Aztek Bir Duruştur.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Vuslatın silmesiyle alarmın bırakması arasında 1 ay 1 hafta var.
Vuslat sildikten sonra da haritada farklı isimle devam eden mücadele veren klanlar oldu. Silenlerde vardı. Onları da topladık.
Vuslat bittikten sonra 23 mayısta da dünyayı bitirdik. Görmedin mi?
Arkadaşlar sırayla kalan oyuncuların köylerini alıyorlar.
Ya birader sen şu rakamlarını özlü sözlü sallamasyonlarini da al bı git burdan. Op planlamismismisss. Kaç kere kaç koyluk op yaptın kaç köy aldın yazsana bı Allah aşkına ? Vuslat bitsin geliyoruz alarm bitsin geliyoruz dünya bitti bı gelmediniz en sonunda azap ebesinin nikahindan op yaptı. Biz hakedenleri tebrik edip dünya uzamasin diye usulca saliyoruz koyleri. Burda zirlama arrtik.

turkbye

Baltacı
Ya birader sen şu rakamlarını özlü sözlü sallamasyonlarini da al bı git burdan. Op planlamismismisss. Kaç kere kaç koyluk op yaptın kaç köy aldın yazsana bı Allah aşkına ? Vuslat bitsin geliyoruz alarm bitsin geliyoruz dünya bitti bı gelmediniz en sonunda azap ebesinin nikahindan op yaptı. Biz hakedenleri tebrik edip dünya uzamasin diye usulca saliyoruz koyleri. Burda zirlama arrtik.
Yarım kadar saldırı kesimin yok gelmiş bana kaç köy aldın diye buraya yazıyorsun. Önce birşeyler yap sonra konuş.
Hangi kafada yaşıyorsun onu anlamakta güç sana göre dünya sancaktan ibaret. Twstatsı açıp bakarsın rakiplerden ne kadar köy aldığıma.
Buraya yazıyorum senin gibi zırlayan 2-3 kişi var onlara cevap veriyorum. Salma uzasın dünya. Salmasan bakalım ne kadar uzayacak.

DISCIPLIN3

Okçu
Klanim adina savasan bu isin hakkini veren tum sancak uyelerini tebrik ediyorum. Aylarca suren kita savaslari, devasa oplar ve op karsilamalari bitti artik is sikici yuzdelik dilimi tamamlayip noktalamaya geldi emegi gecenlerin eline saglik. Defterleri kapatip daha fazla kirici olmadan usulunce sonlandirmak bizlere yakisan olacaktir.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Yarım kadar saldırı kesimin yok gelmiş bana kaç köy aldın diye buraya yazıyorsun. Önce birşeyler yap sonra konuş.
Hangi kafada yaşıyorsun onu anlamakta güç sana göre dünya sancaktan ibaret. Twstatsı açıp bakarsın rakiplerden ne kadar köy aldığıma.
Buraya yazıyorum senin gibi zırlayan 2-3 kişi var onlara cevap veriyorum. Salma uzasın dünya. Salmasan bakalım ne kadar uzayacak.
Algında kapanmış iyice kirmissin sen kafayı al kendini git buralardan.

DeletedUser73014

Ziyaretçi
Vuslatla eiboyla birlikte worldun %60'ı sizdeydi oynayıpta kapatsaydınız o zaman burada kaybettikten sonra ağlamanın alemi yok.

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Haritanın 3 cephesi düşmanla çevrili iken ve eş zamanlı VUSAT-WOM-SANCAK-ALARM sayısız op yapıpta arpa boyu yol ilerleyemeyen kardeşim.

Bak biz bu opları ne güzel karşıladık köy kayıpları yaşadık ama yıkılmadık, AZAP-AZTEK ailesi hala burada mesele op yaparak SANCAK klanlarını yok etmek değil istesek bunu zaten yaparız, esas mesele Op yapmadan sizlerin ezildiğinizi görmek dünyadan kaçışınızı izlemekti. Bunu da anlaşılan başarmışız kuyruklarınızı sıkıştırıp dünyadan teker teker kaçıyor köylerinizide bizim oyunculara ve dost klanımıza veriyorsunuz.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Vuslatla eiboyla birlikte worldun %60'ı sizdeydi oynayıpta kapatsaydınız o zaman burada kaybettikten sonra ağlamanın alemi yok.
Ağlama ne alaka bı sayko daha çıktı başımıza. Biz bize düşeni kabullendik. Size dünya kazandıran muttefiginiz , bize kaybettiren muttefigimiz oldu. Tebrik ettik misyonu tamamladık. Hala rakamla oranla kelime oyunları yapmanın alemi yok.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Haritanın 3 cephesi düşmanla çevrili iken ve eş zamanlı VUSAT-WOM-SANCAK-ALARM sayısız op yapıpta arpa boyu yol ilerleyemeyen kardeşim.

