Aztek Bir Duruştur.

turkbye

Baltacı
Garuda/Eskiya/Basher/Arma/Teber/omerta/Tarla/Shelby klanlarıyla daha dünyanın ilk günü başlayan savaş furyası, Sancak klanı için sona kadar hiç bitmedi.
Kuzey'in o karışıklığından şans faktörü de dahil olarak, olumlu ve olumsuz anlamda ucu ucuna çıkmayı başardık. O haritadan, karışıklıktan, rakamsal dezavantajlardan, çok çok az klan çıkabilirdi.
Duraksız yaptığımız oplar, karşılamalar, işlerin kötüye gittiği sürelerde, kötüye gidişi yavaşlatmayı bile hedef koyarak pes etmedik, uykusuz geceler cabası.
Bizim en kötü durumda op yapma becerimiz, sizin iyi halinize bedel. Alarm klanı ise yine kocaman bir HAYAL KIRIKLIĞI.
Eğer Kuzey'de olsaydınız, cümle başında yazdığım listede dahil olan klanlardan olurdunuz özetle. :)
Azap klanını zaten defalarca tebrik ettik, siz de teşekkür ederin onlara :)
Dünyayı sadece kendi bölgesinden ibaret sanan bir Yüce Sancak klanı üyesi daha...
Çok birşey yazmayacağım. Azap klanı da pressman ile yaptığı ropörtajda bize teşekkür ediyor ve tebrik ediyor.
Buradan yola çıkarak sizde dolaylı olarak değilde doğrudan bize teşekkür edebilirsiniz.

Diğer dünyalarda başarılar.
bye.jpg

Rakro.31

Okçu
Bitmiş bir dünya için daha fazla kalp kırmayın bence dostlar, herkes dünyayı kazanmak için elinden geleni yaptı beceriksiz olan tek klan Alarmdı bence o avantajı kullanamamak dünyayı bizim paktımıza verdi açık ve net :) Müttefiğim Azteği ve ilk günden beri güzel savaşlar veren Sancak klanını tebrik ederim. Güzel bir dünya oldu fazlasıyla eğlendik oyundan zevk aldık biz Azap olarak. Herkese iyi oyunlar dilerim.

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Bitmiş bir dünya için daha fazla kalp kırmayın bence dostlar, herkes dünyayı kazanmak için elinden geleni yaptı beceriksiz olan tek klan Alarmdı bence o avantajı kullanamamak dünyayı bizim paktımıza verdi açık ve net :) Müttefiğim Azteği ve ilk günden beri güzel savaşlar veren Sancak klanını tebrik ederim. Güzel bir dünya oldu fazlasıyla eğlendik oyundan zevk aldık biz Azap olarak. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Yaşandı bitti saygısızca

herşey gönlünüzce olsun

kaptanı derya

POLİGON

Okçu
Yav hala öpülmüş gözün davasını güdüyorsunuz olan oldu biten bitti. Benim açımdan zevk aldığım bir dünya oldu. Dünyanın sonunu gören Azap ve Aztek klanlarını tebrik ederim.

Sancaktaki kardeşlerime naçizane tavsiyem oyun sürecindeki hırslarımızı bir kenara koyup galibi tebrik etmektir. Sancağa yakışan budur diye düşünüyorum.

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Yav hala öpülmüş gözün davasını güdüyorsunuz olan oldu biten bitti. Benim açımdan zevk aldığım bir dünya oldu. Dünyanın sonunu gören Azap ve Aztek klanlarını tebrik ederim.

Sancaktaki kardeşlerime naçizane tavsiyem oyun sürecindeki hırslarımızı bir kenara koyup galibi tebrik etmektir. Sancağa yakışan budur diye düşünüyorum.

ıpayhsduoagdtaousda.Herkes senin gibi barbar toplayıp günde oyuna 5-6 kere bakıp geniş geniş takılmıyor.İnsanlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor zaten o klanda da bunu yapan 5-10 kişi var gerisi senin gibi pasif.Eğer ki bu 5-10 kişi de hırslanıp,kendisine yediremeyip sana veya başka klanlarda ki oyunculara yükleniyorsa doğrusunu yapıyolar.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı

Burhan biz bize yakışanı yaptık zaten. Bazı kuduzlar hirlayinca arada bı hoştt demeye geliyoruz buraya iyice sahipsiz sanmasınlar diye.

GaziOsmanpaşa..

Mızrakçı
Üsluba bak hep bel altı vurmaya çalışan karakterli arkadaş kuyruk acını anlıyorum haklısın aslında bende 3 taraftan vurupta bir klanı yıkamasaydım zoruma giderdi ama yinede tebrik ederdim umarım o erdeme ulaşırsın sende bir gün iyi oyunlar
Gereksiz yorumlar atma o zaman. Bana dar gelen sana bol gelir karakter vs hiç girme iyice ezilme. Senin 3 aydır korkudan fake atamadigin klan silme kararı almış , rakibini tebrik edip köylerini salıyor zaten. Boş beleş yorumlar atmayın kendinizi bozdurtmayin.

SameGuard

Mızrakçı
Gereksiz yorumlar atma o zaman. Bana dar gelen sana bol gelir karakter vs hiç girme iyice ezilme. Senin 3 aydır korkudan fake atamadigin klan silme kararı almış , rakibini tebrik edip köylerini salıyor zaten. Boş beleş yorumlar atmayın kendinizi bozdurtmayin.
Burada yazdığın kadar şu oyunu oynasanız klan olarak sizin yerinizde belki biz olurduk şuan.Laftan bol birşey yok maşallah :)

POLİGON

Okçu
Burhan biz bize yakışanı yaptık zaten. Bazı kuduzlar hirlayinca arada bı hoştt demeye geliyoruz buraya iyice sahipsiz sanmasınlar diye.

Boşver kardo bir oyundu oynadık zevk aldık. Sanalda kimsenin ağzını kapatamazsın bak yukarda bir velet var her yorumumun altına damlıyor cevap vermiyorum kuduruyor. E kuyruk acısı çok görmemek lazım. Ucuz insanların ne dediği önemli değil önemli olan rakipte olsak saygısını kaybetmeyen kaliteli insanların ne dediği. Burda her yazana cevap verirsek evin yolunu unuturuz

Bantank

Baltacı
Ne boş adamsın be sancakta senin nick bir oyuncu oldugunu forumda öğrendim ben ağlamayı zırlamayı kes bak işine herkes tebrik ediyor diyorsun da sen hala burda gelmiş zırlıyorsun

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Boşver kardo bir oyundu oynadık zevk aldık. Sanalda kimsenin ağzını kapatamazsın bak yukarda bir velet var her yorumumun altına damlıyor cevap vermiyorum kuduruyor. E kuyruk acısı çok görmemek lazım. Ucuz insanların ne dediği önemli değil önemli olan rakipte olsak saygısını kaybetmeyen kaliteli insanların ne dediği. Burda her yazana cevap verirsek evin yolunu unuturuz

ıhasıudaghuogfasuofsag:D:D kardeşim senin klasmanında ki bi oyuncu ile konuşmak istesem,multilerime mesaj atardım yha :S