AAA VS ANTİ parodi

**JiLeT**

Çaylak
A.A.S klanının güzel bir şanı var w50 den atmadıkları kazık satmadıkları klan kalmadı arkadaşlar.
Oyunculuk= 0 dır sanırım yaşlarından ötürü içlerindeki bi kaçına saygı gösteriliyor yoksa kale alınıp cevap verilmez. aslan aslanla gezer:)
DipNot: Again ekibi kaliteli,oyunu bilen bir ekiptir 50. dünyada onlarlada savaşmıştık, dışarıdan takip ettiğim kadarıyla 55dede iyi işler çıkarttılar.
İki tarafada başarılar.

Basaranbugra

Çaylak
A.A.S klanının güzel bir şanı var w50 den atmadıkları kazık satmadıkları klan kalmadı arkadaşlar.
Oyunculuk= 0 dır sanırım yaşlarından ötürü içlerindeki bi kaçına saygı gösteriliyor yoksa kale alınıp cevap verilmez. aslan aslanla gezer:)
DipNot: Again ekibi kaliteli,oyunu bilen bir ekiptir 50. dünyada onlarlada savaşmıştık, dışarıdan takip ettiğim kadarıyla 55dede iyi işler çıkarttılar.
İki tarafada başarılar.

50. Dünyada bir çağ kapattık bir çağ başlattık öyle bir furya unutulmadı gitti. Vadesi dolan şeyler biter yok olur. Oyunculuk 0 garipsedim bayağı çünkü AAS klanı destek almadan tricksin saldırılarını iyi savunmuştu. Diğerleri kaybederken :). Neyse konumuz klasik rakibi silince postu diriltirim :)

Savunma ile saldırımı atmış aaa klanı ayıp ya. Halbu ki anti hiç yapmaz bana gelen savunma ile saldırılar ne onu bilmiyorum, antinin adını kullanan klanlar galiba

palad1n

Çaylak
Valla ilk gün ki kesimlerden donra sizinle pek ilgilenemedim anti kuzeydeki kardeşlerim sizin üzerinizden geçmiş yani kimsen kimsin pek ilgilenmiyorum rakibimiz değilsin onu biliyorum

Basaranbugra

Çaylak
Aaa ekibi hadi oteki worldlere geçin klasik size ağır geldi pre ile ham alabilcrğin wotldlerde iddialı konuşun burası size göre değil burada yetenek tecrübe konuşuyor

Hemen hesap sil yapıyoruz. Valla oyunun başında farketmen iyi oldu yoksa zaman kaybedecektik. Teşekkürler

Keyness

Acemi
Valla ilk gün ki kesimlerden donra sizinle pek ilgilenemedim anti kuzeydeki kardeşlerim sizin üzerinizden geçmiş yani kimsen kimsin pek ilgilenmiyorum rakibimiz değilsin onu biliyorum
İlk günden bahseden arkadaş son günlerden bahsetmeye ne dersin kanıt istersen söyle hemen sjjsjsjs

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Aaa ekibi hadi oteki worldlere geçin klasik size ağır geldi pre ile ham alabilcrğin wotldlerde iddialı konuşun burası size göre değil burada yetenek tecrübe konuşuyor

Canım bnm, biz hiç bir zqman preli oynamamisizdir, hiç birimiz o kadar zengin değiliz, öpüldün :)

Morted

Çaylak
Eline sağlık güzel video.Bu yeni video akımı güzel oldu renk katti.

Senaryoya gore sizi sonradan gelen udw kurtariyor .
Son sahnede göze vuran güneşlerim tüm antiller kör oluyor. O güneşte storm olabilirdi toplu ban atıyor gibi:)