Aztek Bir Duruştur.

SameGuard

Acemi
Magnificent in son attığı wp konusmasindan sonra hesap geçiçi sure verilmisti diyenler kaybolmuş :D
Birşey yazmaya gerek mi var? Yüzü olmayan kendisi bile cevap veremiyorken size ne oluyor.Sizin iç işlerinizi bilmem ama bizde farklı yürüyor bu işler.Kanter hesabı klan yönetimi tarafından sahibine el cektirildi kendi isteği ile değil.Sınavları vardı bakamıyordu bizde söyledik ki bırak kardeşim hesabını dedik ve bıraktı.O sırada sevdiğimiz saydığımız Hakan abi Magnificenti gecirdi hesaba.Bu vurma olayından yaklasık bir ay öncesi belki daha fazla süredir zamanında Kanterden alındığı gibi Buğradan alınıp hesabı asıl sahibine vermeye çalıştık.O hesabı Buğraya veren Hakan abi ile de görüşmelerini ben attım buraya.Siz kendi kafanıza göre hesap muhabbeti yapabilirsiniz.Ben Furkan (Kanter) e de çok kızdım öğrenince hesabını neden maille verdin diye.Klana güvenip vermiş.Ama konu bireysel değil bizim için siz burada yanılıyorsunuz.Orda bu hesaba vuran toplayan karşı gelen kimsenin dünya kapatma gibi bir hedefi yok.Bizde hesap klanındır.Siz bireysel oynayabilirsiniz.Sözünü dinlediğim abilerim üstlerim bana derlerse ki Osman hesabını bırakıyorsun ben Buğra gibi sağa sola ağlamam.Furkan da ağlamadı.Tek sözümüze dünya kapatmış hesabını bıraktı.Sizler kendi klanlarınıza göre bireyselliklerinize göre hesap muhabbeti yapmaya devam edebilirsiniz.Fakat sizlerle bizler aynı değiliz.Önce bunu anlayın.Bizde hesap klanındır.Hesap dostluğun muhabettindir.Bizde hesap bir hiçtir.Sizler bayrakları hespalarınızı para karşılığı satıyorken bizler tek söze devredip gideriz.Sizler dünya kapatmak icin her yolu deneyebilirsiniz.Tercih meselesidir.Bunu bu dünya daki hareketlerinizden de gördük zaten Yüce sancak klanları.
Ama kendinizle hiçbir zaman bizi karıştırmayın...

ORFANATO.

Milis
Birşey yazmaya gerek mi var? Yüzü olmayan kendisi bile cevap veremiyorken size ne oluyor.Sizin iç işlerinizi bilmem ama bizde farklı yürüyor bu işler.Kanter hesabı klan yönetimi tarafından sahibine el cektirildi kendi isteği ile değil.Sınavları vardı bakamıyordu bizde söyledik ki bırak kardeşim hesabını dedik ve bıraktı.O sırada sevdiğimiz saydığımız Hakan abi Magnificenti gecirdi hesaba.Bu vurma olayından yaklasık bir ay öncesi belki daha fazla süredir zamanında Kanterden alındığı gibi Buğradan alınıp hesabı asıl sahibine vermeye çalıştık.O hesabı Buğraya veren Hakan abi ile de görüşmelerini ben attım buraya.Siz kendi kafanıza göre hesap muhabbeti yapabilirsiniz.Ben Furkan (Kanter) e de çok kızdım öğrenince hesabını neden maille verdin diye.Klana güvenip vermiş.Ama konu bireysel değil bizim için siz burada yanılıyorsunuz.Orda bu hesaba vuran toplayan karşı gelen kimsenin dünya kapatma gibi bir hedefi yok.Bizde hesap klanındır.Siz bireysel oynayabilirsiniz.Sözünü dinlediğim abilerim üstlerim bana derlerse ki Osman hesabını bırakıyorsun ben Buğra gibi sağa sola ağlamam.Furkan da ağlamadı.Tek sözümüze dünya kapatmış hesabını bıraktı.Sizler kendi klanlarınıza göre bireyselliklerinize göre hesap muhabbeti yapmaya devam edebilirsiniz.Fakat sizlerle bizler aynı değiliz.Önce bunu anlayın.Bizde hesap klanındır.Hesap dostluğun muhabettindir.Bizde hesap bir hiçtir.Sizler bayrakları hespalarınızı para karşılığı satıyorken bizler tek söze devredip gideriz.Sizler dünya kapatmak icin her yolu deneyebilirsiniz.Tercih meselesidir.Bunu bu dünya daki hareketlerinizden de gördük zaten Yüce sancak klanları.
Ama kendinizle hiçbir zaman bizi karıştırmayın...

