SAVAŞTA AZTEK AİLESİ OLARAK SON DURUM DEFNETMEK BİZİM İŞİMİZ OLDU MECAZEN

-Kingostatic-

Yasaklı
Sen ilk önce okuduğunu anlamayı dene bence ?
Yani diyorum ki, Mikailin küfür etmesini burda savunan yok ve küfür etmesi beni ilgilendirmez. Ama keladamın bize küfür etmesi beni ilgilendirir. Ayrıca çıkıp birde ben beni , ben bizi biliyorum demesi ayrı bir olay zaten :) Umarım hepiniz böyle ahlaksız değilsinizdir...

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Kendisi gelsin inkar etsin, mikailmiş bu kadar salak olma :) Oyundan bakarsan mikail olmadığımı görürsün ama nerde sende o akıl... Gelsin kendisi yalanlasın inkar ediyorsa, keladama laf atınca yırtık dondan çıkar gibi neden fırladın hayırdır? :D

SİZ YIRTIK DON OLAYINI İYİ BİLİRSİNİZ. SANCAK ŞİMDİ SİZİN İÇİN BİR CENAZE TÖRENİ HAZIRLIYORUZ. BİREBİR DE ŞİMDİYE KADAR HANGİ DÜNYADA BAŞARI SAĞLADINIZ ÇOK MERAK EDİYORUM. ARKADAN VURDUĞUNUZ ZAMANLAR HARİCİNDE. BİR GECEDE W-13 DİPLOMASİ BİLE BİTİRMEDEN REST ANA KADRO OYUNCULARINI ARKADAN VURDUNUZ TOPLADINIZ SİZ Mİ DOĞRU OYUNCULARSINIZ:mad: BURADA DA AYNISINIZ SİZ BÖYLE Mİ DELİKANLI OYUN OYNUYORSUNUZ BİRDE DOĞRULUKTAN DÜRÜSTLÜKTEN BAHSEDİYORSUNUZ SİZİ BEN HUCUM KLANLARINA BIRAKMADIM YA ONA YANIYORUM SİZİN İÇİNİZDEN GEÇECEKLERDİ AĞLADINIZ BE O ZAMANKİ YÖNETİCİLERİNİZ NEREDE ŞİMDİ İHTİYARLAR NE DERSE O DEYİP İŞİN İÇİNDEN SIYRILIYORSUNUZ .

SANCAK KLANI, BENİM VE DOSTLARIM TARAFINDA KARA LİSTEYE ALINMIŞ BİR KLANDIR. NEREDE OYNARSANIZ NEREYE GİRERSENİZ GİDİN SİZİ OLDUĞUMUZ HER DÜNYADA OYUNSAL ANLAMDA EDECEĞİZ.

BU ARADA KELADAMA LAF ATMAKLA HATA ETMİŞSİN...

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Yani diyorum ki, Mikailin küfür etmesini burda savunan yok ve küfür etmesi beni ilgilendirmez. Ama keladamın bize küfür etmesi beni ilgilendirir. Ayrıca çıkıp birde ben beni , ben bizi biliyorum demesi ayrı bir olay zaten :) Umarım hepiniz böyle ahlaksız değilsinizdir...

AHLAK DERSİ VEREYİM İSTERSEN SANA TERBİYESİZ. AHLAKLI OLMAK ANCAK AHLAK SAHİBİ KLANLA OYNAMAKLA MÜMKÜN OLUR.

-Kingostatic-

Yasaklı
Senin klanınmı ahlak sahibi komutan bozuntusu? Milleti tehdit ederek adam mı olduğunuzu dusunuyorsunuz. Yanınızda oynayan kaç kişi söz verdiği için duruyor :) Yazık size özellikde yalaköye

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
DÜZGÜN KONUŞMAK YERİNE BU TUTUM VE DAVRANIŞLARI SERGİLEDİĞİNİZ SÜRECE ORTAM GERMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ. ATILAN LAFLARIN CEVABI BİR ŞEKİLDE VERİLİR AMA DÜZGÜN AMA KIRICI AMA SOKAK AĞZIYLA SİZ SAVASINIZA BAKIN NE GÜZEL KÖY ALIYORSUNUZ BİZDEN KORKTUK SANCAK KLANLARINDAN BU ARADA BUGÜN TARİHLİ BİR ŞAVAŞ HARİTASI KOYUP YENİ BİR BAŞLIK AÇMANIZI RİCA EDİYORUM BU İŞLERDEN ANLAYAN KİŞİ YAPSIN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMINA VUSLATI YETİŞTİRDİK. 19 MAYIS 2020 DE HARİTAYI BİR DAHA KARŞILAŞTIRMAK İSTİYORUZ.

