SAVAŞTA AZTEK AİLESİ OLARAK SON DURUM DEFNETMEK BİZİM İŞİMİZ OLDU MECAZEN

-Kingostatic-

Yasaklı
terbiyesiz ahlaksızlar bir oyun ugruna ne hallere gelıp kaç yasında adama neler yazabılıyorsunuz kuyruk acınız artık tek tarafı dusman olan bır ekıple ve boyle bır harıtadan sızın ancak hesap sılerek cıkabılecegınız harıtadan cıktı bu ekıp ondan korkuyorsunuz her yazınızdan bellı tum cumlelerınız kelımelerınız hatta harflerınız bıle forumda titriyor ağlayan melegınız gorevını yapamadı şimdi teksınız arkadan vurduracak kullanacak oyuncularınızda kalmadı yada rahatsız ettırecegınız hesaplar.

bide klan acmıssınız geldık yetkı aldık ee komut paylasımı yapmamış Disa ez bende fazla durmadım.

ne kadar alcalabılecegınızı yukarıdan seyredıyoruz..
Terbiyeyi öğretecek son klan sizin klan paşam

MEKANIN SAHİBİ

Mızrakçı
adminler ben yazıyorum engellemeyi unutmayın, YELEKÖY sende yazdım diye başlığı silmeyi unutma. Klanlar oyunu Forumda yazı yazılıp sohbet edilecek oyun değil. Artislik yapanlar, tehdit edenler.. Sahada görelim sizi, Vuslatta bitti 3 bölgeden saldırı aliyoruz değip ağlamanızda bitti. Keladam herseyi
geçtim brazzers şirketinin adını nick olarak kullanmak ahlaksızlık. Senin saçının kel ettiğin yıllar kadar benim SANCAK'ta yıllarım geçti, boşa atıp tutmayın burda.

**Küvet**

Yasaklı
Kendisi gelsin inkar etsin, mikailmiş bu kadar salak olma :) Oyundan bakarsan mikail olmadığımı görürsün ama nerde sende o akıl... Gelsin kendisi yalanlasın inkar ediyorsa, keladama laf atınca yırtık dondan çıkar gibi neden fırladın hayırdır? :D

bem yazdığım kişiyi tanımam etmem, birebir aynı geldi de uslubun yazdım.

adminler ben yazıyorum engellemeyi unutmayın, YELEKÖY sende yazdım diye başlığı silmeyi unutma. Klanlar oyunu Forumda yazı yazılıp sohbet edilecek oyun değil. Artislik yapanlar, tehdit edenler.. Sahada görelim sizi, Vuslatta bitti 3 bölgeden saldırı aliyoruz değip ağlamanızda bitti. Keladam herseyi
geçtim brazzers şirketinin adını nick olarak kullanmak ahlaksızlık. Senin saçının kel ettiğin yıllar kadar benim SANCAK'ta yıllarım geçti, boşa atıp tutmayın burda.
O kadar yılın geçtiyse, baya hesap silmişsindir.

zacharion

Mızrakçı
Zaten konu DestroyerM ile ilgili. Size ne oldu da dahil oldunuz anlayamadık. Dahil olanda Kingostatic denen yaralı ceylan.
Sonuçta sancaklı ve genel forumda seviye iyice düsüyor hoş olmuyor. Sayısı az olsada bizimde saygı duyduğumuz oyuncularınız var daha fazla çirkinlestirmeden oyun bölümünden devam etmek daha mantıklı.

Sonuçta sancaklı ve genel forumda seviye iyice düsüyor hoş olmuyor. Sayısı az olsada bizimde saygı duyduğumuz oyuncularınız var daha fazla çirkinlestirmeden oyun bölümünden devam etmek daha mantıklı.
Siz burda takılın. Zaten bize göre değil forum ortamı. Başka başlıklarda kendi kendilerine eğlensin arkadaşlarınız.

Herkes gelip, her istediğini yazacak. Ondan sonra seviyeyi biz düşürmüş olacağız. Ne güzel İstanbul be.
İpi kopanlara sahip çıkın yeterli. Herkesle hak ettiği dille konuşmasını biliriz biz.

zacharion

Mızrakçı
Ben sadece size özel yazmadım zaten konunun adına iceriğine bak anlarsın. Biz de konuşmasını biliyoruz yani zor değil seviye düşürmek