SAVAŞTA AZTEK AİLESİ OLARAK SON DURUM DEFNETMEK BİZİM İŞİMİZ OLDU MECAZEN

-Kingostatic-

Yasaklı
Hak eden herkese söverim. Fake hesaba da ihtiyacım yok. Numarası mevcut zaten herkesin
Kendimden korkum yok sizler gibi.
Sövdüğüm 3 4 kişi var.
Bekare ye mesaj atıp kendisine, gogo amcaya ve içimizdeki köyleri verene sövdüm.
İllegal karantina ya mesaj atıp papao ya sövdüm.
Hepsi de adresine ulaşmıştır.
Kime yakışıyorsa üzerinde güzel durur.

Fake hesaba ihtiyacı olanlar, kendine bilerek ceza aldıranlardır.
Yooo sövdüğün sebebsiz kişilerde var gece saat 01:10 da fake hesap açıp, adminden onaylatıp paylaşacağım burada ne halt olduğunu görsün millet...

Senin klanınmı ahlak sahibi komutan bozuntusu? Milleti tehdit ederek adam mı olduğunuzu dusunuyorsunuz. Yanınızda oynayan kaç kişi söz verdiği için duruyor :) Yazık size özellikde yalaköye
Milleti tehdit edenlerin kim olduğunu herkes biliyor. Bir dahakine konferansa bizleri de alsınlar. Bakalım ne kadar ağır basıyor :) şahsem benimkine beton yetmez.

Yooo sövdüğün sebebsiz kişilerde var gece saat 01:10 da fake hesap açıp, adminden onaylatıp paylaşacağım burada ne halt olduğunu görsün millet...
İspatla gel. Ben kime sövmüşüm? Yada hangi fake hesabı açmışım? Crixus ve ursan dışında kiminle mesajlaşmışım? Gevşek gevşek mesaj atanları engelleyip geçiyorum zaten

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
HADİ BE ONLARDAN MI BARIŞ DAHA ÖNCE SÖYLESENE. ONLARIN İÇİNDEN SADECE TOSOT GEÇMİŞTİ. BENDE ADAM YERİNE KOYUP YAZIYORUM SÖYLEMEN İYİ OLDU . O ZAMAN MİKAİL ABİSİNE VERİR BU HESABINI :):):)

Hak eden herkese söverim. Fake hesaba da ihtiyacım yok. Numarası mevcut zaten herkesin
Kendimden korkum yok sizler gibi.
Sövdüğüm 3 4 kişi var.
Bekare ye mesaj atıp kendisine, gogo amcaya ve içimizdeki köyleri verene sövdüm.
İllegal karantina ya mesaj atıp papao ya sövdüm.
Hepsi de adresine ulaşmıştır.
Kime yakışıyorsa üzerinde güzel durur.

Fake hesaba ihtiyacı olanlar, kendine bilerek ceza aldıranlardır.
Aklıma gelmişken şunu da yazayım
Bekare Buğra, papao İsmet
Bu ikisinden herkesin huzurunda da özür diliyorum. Anlık sinirle oldu.

Ama gogo amca olsun,
Arkamızdan iş çeviren, evide kaldığımız illegal karantina olsun
Köylerini düşmana peşkeş çeken, badboy hesabında ki pausanias, kralsait01, acilinbensizofrenim, Yalanlarına herkesi inandıran DestroyerM
Bunlara aynı sözlerimi tekrarlıyorum şuan.

İOS Celtic

Kılıç Ustası
geçme namerd köprüsünden
ko aparsın su seni,
yatma çakal gölgesinde
ko yesin aslan seni.

OğuzhanY.

Yasaklı
YALAKÖY SEN SUS ARTIK...

terbiyesiz ahlaksızlar bir oyun ugruna ne hallere gelıp kaç yasında adama neler yazabılıyorsunuz kuyruk acınız artık tek tarafı dusman olan bır ekıple ve boyle bır harıtadan sızın ancak hesap sılerek cıkabılecegınız harıtadan cıktı bu ekıp ondan korkuyorsunuz her yazınızdan bellı tum cumlelerınız kelımelerınız hatta harflerınız bıle forumda titriyor ağlayan melegınız gorevını yapamadı şimdi teksınız arkadan vurduracak kullanacak oyuncularınızda kalmadı yada rahatsız ettırecegınız hesaplar.

bide klan acmıssınız geldık yetkı aldık ee komut paylasımı yapmamış Disa ez bende fazla durmadım.

ne kadar alcalabılecegınızı yukarıdan seyredıyoruz..

Disa ez

Yasaklı
Truva Aztek :D milletin içinde yaptığınız bu terbiyesizlik yanınıza mı kalacaktı.

Eklentiler

• Screenshot_20200417-203838.jpg
    Screenshot_20200417-203838.jpg
    717,4 KB · Görüntüleme: 92