Tuğbey Klanının kendi oyuncularını toplaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Hocam sen kendinle çelişiyorsun. ust yorumda hakaret edıp alt yorumda kaliteden bahsediyorsun. Sana 2 doz karakter 2 doz saygı yazıyorum. Eksiklerini tamamlayınca gel kaliteden bahsedelim. Burada rakiplerinle atışırsın uğraşırsın, yine de saygılı olmak gerekir.

Valla senin gibi oyuncuyu neden topladıklarını ınsanlar anlamaya başlamıştır. İnsanlara diyorsun ki olay bu bu bu benim açımdan bakın. beklentin objektif olunması, sen objektif değilsin bi kere biz nıye olalım. Yaşın da inşallah küçüktür, büyükse o yaştan sonra düzelmez bu karakter.
İnsanlar da sana boşuna yazmış bu kadar, boş tencere langırtısı sadece

Vasily Zaytsev

Baltacı
Adama saydırıyorsunuz sonra saygı bekliyorsunuz bence boş yapmayın. @joker13 sende bu konuları burda açma gülüp geç buranın bir etkisi olmaz gördüğün gibi daha çok senle dalga geçerler :).

joker13

Milis
Adama saydırıyorsunuz sonra saygı bekliyorsunuz bence boş yapmayın. @joker13 sende bu konuları burda açma gülüp geç buranın bir etkisi olmaz gördüğün gibi daha çok senle dalga geçerler :).

hocam zaten ınan burdan herhangı bır adalet veya baska bısı beklemıyorum amacım olanı ınsanlara gostermek :)

benle dalga cektıklerını sanıyorlar ama aslında kendileriyle dalga gecıyorlar bılınclı oyuncuların olayın ne oldugunu ve kımın ne oldugunu hangı klanın nasıl oldugu fırsatını bulunca neler yaptıgını veya yapacagını gorduler ben ısterdım kı tugbey klan kurucularından Yavuz abının bu tıp durumlara ızın vermemesıydı.

saglık olsun.

joker13

Milis
Hocam sen kendinle çelişiyorsun. ust yorumda hakaret edıp alt yorumda kaliteden bahsediyorsun. Sana 2 doz karakter 2 doz saygı yazıyorum. Eksiklerini tamamlayınca gel kaliteden bahsedelim. Burada rakiplerinle atışırsın uğraşırsın, yine de saygılı olmak gerekir.

Valla senin gibi oyuncuyu neden topladıklarını ınsanlar anlamaya başlamıştır. İnsanlara diyorsun ki olay bu bu bu benim açımdan bakın. beklentin objektif olunması, sen objektif değilsin bi kere biz nıye olalım. Yaşın da inşallah küçüktür, büyükse o yaştan sonra düzelmez bu karakter.
İnsanlar da sana boşuna yazmış bu kadar, boş tencere langırtısı sadece

karakter ve saygı senın agzına mı yakısıyo kı mıllete tavsıye edıyosun istedigin kadar bos yapabılırsın ortalık bos.

olayı bılmeden fıkır beyan eden adamsınız sızın neyınızı dıkkate alıyım bebn :)

-isko-

Baltacı
Çok basit bi örnek vercem. 45 yaşında ekibimde bi abim var. Genel itibariyle hiç saldırı basmaz şimdiye kadar bastıramadık yani. Her daim savunma basar bu savunmayı aktif bir şekilde kullanabilirim temizlik de yapamaz bu yüzden askerleri kullandığım için.

Sonuç olarak düşmandan hiç köy alamaz ancak barbar toplayarak bile senin 10 katın olurdu gerek kesim gerek puan olarak. Oyunun şu evresinde 100k puanını ve kesimindeki saçma sayıları buraya ortaya dökmek yerine bence sorgulaman gereken konu şu olmalı; benden daha kötüleri varken neden ben?

Lv AliGTR

Acemi
Son kez buraya yazacağım.
@joker13'ü artık seni adam yerine koyup ta yazmam, birde Vegas'ın kimse yaranmasına gerek yok acını başka yerlere yönlendirme boşuna W57'de selan okundu.
@Lv Matestik Ağzına sağlık reis en iyi cevabı vermişsin.

joker13

Milis
Çok basit bi örnek vercem. 4
Çok basit bi örnek vercem. 45 yaşında ekibimde bi abim var. Genel itibariyle hiç saldırı basmaz şimdiye kadar bastıramadık yani. Her daim savunma basar bu savunmayı aktif bir şekilde kullanabilirim temizlik de yapamaz bu yüzden askerleri kullandığım için.

Sonuç olarak düşmandan hiç köy alamaz ancak barbar toplayarak bile senin 10 katın olurdu gerek kesim gerek puan olarak. Oyunun şu evresinde 100k puanını ve kesimindeki saçma sayıları buraya ortaya dökmek yerine bence sorgulaman gereken konu şu olmalı; benden daha kötüleri varken neden ben?

sizin abiniz abi olsaydı klandaki adamları koy ugruna atıp toplayıp bırde forumda once agla fılan yazıp sonra bırde dogru ıs yapmıs gıbı burda acıklama yaptıgını gorup, agzınıza bır tane vurup biz size bunu mu ogrettım,,

yoksa asagıdakı mı ogretım derdı.

Bu oyun dostlarla oynanır.
Bir oyun için kalp kırmayın.