Genel foruma düşmüş bir konu başlığı burası hatırlatayım.

Bizde hesap klanındır deyip, hesabı Buğra'dan alıp Furkan'a geri vermek için istiyorsunuz. Hesap klanınsa Buğra'da Furkan'da ne fark eder? Magnificent hesabı klanın hesabıysa söylediğin gibi, kendi klanınızın hesabına operasyon yapmışsınız, kendisiyle muhabbetiniz var, onun emeği var, oplar geçirmişsiniz. Ansızın, rakibe op yapar gibi, ortak saat diliminde 5 milyonluk emeği, hesabı sıfırlıyorsunuz :) Bunları yaptıktan sonra gelip burada boşuna hesap-klan raconu yapmanız da ne bileyim komik duruyor.
O kadar çelişiyorsunki, fazla bir şey demeye gerek kalmıyor, Aztec klanı bu yönden pratik klan :troll:

Şu konuşmanın kaydı olmasa Buğra hesaba çöktü diye etiket olacaktı demek ki. Söz uçar yazı kalır derler, doğru kelammış :)

[1/4 17:10] C. Buğra ÖZTÜRK: Geri dönmeyeceğin kesinse nick de basıcam
[1/4 17:10] C. Buğra ÖZTÜRK: Mesaj atıyorlar habire:)
[1/4 17:10] Klan Kanter: Değiştir geç
[1/4 17:19] C. Buğra ÖZTÜRK: Tamamdır, irtibatta kalalım yine
[1/4 17:24] Klan Kanter: Tamamdır
[6/4 20:12] C. Buğra ÖZTÜRK: Sen kökünden bıraktın bunu sanırım
[6/4 20:12] Klan Kanter: Evet maalesef öyle oldu
[6/4 20:12] Klan Kanter: Artık oyundan çıktı bu
[6/4 20:13] Klan Kanter: Ödevlerim projelerim hepsinden ön plana koydum
[6/4 20:13] Klan Kanter: Olmadı
[6/4 20:13] Klan Kanter: Yapamam artık

SameGuard

Acemi
Genel foruma düşmüş bir konu başlığı burası hatırlatayım.

Bizde hesap klanındır deyip, hesabı Buğra'dan alıp Furkan'a geri vermek için istiyorsunuz. Hesap klanınsa Buğra'da Furkan'da ne fark eder? Magnificent hesabı klanın hesabıysa söylediğin gibi, kendi klanınızın hesabına operasyon yapmışsınız, kendisiyle muhabbetiniz var, onun emeği var, oplar geçirmişsiniz. Ansızın, rakibe op yapar gibi, ortak saat diliminde 5 milyonluk emeği, hesabı sıfırlıyorsunuz :) Bunları yaptıktan sonra gelip burada boşuna hesap-klan raconu yapmanız da ne bileyim komik duruyor.
O kadar çelişiyorsunki, fazla bir şey demeye gerek kalmıyor, Aztec klanı bu yönden pratik klan :troll:

Şu konuşmanın kaydı olmasa Buğra hesaba çöktü diye etiket olacaktı demek ki. Söz uçar yazı kalır derler, doğru kelammış :)