-Kingostatic-

Yasaklı
İşinin adı ne ne sen yap komutan, emir vermeye alışmışın. Klanındaki kişiler değil burdakiler, Komutanım çekmez sana burda kimse

caferaga

Milis
Sende klasik kuyruk acısı çeken bi tipsin belli ki :D Size henüz op yapılmadı. 3 cephe savaşan bi klana op yaptıgınız için baya baya oyuncu sanıyorsunuz kendinizi. Vuslat bitti şimdi ibre size dönünce baya tutuşmuşsunuz ki forumda susmuyorsunuz :D Azaptan sav çektiğimizi söyleyen arkadaş bunlar sana....
Önce yavrucuk WOM sonra büyük abiniz ALARM ı çağırdınız. Müttefikten çekilen savlara laf yapıcak son klansınız. Karakteri zayıf oyuncu topluluğu..... Size de bi edit hazırlıycam vakti gelince az sabır

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
Senin klanınmı ahlak sahibi komutan bozuntusu? Milleti tehdit ederek adam mı olduğunuzu dusunuyorsunuz. Yanınızda oynayan kaç kişi söz verdiği için duruyor :) Yazık size özellikde yalaköye

BİZİM YANIMIZDA DURANLAR AİLE OLDUĞU İÇİN DURUR. SİZİN GİBİ SAVAŞTAN ÜÇ GÜN ÖNCE HANIM MANCINIĞI GETİR HESABINI

KLANINA ÇEKİP TAMPON OLARAK KULLANMAZ. OYUNCULARIMA SENDE GEL DİYE TEKLİFLER YAĞDIRMAZ YAW ZATEN SİZ OYUNCU OLSANIZ BÖYLE İŞLERE GİRMEZSİNİZ. AZICIK DÜRÜST OLUN BEN KLANIMA OYUNCU TOPLAMAM ADAM GİBİ ADAMLAR İLE AZ ÖZ KADROM İLE OYNARIM SİZDE O YÜREK NEREDE SANCAK TOPLAMA KAMPI HER KLANDAN OYUNCU VAR MAŞALLAH :):):) BU ARADA SİZİN BAŞINIZADA VUSLAT GİBİ BİR DURUM GELİRSE NEDENİNİ HİÇ SORMA ÇÜNKÜ AİLE DEĞİLSİNİZ TOPLAMA KLANSINIZ

*YARGI MACHİNE*

Yasaklı
Toplama klandan biri mi yazıyo bunları ? Biri bizim kuyruğumuza basmışta bizim mi haberimiz yok? Boş yapmayı bırak azap abilerinden 50 şer k savını çek gel veled yallah

-Kingostatic-

Yasaklı
BİZİM YANIMIZDA DURANLAR AİLE OLDUĞU İÇİN DURUR. SİZİN GİBİ SAVAŞTAN ÜÇ GÜN ÖNCE HANIM MANCINIĞI GETİR HESABINI

KLANINA ÇEKİP TAMPON OLARAK KULLANMAZ. OYUNCULARIMA SENDE GEL DİYE TEKLİFLER YAĞDIRMAZ YAW ZATEN SİZ OYUNCU OLSANIZ BÖYLE İŞLERE GİRMEZSİNİZ. AZICIK DÜRÜST OLUN BEN KLANIMA OYUNCU TOPLAMAM ADAM GİBİ ADAMLAR İLE AZ ÖZ KADROM İLE OYNARIM SİZDE O YÜREK NEREDE SANCAK TOPLAMA KAMPI HER KLANDAN OYUNCU VAR MAŞALLAH :):):) BU ARADA SİZİN BAŞINIZADA VUSLAT GİBİ BİR DURUM GELİRSE NEDENİNİ HİÇ SORMA ÇÜNKÜ AİLE DEĞİLSİNİZ TOPLAMA KLANSINIZ
Valla su an söz verdiği için duran minimum 6-7 kafa oyuncu sayarım. Ama arkadaşlara ayıp olur. Yönetici kadrosundan bile adam sayarım :) world bittiğinde unutturma yalaköy sayacağım sana kimler olduğunu

Kimse senin ne kadar terbiyesiz ahlaksız olduğunu bilmiyor ama, sen fake hesap açıp ağza alınmayacak küfürler eden edepsiz değil misin? Ben beni biliyorum yazmış bide...
Hak eden herkese söverim. Fake hesaba da ihtiyacım yok. Numarası mevcut zaten herkesin
Kendimden korkum yok sizler gibi.
Sövdüğüm 3 4 kişi var.
Bekare ye mesaj atıp kendisine, gogo amcaya ve içimizdeki köyleri verene sövdüm.
İllegal karantina ya mesaj atıp papao ya sövdüm.
Hepsi de adresine ulaşmıştır.
Kime yakışıyorsa üzerinde güzel durur.

Fake hesaba ihtiyacı olanlar, kendine bilerek ceza aldıranlardır.