ESTERGON-TUĞRA klanı ile 14 yıldır oynuyorum. Bu klanda oynamak bir ayrıcalıktır.

Herkes iyi bir oyuncu olabilir ama iyi bir klan olmak için dostluk şarttır.

DreamTheater

Baltacı
Her postu okudum lakin 2 kelam etmek istiyorum bende 'SAYGI' çerçevesinde.

Vegas'dan birkaç arkadaş neden atıldıgınızı söylerken biraz kabaca sözler sarfetmiş.Buna karşılık sizde cevap verirken kabaca sözler söyleyince 'SAYGI' ortadan bir nebze kaybolmuş.Şonuç olarak tugra yönetiminden arkadaşlar atılmanızı nedenleri ile beraber söyler konu kapanır.Uzatılacak bir konu degil,her klanda olan şeyle bunlar.

Senin gözünde tugra yönetimi haksız olabilir ama unutmaki atılman için nedenlerin olabilir.Her oyuncu emek verir,emeğine kimse laf edemez ki sende haklılığını ararken kimsenin emeğine laf edemezsin.Sözlü diyolağa girdigin kişiler vegas klanı oyuncuları ve onlarda sana göre kötü başkasına göre iyi emekler vermiştir.

Kısaca tugra yönetimindeki arkadaşlar seni takıpda açıklama yapana kadar millete salça olmayı bırakırsan bazılarının gözünde hak ararken haksız duruma düşmezsin.

-isko-

Baltacı
sizin abiniz abi olsaydı klandaki adamları koy ugruna atıp toplayıp bırde forumda once agla fılan yazıp sonra bırde dogru ıs yapmıs gıbı burda acıklama yaptıgını gorup, agzınıza bır tane vurup biz size bunu mu ogrettım,,

yoksa asagıdakı mı ogretım derdı.

Bu oyun dostlarla oynanır.
Bir oyun için kalp kırmayın.

ESTERGON-TUĞRA klanı ile 14 yıldır oynuyorum. Bu klanda oynamak bir ayrıcalıktır.

Herkes iyi bir oyuncu olabilir ama iyi bir klan olmak için dostluk şarttır.

Dalga geçiyordum senle ciddi bir iki kelam ediyim demiştim. Dünyada oynamıyorum seni ciddiye alıp sorununu söyledim ama sen bunu anlayamayacak kapasitedesin. Bu oyun mantığı ile her dünya bu şekilde toplanacaksın ya kendini geliştirirsin ya da hepimize bir iyilik yapıp bu oyunu bırakabilirsin.

joker13

Milis
Her postu okudum lakin 2 kelam etmek istiyorum bende 'SAYGI' çerçevesinde.

Vegas'dan birkaç arkadaş neden atıldıgınızı söylerken biraz kabaca sözler sarfetmiş.Buna karşılık sizde cevap verirken kabaca sözler söyleyince 'SAYGI' ortadan bir nebze kaybolmuş.Şonuç olarak tugra yönetiminden arkadaşlar atılmanızı nedenleri ile beraber söyler konu kapanır.Uzatılacak bir konu degil,her klanda olan şeyle bunlar.

Senin gözünde tugra yönetimi haksız olabilir ama unutmaki atılman için nedenlerin olabilir.Her oyuncu emek verir,emeğine kimse laf edemez ki sende haklılığını ararken kimsenin emeğine laf edemezsin.Sözlü diyolağa girdigin kişiler vegas klanı oyuncuları ve onlarda sana göre kötü başkasına göre iyi emekler vermiştir.

Kısaca tugra yönetimindeki arkadaşlar seni takıpda açıklama yapana kadar millete salça olmayı bırakırsan bazılarının gözünde hak ararken haksız duruma düşmezsin.

Zaten benım sınırlendıgım nokta bu ben bu postu Tugbey klanı ıcın actım sebebını ogrenmek ıcın.

konuyla ılgılı olarak bılgılerı olmamasına ragmen vegas klanından bu kadar oyuncunun ustume gelmesı benı suclaması garip. objektıf yorum olmayınca ben altında art nıyet ararım.

Daha olay ve konuyu bılmeden pasıf oyuncusun dersen bende istatistik olarak pasif olmadıgımı soylerım sen benım emegıme saygı gostermezsen bende saygı bekleyemezsın acık ve net.

amacları zaten konuyu amacından saptırmaktı oldu da ben oyun ıcınde mesajlarıma cvp alamayınca tugbey klanı yonetıcısı focuss kardesımıze de konuyu foruma tasıyacagımı soyleyıp burada yazdım. butun mesajlar mevcuttur.

Benım amacım koy degıl. konunun sebebını merak edıyorum benım emegım neden zahi edildi bunu ogrenmek ıstıyorum bu kadar.

UNCHARTED

Dük
Dalga geçiyordum senle ciddi bir iki kelam ediyim demiştim. Dünyada oynamıyorum seni ciddiye alıp sorununu söyledim ama sen bunu anlayamayacak kapasitedesin. Bu oyun mantığı ile her dünya bu şekilde toplanacaksın ya kendini geliştirirsin ya da hepimize bir iyilik yapıp bu oyunu bırakabilirsin.

Sen çöpsün yorum yapma. Whatsapptan yaz 60 için ne yaptın bakayım :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.