[1/4 17:10] C. Buğra ÖZTÜRK: Geri dönmeyeceğin kesinse nick de basıcam
[1/4 17:10] C. Buğra ÖZTÜRK: Mesaj atıyorlar habire:)
[1/4 17:10] Klan Kanter: Değiştir geç
[1/4 17:19] C. Buğra ÖZTÜRK: Tamamdır, irtibatta kalalım yine
[1/4 17:24] Klan Kanter: Tamamdır
[6/4 20:12] C. Buğra ÖZTÜRK: Sen kökünden bıraktın bunu sanırım
[6/4 20:12] Klan Kanter: Evet maalesef öyle oldu
[6/4 20:12] Klan Kanter: Artık oyundan çıktı bu
[6/4 20:13] Klan Kanter: Ödevlerim projelerim hepsinden ön plana koydum
[6/4 20:13] Klan Kanter: Olmadı
[6/4 20:13] Klan Kanter: Yapamam artık
Rakibe op yapar gibi girdiğimiz doğrudur ama ondan öncesinde kaç kere söylenmiştir kendisine vermesini.Kendimle de çelişmiyorum.Ha Furkan ha Buğra da değil öyle olsa hesap sahibi hesabında kalırdı zaten değil mi ?
Bu konuşmayı atıyorsan git önceki mesajlara oradan da bak hesabı bugraya veren adamla konusmalarını.Hesaba çökmek için ÖZ ABİM dediği adamı sildi bu adam daha neyin kafasındasın ki :)
Aramızda hesap alıp belki hesap sahibinden daha fazla emek verip daha sonrasında emek benim demeyenlerde var.Bende aynı şekilde başka dünyalarda bir çok hesaba baktım.Hesap sahibinden daha cok emeğim oldu ama ben hiçbir zaman bana güvenip hesap veren sevdiklerimin hesabı bırak dediğinde kimseye ağlamadım.
Size laf olsun yeter sizde haklısınız.Yapıcak işiniz kurulacak klanınız kalmadı...

Mrs. crixus

Çaylak
Şu hesaba yaptığınız opun ciddiyetiyle bir tur bize de gelseydiniz keşke de eğlenseydik giderayak. Sadece saldıran taraf olduğumuzdan eğlencesi kaçtı da biraz. Aaa pardon gerçi siz op yapmasını bilmeden op yapmıştınız değil mi hani şu hiç köy düşüremediğiniz ya da anca 1 köy düşürebildiğiniz oplardan.
Ayrıca hesap sahibinin geri dönmem, bıraktım,hesap senin gibi sözlerinden sonra gelip de burda hesabı alamadığı için sitem etmesi oldukça saçma olmuş. Adam sana karşılığında bir şey sunmamış ya da senden zorla almamış. Kendin seve seve dönmem diyerek vermişsin. Neyi tartışıyorsunuz ki?
Buğraa senin yaptığın da çok ayıp. Kaç aydır sınırda Sancakla savaşıyorsun,her op atlamadan sana geliniyor sen bir şekilde opları en az zararla karşılamaya çalışıyorsun(aldığım köyler benim hünerim asla senlik bir durum değil :) ), o kadar gün gerek uykundan gerekse sosyal hayatından feragat ederek oyuna vakit ayırıp emek veriyorsun ve dünyanın sonu yaklaşıyor üstelik hesabın ilk 20 de, azteğin kafa hesaplarından.Eeee zor kısmı da bitirmişsin niye vermiyorsun kardeşim hesabı? Misyonun millete bakıcılık yapmaktı,onlar severler sonradan büyüme hesaplara geçmeyi :)

W56 Azap klanlarına hayırlı olsun;)

ORFANATO.

Milis
Rakibe op yapar gibi girdiğimiz doğrudur ama ondan öncesinde kaç kere söylenmiştir kendisine vermesini.Kendimle de çelişmiyorum.Ha Furkan ha Buğra da değil öyle olsa hesap sahibi hesabında kalırdı zaten değil mi ?
Bu konuşmayı atıyorsan git önceki mesajlara oradan da bak hesabı bugraya veren adamla konusmalarını.Hesaba çökmek için ÖZ ABİM dediği adamı sildi bu adam daha neyin kafasındasın ki :)
Aramızda hesap alıp belki hesap sahibinden daha fazla emek verip daha sonrasında emek benim demeyenlerde var.Bende aynı şekilde başka dünyalarda bir çok hesaba baktım.Hesap sahibinden daha cok emeğim oldu ama ben hiçbir zaman bana güvenip hesap veren sevdiklerimin hesabı bırak dediğinde kimseye ağlamadım.
Size laf olsun yeter sizde haklısınız.Yapıcak işiniz kurulacak klanınız kalmadı...
Osman laf dökmeye gerek yok artık kimin ne olduğunu biliyorlar bende gerekli cevabı verdim hakkım helal değil kimin ne olduğunu herkes

