Paşa

ZuzuX

Çaylak
Arkadaşlar gazze için arkadaşa katılıyorum belli ki PASHA klanı kökleri eski sağlam çınarlardan oluşuyor, yeni jenerasyon dilini pek konuşmuyorlar. Lütfen oyundaki büyüklerimize karşı ayrımcılık yapmayalım dalga geçmeyelim. Bir de forumda PASHAnın 50 kişilik bordo beyinli ekipten 10 genç arkadaş görevlendirilip bize kendilerini anlatırsa paşaların ve sultanların yararına olur diye düşünüyorum.

Sen aslında iyi cocuktun. Sana ne oldu anlayamadım. Büzük klanı seni bozmuş.
Şansal seni severim.
Yanımızda durmaya bi tarafın yemediği için arkamızdan vurup karakterinden ödün vermene rağmen dünya kaybettiğin için mi bu öfke paşam.

Çok türkçü ülkücü gözüküp türk mitolojisindeki kartal tanrısı Bürkütün adını yanlış yazarak mı vuracaksın şimdi bizi.

Seni kendi yanındaki adamlar bile ciddiye almıyor şirin baba üzgünüm bu oyun için kanserden başka bir şey değilsin :)

Yav Paşa kimdir allah aşkına, 2 3 bebe gelmiş bunlara kendilerini bir şey sanıyorlar , 58 de gördük ne olduklarını boşa laf kabalıgı yapmayın, boş boş takılıp giderler.

kulaksız

Acemi
Yanımızda durmaya bi tarafın yemediği için arkamızdan vurup karakterinden ödün vermene rağmen dünya kaybettiğin için mi bu öfke paşam.

Çok türkçü ülkücü gözüküp türk mitolojisindeki kartal tanrısı Bürkütün adını yanlış yazarak mı vuracaksın şimdi bizi.

Seni kendi yanındaki adamlar bile ciddiye almıyor şirin baba üzgünüm bu oyun için kanserden başka bir şey değilsin :)

Bertanım olayı niye bize çektin ya ne güzel uzaktan okuyup keyifleniyordum, ban'ı açıldıktan sonra bunla mı uğraşacağız :D

Kendisini 1 gece ansız vuran klana karşı, yanında savaşa katıldığımız an da müttefik olup pakt kuran birisinden ne bekliyorsun :)

Kendi elleriyle w58'i kaybetti hemde onursuzca..

Ayrıca, ben paşa dendin mi w58de yanımızda duran ve 5 yıl boyunca paşaya emek vermiş arkadaşlarımı bilirim. Sonucunda kendi ekipleriyle kavga etseler bile bana olan sözlerini bozmayan. *Mithrandir* ve ekibine tekrardan teşekkür ederim. Siz kavga edeceğinizi bile bile bu oyundaki mertliğinizi gösterdiniz, bu çirkin diplomasiye karşı geldiniz.

Burası w60 forumu olduğu için uzatmak istemiyorum ilk ve son mesajımdır. Tanıtım forumu olduğu için adettendir, size yeni dünyanızda başarılar dilerim....

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi

Ya kanka susuyordum ama senin yazdığını görünce dayanamadım.
Şimdi nidaayiz denen abimiz hakkında bende birşeyler yazmasam olmaz.

Şimdi önce 58 de bu kendini çok beğenmiş abimiz önce geldi bulunduğu klana darbe yaptı, kendi ekibi dışında kim var yoksa kesti biçti insanları oyundan soğuttu.
Sonra benimle diplomasi yapmaya çalıştı bizde birşey demedik büyük yaşı var falan filan yaptık ama en son bu telefonda bizi azarlar gibi konuşmaya başladı.
Daha sonra kendini çok akıllı sanan,udw klanlarının kurucusu benim oyuncum diye hava atan(hava attıgı klana bak), kendini imparatorluk yönettiğini sanan bu abimizi bir vurmuşuz, dünya yerinden oynadı. Ama 1 kamiyle 7 köy düşürdüm o derece berbat lar. Sonra işte bir gecede 100 150 köy düşürdük :)
Daha sonra kendi diplomatik deha sanan bu abimiz gitti ona sığındı buna sığındı dünya kapatırım sandı. Ama yine hüsran her zamanki gibi havlularını attılar.

Bu abimizin kurucusu olarak övündüğü klan dünyada 1 kere op yapmamıştır, diplomatik açıdansa tam bir faciadır kendisi. Kendi ekibine pasif ve barbar toplatmaktan başka da bir icraatları yoktur.

Çok uzattım biliyorum ama oyun zevkiniz için lütfen uzak durun bu abimizden.
Bir de Allah aşkına birisi Dedeye sahip çıksın böyle olmayacak.

Deleted User - 1795249

Ziyaretçi
Vay arkadaş, açıkcası Paşa(Niddaayiz ve ekibi) sağlamdır ama, bu kadar kişininde canını yaktığını bilmiyordum. Geleni kılıçtan geçirmiş, gideni kılıçtan geçirmiş.
Tüm dünyayı bir araya topladı adam. Tebrik ederim üstat. Forumda ağlamayada utanmıyor millet. Yok bizi şuramızdan gıdıkladı, yok şöyle öptü.
Bence bir sendika falan kurun siz, paşadan darbe yiyenler olarak toplanın. Belli günler yürüyüş yaparsınız. Tecrübe işte...

DeletedUser72674

Ziyaretçi
Vay arkadaş, açıkcası Paşa(Niddaayiz ve ekibi) sağlamdır ama, bu kadar kişininde canını yaktığını bilmiyordum. Geleni kılıçtan geçirmiş, gideni kılıçtan geçirmiş.
Tüm dünyayı bir araya topladı adam. Tebrik ederim üstat. Forumda ağlamayada utanmıyor millet. Yok bizi şuramızdan gıdıkladı, yok şöyle öptü.
Bence bir sendika falan kurun siz, paşadan darbe yiyenler olarak toplanın. Belli günler yürüyüş yaparsınız. Tecrübe işte...

sanırım bu da kafası güzel daynın yiğeni aynı o :D

uykucu şirini bulduk iyi uykular sen beyin takımındanmısın mavi şey

şanal

Acemi

Paşa birine vurabildi mi bilmiyorum ama w58de paşa ve mütlerine iyi vurdular onu biliyorum :)

-AzraiL-

Yasaklı

La Paşa w58 de operasyon bile yapamadı.Anca birbirlerini toplar onlar.Bos Konusmayi iyi bilirler ama icraat 0