Bak biz bu opları ne güzel karşıladık köy kayıpları yaşadık ama yıkılmadık, AZAP-AZTEK ailesi hala burada mesele op yaparak SANCAK klanlarını yok etmek değil istesek bunu zaten yaparız, esas mesele Op yapmadan sizlerin ezildiğinizi görmek dünyadan kaçışınızı izlemekti. Bunu da anlaşılan başarmışız kuyruklarınızı sıkıştırıp dünyadan teker teker kaçıyor köylerinizide bizim oyunculara ve dost klanımıza veriyorsunuz.
Yaşını başını almış biri olarak azda olsa bizlerden fazla yaşadığın yılların hakkını ver hala kurduğun cümlelere bak ya. Vakti zamanında sağda solda vuslat bitsin geliyoruz alarm bitsin geliyoruz diye atıp tutmalariniza istinaden biz op yapma konusundaki yetersizliğiniz hakkında haklı olarak yazıyoruz. Dünya başından beri içimizdeki köylerini ağzına kadar defle doldurup kendini sağlama almak dışında su oyunda bir basarin varmı ?

Alarmın enayiligi sayesinde bize yapacak çok birşey kalmadı. Bir süre daha keyif alıp misyonu tamamladik. Bize yapılan son opuda karşılayıp rakibimizi tebrik edip köylerimizi istediğimize saliyoruz , kaçıp gitmiyoruz yani senle yada klaninla bir alakası yok.

turkbye

Baltacı
Ağlama ne alaka bı sayko daha çıktı başımıza. Biz bize düşeni kabullendik. Size dünya kazandıran muttefiginiz , bize kaybettiren muttefigimiz oldu. Tebrik ettik misyonu tamamladık. Hala rakamla oranla kelime oyunları yapmanın alemi yok.
Sen o müttefiklerin olmasa bizimle savaşmayı göze alacak klan mıydın? Onlar sayesinde haritanda rahat rahat oynadın şimdi de müttefiğimiz kaybettirdi yazıyorsun burada. Afedersinde sen ne yaptın müttefiklerin için, haritadan aylarca 3 cephede savaşan klanı çıkartamadın.
Şu kendinizi dev aynasında görmeyi bırakta gerçeklerle biraz yüzleş.
50 olmadı 56 olmadı 61'e iyi klanlar gelecek diyorlar orada bir şansını dene. Belli ki oyunda hırsını alamamışsın foruma sarmışsın.

turkbye

Baltacı
Senin beynin kurtlanmis. Şu iki cumlen bunu kanıtlıyor. Acaba kim dev aynasında görüyor kendini..

Bir süre foruma girme kendine gelmeye çalış bu oyun seni senden almış :)
Sana nasıl bir yara verdiysek artık insanlara saldırmadan bir cümle kuramıyorsun.
2-3 aydır ne oyunda ne forumda yoktum. Dünyayı bitirdikten sonra ara vermiştim.
Ama ağlamalarına daha fazla dayanamadım.

Gel 1-2 köy daha al benden halen 56'ya pek girmiyorum. 2-3 hafta daha hatıra olarak tutarsın...

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Sana nasıl bir yara verdiysek artık insanlara saldırmadan bir cümle kuramıyorsun.
2-3 aydır ne oyunda ne forumda yoktum. Dünyayı bitirdikten sonra ara vermiştim.
Ama ağlamalarına daha fazla dayanamadım.

Gel 1-2 köy daha al benden halen 56'ya pek girmiyorum. 2-3 hafta daha hatıra olarak tutarsın...
Yav he heeee

ORFANATO.

Baltacı
Sen o müttefiklerin olmasa bizimle savaşmayı göze alacak klan mıydın? Onlar sayesinde haritanda rahat rahat oynadın şimdi de müttefiğimiz kaybettirdi yazıyorsun burada. Afedersinde sen ne yaptın müttefiklerin için, haritadan aylarca 3 cephede savaşan klanı çıkartamadın.
Şu kendinizi dev aynasında görmeyi bırakta gerçeklerle biraz yüzleş.
50 olmadı 56 olmadı 61'e iyi klanlar gelecek diyorlar orada bir şansını dene. Belli ki oyunda hırsını alamamışsın foruma sarmışsın.

Garuda/Eskiya/Basher/Arma/Teber/omerta/Tarla/Shelby klanlarıyla daha dünyanın ilk günü başlayan savaş furyası, Sancak klanı için sona kadar hiç bitmedi.
Kuzey'in o karışıklığından şans faktörü de dahil olarak, olumlu ve olumsuz anlamda ucu ucuna çıkmayı başardık. O haritadan, karışıklıktan, rakamsal dezavantajlardan, çok çok az klan çıkabilirdi.
Duraksız yaptığımız oplar, karşılamalar, işlerin kötüye gittiği sürelerde, kötüye gidişi yavaşlatmayı bile hedef koyarak pes etmedik, uykusuz geceler cabası.
Bizim en kötü durumda op yapma becerimiz, sizin iyi halinize bedel. Alarm klanı ise yine kocaman bir HAYAL KIRIKLIĞI.
Eğer Kuzey'de olsaydınız, cümle başında yazdığım listede dahil olan klanlardan olurdunuz özetle. :)
Azap klanını zaten defalarca tebrik ettik, siz de teşekkür ederin onlara :)