Keşke bu yazılarıda atsa adam olan delikanlı olan atar Buğra ben sana hesabı verdim senin hesabida ben alırım tamam dediğini delikanlı ya ne yaptı o hesabida vermedi hey gidi hey siz adam mı onu görün sonra yorum yapın

Geri dönmeyeceğin kesinse nick basacağım diye sormuş, değiştir denmiş, kökünden bıraktın oyunu sanırım diye sormuş, evet denmiş. Eee daha ne?
Sorup açık açık onay aldığı için nick değişmiş oynamış. Daha başından belirtmiş. Hatta oynayıp emek verip hesabı 5m puan ile katlayarak ilk 11 e çıkarmış, kesim puanları da ilk 25 içerisinde.
O kadar zaman geçtikten ve ona bu onayları verdikten sonra hesabın geri istenmeye hakkı yok. Daha net olarak Buğra, senin geri dönmeyeceğin, bıraktığın üzere sözünü rızanı almış ona göre yapacağı hareketi belirtmiş yapmış, artık o saatten sonra onun rızasını almadan bir şey talep etmeye hakkınız kalmıyor.
Hele ki bitmiş dünyanın bu aşamasında hiç kalmaz, hadi ben geldim, komple bırakmıştım ama qandırdım sen şimdi gidebilirsin mi denecek :D

Herkesin prensibi farklı, Buğra baştan söylemiş. Ne hesap zorla alınmış ne onay zorla alınmış. Bende farklı hesaplarda oynadım, savaşlarda yer alıp sonra bıraktığım, hiçbirinde ne maili üstüme geçirdim ne de nick değiştim :) Sonuç olarak, sizde hesap klanın olduğu için :troll: o vakte kadar beraber oynayıp konuşup, oplar karşıladığınız klan hesabına, gizlice op yapıp toplamışsınız. Nerden bakarsan bak, bu tabloda sizin yaptığınızdan daha büyük bir ayıp yok.

Magnificent

Acemi
Dır dır yapmayın. Yok adam değil yok diğer konuşmayı atsaydı falan. Kendi işinize bakın.

Hesabı alırken sana hesap vaadim gibi bir şey oldu mu hayır. İlerleyen zamanda kendi iyi niyetimle zorunda olmama rağmen sana hesap veririm dedim mi evet. Verdiğim hesabın üstüne habire birşeyler istedin mi? evet. Verdiğim şeyleri beğendin mi? hayır. Sana sonuç olarak hesabı verdim mi? evet. Sizin ekibiniz gece 2.40da klandan atıp toplatıcak hareketi yaptı mı? evet. Ben de kalkar gece 2.50de sana verdiğim hesabı verdiğim gibi geri alırım. Kalkıp arkasından istediğinizi diyin. Kendi öz abisi gibi sevdiği adamı silmiş vs istediğinizi diyebilirsiniz. Ben doğrudan yanayım. Bana yanlış geliyorsa abim dediğim kişiye de karşı çıkarım sizin gibi köle olmam peşinde. Doğru bilinen yanlışlar böyle doğrulara ulaşır. İnsanları da etkilemeye çalışmanız yok mu ayrı bir güldürüyor.

