SANCAK vs AzTeK & MaYa

MrTroya.

Casus
Hahahahahaha Noldu lan ibiş sen en son oyunu bırakmıştın Hesap satın alınınca diğer veletler gibi sana da bi özgüven patlaması gelmiş. Anca böyle alavare dalavereyle bişey yapmaya çalışırsınız. Hadi yaylan koçum.

Büyüklerim uyarıyolar sürekli. Bu yüzden onlara olan saygımdan dolayı bişey yazmayacağım. Yok kaşınırım ben diyen varsa oyundan yazsın
Valla şu hesap mevzusu olmadan 1 hafta önce döndüm ekibi yalnız bırakmanın vicdan azabıyla. Ama AZAP ABİMİZ sağolsun, bana iş çıkarmamak için sizlerin deyimiyle 163673839282763 çiftlik sav atmış ekibe.:D Naparsın işte başta kafanı ezecektik ki bugünlere gelmeyesin. Ama sancakla yılların dostluğu vardı. Dostluk bozulmazdı. Büyüklerimiz öyle görmüştü. Ne bilsinler böyle yapacağınızı:)

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Hangi klanın oyuncususun sen :D Eğer alarm ise alarm oyuncusu olan hiçkimse bizimle zeka ölçüştüremez :) sancak oyuncusu isen de sıranı bekle sakın hesap silme ;)

Zeka ölçüştüremez diyip nick yazmasına rağmen oyundan bakmayı akıl edemeyecek adam( pardon adam demişim) gelmiş burda zeka kelimesinin geçtiği cümle kuruyo.Önceki yazdıklarımı tekrar oku bazı konularda gerilik belirtileri hakkında söylediğim şeye hak vereceksin :)
Tekrar söylüyorum dedelere söz verdim bişey yazmayacağım. Oyundan yaz sırtlan derdin olursa ordan devam ederiz

Drow

Mızrakçı
Bu marlboroyu fazla ciddiye almsyin Cocuk. Bazi avareller onu one atiyor saf diye. Dusunuyorlarki bu cocugun gelwcegi kararsin.bilmiyorlar ama biz manevi degerleri cigneyenler dışında gel2cekleri ile ilgiki calisma yapmiyoruz kimsenin. Aga babalarimiz bilir bizim bir cumlemizin insanlari ne hale soktuğunu. Bilmiyorlar elimizin kolumuzun ne kadsr uzun olduğunu. O yizden boşverin bu marlboroyu o piyon.

DeletedUser70781

Ziyaretçi
Paramızla rezil oluyoruz be :D kudur aslan parçası sabaha kadar kudur küfret ağlaaaa ezdik geçtik ;) hadi naşşşşş dön çöplüğüne ;)

W56 kalanların şampiyonlar ligiydi sizin böyle bir dünyaya girmeniz bile haddinize değil :D

Nop olmasa azap bu dünyada yem olurdu. Daha dünya başında cin ezerdi.
Nop tan güçlü bir kadro kaldı başka dünyalarda bu kadar şansınız oldumu

menderestalha

Yasaklı
Olum sen batak felan oynasana lan madem kağıtları bu kadar seviyosun.Gerçi zaten batakları oynuyordun demi gara yeğenim :D:Dasdugoadşaudsa

-isko-

Baltacı
lebron* ömür boyu senin gibi yalama olmayacağım veya senin gibi multi hesaplardan girip de sevmediğim birilerine sallamayacağım aaa unuttum bak forum hesabın benim yüzümden ban yemişti de mi kıyamam :) bu kafayla bu yaşamda sana başarılar yaşamak zor olmalı

menderestalha

Yasaklı
:D:D Olum ben canım istediği için ban yiyorum biraz daha dalga geçeyim gene yerim.Lebron diye hesap açardım da üşendim ya hazır hesap var ne gerek. Kardeşim en azından yalacağımız adamları biliyoruz.Sen şu oyunda doğru adamı bulmak için kaç kişiyi daha yalacaksın ? :D:D

menderestalha

Yasaklı
Olum ben anlayamadım bu korona en çok sancağın işine yarar, adam akıllı op yaparlar dedik gene mi yapamadınız lan ? Korona bile şüpheye düştü acaba ben insanlar üzerinde yeteri kadar etkili değil miyim ki,bunlar evde durup op ayarlayamıyolar diye ?

-isko-

Baltacı
ben kimseyi yalamam oyunuma bakarım, oyunda bana karşı icraati sıfır olan birisi olarak forumda (bak oyunda bile değil) kudurmaktan başka hiçbişey yapamıyorsun :) hadi sen git bu multi hesaplarınla Classicde kendine köy kas, o köyleri beleş beleş topla ve gene dünyanın sonunu göreme :)

menderestalha

Yasaklı
ben kimseyi yalamam oyunuma bakarım, oyunda bana karşı icraati sıfır olan birisi olarak forumda (bak oyunda bile değil) kudurmaktan başka hiçbişey yapamıyorsun :) hadi sen git bu multi hesaplarınla Classicde kendine köy kas, o köyleri beleş beleş topla ve gene dünyanın sonunu göreme :)

:D:D O yaladığım adamlar kardeşim seni listeye ekleyelim mi dediler ? Yok abi ben işe başlayacam dedim :D:D Olum sanat orda zaten yağma+free köy haritanı kendin ayarlarsan pakta felan gerek kalmıyor ya.

İcraat olayına gelecek olursak,kralını alıp .net'de ki clasiğe gelirmisin yan yana başlasak ? Zaten 10 kişilik klan çağır 9 kişi,bende 10 hesapla geleyim ?

-isko-

Baltacı
Sonra bi güzel ban ye ban yemeseydim 9 multi yüzünden seni döverdim de süzme ezik seni :D İbre nereye dönerse oraya yanlıyon zamanında bu sancaktı sonra başka başka bi ton klan işte dikkat et bi gün bana yanlama keza ben o abilerine benzemem ;)

Ek olarak başladığın her dünya için nickim belli davet edebilirsin seve seve seni ezmeye gelirim ama burdan mute boş boş konuşmaya zamanım yok :)