Bir Sihir Numarasına Ne Dersiniz?

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
İlk Sinser böyle saldırdı herkese, cevabını aldı. Kendi sustu gergin kuzenini gönderdi o da cevabını aldı . @PeroAntic Sıra sende bak dikkat et. Göze batıyosun

DeletedUser71065

Ziyaretçi
yahu sen kimsin ki benim adam yerine koyma lütfu göstereceksin , ne başarın var şu oyunda , klanının ne klasik başarısı var . kendi üyelerine bile yalan söylüyor eşkıya yok Anti arkamıza geldi diye..utanın birazcık anti ilk ışınlanan ilk bölgesini yazan klan biraz dürüst olun onca insan mal yerine koyup maşa niyetine oynatmayın . Madem delikanlısın madem maşa değilsin çek etrafını nötre de öyle göster adamlığını oyunculuğunu, arkanızda udw olmasa siz değil güneybatı c12 nin önünden geçemezdiniz :)

Adam madam muhabbeti ne la yaş kaç senin 11-12? Hahah tenha diyor ne diyorsun olum sen? Udw olmasa napacakmışız. Bana desteği orduyu udw mi ayarlıyor. Aklın yok fikrin var cidden. Norveç’in senin sevgine mi ihtiyacı var en fazla 2 Norveçli turist görürsün :D hey Allahım nasıl insanlarla muhabbet ediyoruz azcık kuyruğuna basınca ağlak ağlak ağzını bozuyor yok nötürle dövüşelim la madem ikimizle birden uğraşamayacaktın niye böyle diplomasi kurdun ağlak? Aynı muhabbeti ben yapsam dışarıda sıkıştıracak dedi diye hesap şikayet ediyorsunuz. :)

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Şu benim tarlam.. evet doğru duydunuz benim tarlam. Bizim tarlalarımız çok konuşuyor.

dimi @Keyness @Keynessss ? speed de de tarla olmuşsun bizim çocuklara haberi geldi. Canımsın.

Zannettiğin kişi değil Serhat tarla olmuş olsa haberimiz olurdu. :D Bu arada herkesin önünde söyleyim sana senle polemiğe kesinlikle girmeyeceğim iyi bir insansın. :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Zannettiğin kişi değil Serhat tarla olmuş olsa haberimiz olurdu. :D Bu arada herkesin önünde söyleyim sana senle polemiğe kesinlikle girmeyeceğim iyi bir insansın. :) dip notuda ekleyim :)

Forum nicki benim tarlam.. Horoza sormuşlar ya tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan o hesap abi :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
udw, eşkiya, lock ve a.a.a hep birlikte antiyle savaşınca sorun yokta, bc klanı savaşa dahil olunca mı dengeler bozuluyor kafa kafaya oynayamıyorsunuz :D bu kadar küçülmeyin

Bunlar rüzgar tersine dönerse başına gelecekleri çok iyi biliyor ondan bu kadar saçmalıyorlar burada :)

MrTroya.

Casus
udw, eşkiya, lock ve a.a.a hep birlikte antiyle savaşınca sorun yokta, bc klanı savaşa dahil olunca mı dengeler bozuluyor kafa kafaya oynayamıyorsunuz :D bu kadar küçülmeyin
Anti bunları bilmeyerek mi savaşmaya geldi? Hayır. Bilerek geldi. Ağır gelmeye başlayınca da sayıdan şikayet etti. 14 klan. Eşkiya. Aaa. Lock. Bunların hepsi bahane. 60 kişiyle kapatacak kapasiteye sahipsiniz bildiğim kadarıyla. Buyurun kapatın. Sayılara takılmayın. Aramız bozulmasın, tadımız kaçmasın. Yazarken dikkat edelim..

eksilirsin.

Kılıç Ustası
Anti bunları bilmeyerek mi savaşmaya geldi? Hayır. Bilerek geldi. Ağır gelmeye başlayınca da sayıdan şikayet etti. 14 klan. Eşkiya. Aaa. Lock. Bunların hepsi bahane. 60 kişiyle kapatacak kapasiteye sahipsiniz bildiğim kadarıyla. Buyurun kapatın. Sayılara takılmayın. Aramız bozulmasın, tadımız kaçmasın. Yazarken dikkat edelim..

14 klan söylemi işin dalgası. Kimse sayıdan şikayet etmiyor ki tam aksine daha fazla klan getirin onları da toplayalım diyoruz :D Sayılara takılan da ben değilim zira sayılara takılan ben olsam; ***DAYI*** nickli oyuncunun yaptığı gibi savaşta bulunan diğer klanları safımıza çekmeye çalışırdım.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Sende de aynı organ yok galiba , arkadaşın bize yancı diyor bizde diyoruz ki boş yapıyorsun Sonra dedi kiyiyorsa udw ile nötre çek gel bende dedim ki kabul sende bc ile hareket etme bu yazıları okuyan normal bir insan evladı ne demek istediğimi anlar anlayamıyorsan zorlamam

eksilirsin.

Kılıç Ustası
Sende de aynı organ yok galiba , arkadaşın bize yancı diyor bizde diyoruz ki boş yapıyorsun Sonra dedi kiyiyorsa udw ile nötre çek gel bende dedim ki kabul sende bc ile hareket etme bu yazıları okuyan normal bir insan evladı ne demek istediğimi anlar anlayamıyorsan zorlamam

Bak işte senin bu teklifi yapabilmen için udw kurucusunun bize safınızı değiştirin diye mesaj atmayı bırakması, yancı aramaktan vazgeçmesi ve artık kendi klanına inanması lazım.

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Devam beyler... Herkes klanından 2-3 kişi daha getirsin. Aynı kişilerden sıkıldık. Dar lügat bilgileri ile aynı şeyi yazıp duruyorlar.
Bunları alın daha iyileri gelsin.