Rakibimiz Sancak bile her opta geldiğini söylüyor, forumda cıngar çıkarmadığım için farketmiyor olabilirsiniz, düşen köylerde ortaya çıkıyorsunuz pek tabii. Aztek klanları olarak 7-8 günlük periyotlarla operasyon yapmaya çalışırken adamlar 5 günlük periyotlarla sınıra geliyorlardı. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. @MEKANIN SAHİBİ son 24 saatte sınırıma attığın kami miktarlarını hatırlıyorsan buna ek olarak yazabilir misin? Ya da @Mrs. crixus aktif sınır hesaplarına yaptığınız bütün opları kıyasladığınızda ağır destek alanlar ile almayanlar arasında ufak bir kıyaslama yapabilir misin?

Siz kendi içinizde birbirinize karşı saygılı ve sağduyulu olabilirsiniz. Ben herkese karşı saygılı ve sağduyuluyum. Bu biraz zorunuza gitmiş olabilir.

Hesaba bakamadı denilen Magnificent- Buğra
Saldırgan 27 Magnificent SNCK1 26,72 Mil.
Savunmacı 2 Magnificent SNCK1 121,57 Mil.
Toplam 3 Magnificent SNCK1 155,27 Mil.

Sınırda savaşan frenzy hesabınız dahil;
12 **Gecebey** PARS 62,03 Mil.
63 SameGuard PARS 17,94 Mil.
123 maktul PARS 8,40 Mil.
26 -frenzy- PARS 35,87 Mil.

Toplam 124,24 Mil.
Benim tek başıma 121,57 Mil.

Biraz op karşılayın öyle gelirsiniz tekrar karşıma. Ya da dırdır yapmayın?

Sonuç olarak w56 Azap klanlarına hayırlı uğurlu olsun.

Mrs. crixus

Çaylak
Normalde yazılması gereken son şeyi yazdım ama madem karın ağrısı oldu senin sınırda bu kadar bizimle mücadele etmen o zaman bir ufak açıklık getireyim o konuya. Şimdi Buğra öncelikle Aztek öyle 7-8 günde bir oplara gelmedi gerçi zaten yapmaya çalışırken demişsin ama olsun o bile onların op yapmaya çalışması için kısa bir süre. Senin tek şanssızlığın Mekanın Sahibinin ve benim o sınıra son 24 saat içinde yetişecek çokça köyümüz olması ve her op itinayla bizim sana gelmemizdi. 24 saat bile fazla son 18 saat diyebiliriz hatta. Herkes diğerlerine kamilerini, mislerini çıkmışken biz ikimiz o bölgeye fazla hakimiyetimizden dolayı henüz kamilerimizin yarısını bile atmış olmuyorduk ki iki hesabın da ağırlık saldırı oynadığını düşünürsek bu oldukça fazla bir sayı. Aynı şekilde diğer arkadaşlar uzaklıkları sebebiyle minimum 10-15 saat kala misleri tamamen çıkmış oluyorlardı(5 köye gidiliyorsa 4ü 30 saatten atılıyordu mecburiyetten son 1 köye yakından atabiliyorlardı genelde) ve biz senin o sınırdaki 15-20 köyüne(kaybetmeye başlamadan önceki net sayıyı bilmiyorum ama fazlası vardır eksiği yoktur) maks 5-6 saat kala gereğinden fazlaca ki genelde ben Mekanın Sahibinin,o benim köylerime çaprazlama mis atarız anca çıkıyorduk. Şimdi kimse gelip de sana naptın o hesapta demesin bence. Ben geldiğimde ki burda tek tek ismini vermeyeyim buranın başka dünyası da var denk geliriz yüzleri kızarır inkar edip,kaldı ki Mert faktöründen dolayı yazmayacağım isimler de var ama klanın destekleri veya farklı yerlerden gelen destekler sebebiyle açamadığımız 50-60 ar k def bulunan köyleri de bilirim içerdeki(aztek abileri ya da aztek abilerinin kardeşlerinin köyleri),sınırda bizimle aktif savaşıyormuş süsü verip oplarda senin her köyüne biz 17-18 kamiyi buldururken bizden 10 kami gittiğinde 70er kyı yığanları da. Zaten böyle şeyler klan içinde bilinmez belki ama rakip oyuncular köylerinize gelen deflerden bile az çok sizi kestirebiliyor. Daha önce de söylemiştim sana klandan def çekmediğin çok belliydi inkar etmem yine söylerim ama sana laf edenler önce bi bizden kaç op karşılamışlar onu düşünsünler ve sonra da bu opları senin gibi kendileri mi karşılamışlar yoksa klana,ona buna giderek ağlamışlar mı onu düşünsünler.

