli sadece barbar alarak klana min 130 ciftlik destek verebilecek kivama gelmiş. Bu destegi vermiş. zaten kesimlerinden de belli.

Boyle oyunculari her klan ister veya sorun cikaricak bi yapisi olsa bunu 200 barbar topladiktan sonra yapmazdi.

Tabi bu disardan görünen icerde neler yasandi yasaniyor nasil biri bilmiyorum.

Sonucta uzun sure klana yarari dokunmuş. Bence yinede bu kadar sivri konusma olmus bitmiş gecmis :)

Fsociety

Baltacı
Zararsiz bir adam olduğu zaten oyuncu dosyasindan belli sadece barbar alarak klana min 130 ciftlik destek verebilecek kivama gelmiş. Bu destegi vermiş. zaten kesimlerinden de belli.

Boyle oyunculari her klan ister veya sorun cikaricak bi yapisi olsa bunu 200 barbar topladiktan sonra yapmazdi.

Tabi bu disardan görünen icerde neler yasandi yasaniyor nasil biri bilmiyorum.

Sonucta uzun sure klana yarari dokunmuş. Bence yinede bu kadar sivri konusma olmus bitmiş gecmis :)
u touch my tralala niye ihraç edildi? onda niye bu kadar duyar kasılmadı?

Xenadobhe

Yasaklı
Gel sana biraz hakaret edelimde Barzo da oyna, alışkınsın sen sana hakaret edenlerle daha sonra aynı klanda oynamaya cidden çok merak ettim nasıl bir duruşun var. Bu arada Temür.Melik oyunculuğuna gelirsek o konu seni aşar.
Bilirim oyunculuğunu:) hakaret etsene bana belkı oynarım barzoda

u touch my tralala niye ihraç edildi? onda niye bu kadar duyar kasılmadı?
Bi tralalanin kesimine bak bide akademinin aralarinda daglar kadsr fark var bu oyuncularin. Tralala ne dostuna destek ne dusmanima kami bile atmadi yani çok farkli durumlar.

Neyse çokta önemli değil ben bi elestiri amacli da yazmadim zaten. Biraz sivri buldum o kadar

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
ben şimdi dostum sen adam gibi konuşmamışsın ama ben sana insan gibi konuşayım belki 2 gram üslup öğrenirsin

1- her klan aynı anda 3 cephesi olsun istemez biz zaten eibo ve ng sınırı var diye sağ tarafta diabloya destek olduk ki 3 sınır olmak en azından geciksin dedik zaten elinde sonunda olacak bir şeydi geciktirmek istedik

2- biz emek verenlere bi şey demiyoruz emek vermeyip devamında da gelip bize sallayan adamlara diyoruz bak orada bazı oyuncular demişim tüm diablo klanı dememişim emek verenlerin eline sağlık

3- bazı oyuncular bizim onlara ne kadar destek olduğumuzu unutup size köyleri salıyor orduları bize boşaltıyor ki bu önemli değil yazımda bakabilirsin köy vermelerine bi şey demiyoruz ama üstüne gelip bize laf etmeleri komik oluyor dedim

4- beni hiç tanımıyorsun senle muhattabım da neredeyse hiç yok ama buraya geliyorsun yok çocuğa laf anlatmayı severim boş yapma kaç parasın falan sen kimsin allah aşkına bu neyin kafası önce adam gibi konuşmayı öğren sonra bi şeyler yaz bana fiyat soracağına git biraz diksiyon dersi alda sana nasıl konuşman gerektiğini öğretsinler

Arkadaşım senin kafanmı güzel hayali yazılar mı okuyosun ? Ameliyata giren birine narkoz verilmiş gibi saçmalıyorsun

Ben sana ne yazmışımda sen kendi kendine boş yapmışsın .

Cyroburn*

Ağır Atlı
Arkadaşım senin kafanmı güzel hayali yazılar mı okuyosun ? Ameliyata giren birine narkoz verilmiş gibi saçmalıyorsun

Ben sana ne yazmışımda sen kendi kendine boş yapmışsın .

ben o cevabı sana mı yazmışım sence arkadaşım? herkes boş yapıyor saçmalıyor bir siz akıllısınız var ya bide böyle video ile mizah yapma çabasını falan girmiş harbi söylüyorum akıl yoksulu bi tayfa var bu oyunda umarım en kısa sürede arınır gerçekten ne okuduğunu anlayan ne bi şeylerin farkına varabilen her açıdan 0 0 0

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
ben o cevabı sana mı yazmışım sence arkadaşım? herkes boş yapıyor saçmalıyor bir siz akıllısınız var ya bide böyle video ile mizah yapma çabasını falan girmiş harbi söylüyorum akıl yoksulu bi tayfa var bu oyunda umarım en kısa sürede arınır gerçekten ne okuduğunu anlayan ne bi şeylerin farkına varabilen her açıdan 0 0 0

o zaman böyle şeylere mahal vermemek için alıntılayacaksın yada cevapla seçeneğini kullanacaksın . Keza benim yazımdan sonra yazmışsın üstüme alınmam gayet normal ?

Sizden hesap silmeler başlayınca bi saldırganlaştınız mı bana mı öyle geliyor ?

Dipnot: Akıl yoksulu değil , Akıl yoksunu :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Forumu nasıl kullanacağımı sana mı soracağım 5 IQ herif bizde hesap silen yok Diablo hesap sildi bide bizde bir tane oyuncu sildi o kadar onun dışında herkes hala burada siz kendi kendinize gelin güvey oldunuz yine :D

Dipnot: Kelime oyunu yaparak kendinizi zeki milleti aptal gibi göstermekten bıkmadınız bir türlü :)

Sizden hesap silmeler değil sizde hesap silmeler olacak öbür türlüsü olmuyor.

yoksun

sıfat
  1. belli bir şeyin yokluğunu çeken, kendisinde o şey bulunmayan.
    "Çocuk sevgiden yoksun büyümüştü"

yoksul

sıfat
  1. 1.
    kendisini geçindirecek malı, parası, geliri az olan ya da hiç olmayan ve geçinmekte pek çok güçlük çeken (kimse, toplum, ülke).
    "Doğunun yoksul ülkeleri hep sömürülmüştür"

2. 2.
    MEC.
    istenilen özellikte, nitelikte olmayan, yetersiz
    "Şiiri duyguca yoksuldu"

Ben en azından biraz akıl vardır dedim sonuçta nefes alıp verebiliyorsun o yüzden yoksul dedim ama sen diyorsan ki yok bende hiç yok o da beni hiç şaşırtmaz :)