İyi akşamlar.

Magnificent

Acemi
Adamsın sen adam yıllardır oynadığın adamın abi dediğin adamı satan adam benim keyfim yerinde karın ağrım yok öyle kimse kimseye bedava hesap vermez benim sana verdiğimde kaybettiğim köy yoktu bu 1 haklının yanında olan adam adam olsaydın oyun için karakterli şekilde ayrılırdın sen kendi karakterini önce bı düşün ondan sonra laflarını et ben dedim ki sana gelirsem senin hesabina geçerim tamam olur sen bana dedin ki senin hesaba bayrak geçirdim haberin olsun tamam dedim kalsın ben gelince senin hesaba verirsin öyle ben devam ederim laga luga yaptın yok ben bayrakları yükselttim bayrak anca bana yeter ilk başta adamlığıni ortaya koydun zaten hani sen sütünü iç ortadan kaybol ağlama diyede emzik vercem sana sen güzel güzel oyununu oyna ben sana oyun oynatmam 61e gel karşı tarafta kesin seni görmek istiyorum beni istediğin kadar oyunda da şikayet et benim açığı mı bulamazsın ama seni ezmesini çok iyi bilirim . Sancak a gelince ben varken 1 köy alamadıniz boşuna laf yapmayın size yorum hakkı düşmez benimle ilgili

Bu mesajında yazdıklarını ağlayarak günlüğüne eklemeyi unutma

turkbye

Milis
56 forumuna giriyorum ve görüyorum bu başlığa hep birşeyler yazılıyor.
Öncelikle böyle bir durumun oluşmasında benim, buğra'nın, furkan'ın ve bazı yönetici arkadaşların hatası var. Konu bu noktaya gelmeden bir şekilde içimizde çözmemiz gerekiyordu.

Ben buradan bu başlığa gelen sancaktaki arkadaşlara birşeyler yazmak istiyorum.
Aztek klanında saldırı oplarını planlayan ve planlatan kişi bendim. 23 mayıs itibariyle dünya benim açımdan bittiği için ne köy aldım ne de oyunla ilgilendim.
Özetle 23 Mayıstan sonra Sancak'a op yapmışız, köy almışız vs böyle bir derdim kalmadı.
Çokta önemsediğim/önemsediğimiz bir konu değil. Nasıl olsa bir gün köyleri alınmış olacak ha 1 ay sonra ha 6 ay sonra.

Öncesine gelecek olursak öncesi için de Aztek vs Sancak başlıklarında detayları postlarda görebilirsiniz.
Vuslatın hesap sil tarihi 13 Nisandır.
Vuslatı tam olarak toplayıp Sancak ve Alarm'a döndüğümüzde 23 Mayıs itibari ile Alarm klanı da bir bakıma bırakmış oldu.

Azap ekibiyle doğru stratejiler uyguladık, rakiplerimizden çok daha iyi organize olduk ve sonucunda da başarılı olduk.

Aztek ve azap klanları bazılarının ümit ettiğinin aksine dünyayı beraber kapatacaktır.
Aztek ve azap klanlarını tebrik ederim.

Magnificent

Acemi
Sessiz kalmanın adını yazacak yüzü yok değil de erdemlik olduğunu anladiklari zaman
Öncelikle böyle bir durumun oluşmasında benim, buğra'nın, furkan'ın ve bazı yönetici arkadaşların hatası var. Konu bu noktaya gelmeden bir şekilde içimizde çözmemiz gerekiyordu.

Aztek klanında saldırı oplarını planlayan ve planlatan kişi bendim. 23 mayıs itibariyle dünya benim açımdan bittiği için ne köy aldım ne de oyunla ilgilendim.
Özetle 23 Mayıstan sonra Sancak'a op yapmışız, köy almışız vs böyle bir derdim kalmadı.
Çokta önemsediğim/önemsediğimiz bir konu değil. Nasıl olsa bir gün köyleri alınmış olacak ha 1 ay sonra ha 6 ay sonra.

Öncesine gelecek olursak öncesi için de Aztek vs Sancak başlıklarında detayları postlarda görebilirsiniz.
Vuslatı tam olarak toplayıp Sancak ve Alarm'a döndüğümüzde 23 Mayıs itibari ile Alarm klanı da bir bakıma bırakmış oldu.

Azap ekibiyle doğru stratejiler uyguladık, rakiplerimizden çok daha iyi organize olduk ve sonucunda da başarılı olduk.

Aztek ve azap klanları bazılarının ümit ettiğinin aksine dünyayı beraber kapatacaktır.

Saygılar erdem abi, seni kırdıysam üzdüysem affola

turkbye

Milis
Sessiz kalmanın adını yazacak yüzü yok değil de erdemlik olduğunu anladiklari zaman

Saygılar erdem abi, seni kırdıysam üzdüysem affola
Sizler için yaşananlar için üzüldüm Buğra ama belirttiğim gibi benimde hatam olduğunu düşünüyorum, konu bu noktalara gelmeden çok önce bu konuya mudahil olmam gerekirdi. Bu nedenle de hiçbirinize söyleyecek sözüm yok.

Herkes yazacağını yazdı sanırım. Senden ve diğer arkadaşlardan bu konuyu daha fazla devam ettirmemelerini rica edeceğim.

Selamlar.

MrTroya.

Mızrakçı
Her problemde sesi çıkan tek insan Erdem abi. Niyeyse başka kimse gelip de yazmıyor. Konuşmuyor. Yahut konuşamıyor. Kimlere kaldı AzTeK..

Deleted User - 848889938

Ziyaretçi

Vuslat bittiğinde siz şimdi görürsünüz yok sizi şimdi şöyle yaptık böyle yaptık diye konuşan sizdiniz. Kaç köy aldınız 0. şimdi gelmiş burda dansöz gibi kıvırıyosunuz. En iyi bildiğiniz işte o zaten.

turkbye

Milis
Vuslat bittiğinde siz şimdi görürsünüz yok sizi şimdi şöyle yaptık böyle yaptık diye konuşan sizdiniz. Kaç köy aldınız 0. şimdi gelmiş burda dansöz gibi kıvırıyosunuz. En iyi bildiğiniz işte o zaten.
Vuslatın silmesiyle alarmın bırakması arasında 1 ay 1 hafta var.
Vuslat sildikten sonra da haritada farklı isimle devam eden mücadele veren klanlar oldu. Silenlerde vardı. Onları da topladık.
Vuslat bittikten sonra 23 mayısta da dünyayı bitirdik. Görmedin mi?
Arkadaşlar sırayla kalan oyuncuların köylerini alıyorlar.

turkbye

Milis
Bu oyunu oynuyorsan kazanmayı da kaybetmeyi de kabulleneceksin.
Taraflı tarafsız pek çok kişi klanımın bu dünyada verdiği mücadeleyi ve bu mücadele sonucu elde ettiği sonucu takdir ediyor.
Ben de Sancak klanının saldırı opu konusunda çok iyi noktaya geldiğini birkaç postumda belirtmiştim. Özellikle de merner, mekanın sahibi, crixiuslar ve kingnostastik büyük emek verdiler ve çok iyi işler çıkardılar. Ancak onların bu mücadelesi yeterli olmadı.
Yıllardır bu oyunu oynuyorum. Kazandığımdan çok kaybettiğim vardır. Birkaç dakikada 1000lerce pre harcadığım ve kaybettiğim dünyalarda da emek veren rakip oyuncuları tebrik etmişimdir.
Bu dünyada da sonuç aleyhimize olsa birkaç sancak yöneticisi dışında kalan diğer yönetici ve oyuncuları tebrik ederdim.