AAA VS ANTİ parodi

PeroAntic

Mızrakçı
Linç yenecek bir durum yok dostum, neticede hakaret küfür söz konusu değil. Adamlar oyunda şamar oğlanına çevirdi sizi, sizinde doğal olarak udw umutlu videolar hazırlamanızdan daha normal ne olabilir ki. Eline sağlık :)

Sterilortam

Baltacı
Linç yenecek bir durum yok dostum, neticede hakaret küfür söz konusu değil. Adamlar oyunda şamar oğlanına çevirdi sizi, sizinde doğal olarak udw umutlu videolar hazırlamanızdan daha normal ne olabilir ki. Eline sağlık :)
En fazla toplarlar canımız sağolsun :p

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi

Bak şamarcik oglaani arkadaşım :)

Savunma askerse saldırı da asker, biz savunmada onlar saldırı da öne ama her iki taraf tan ben ondeyim diyen yalan söyler, önde olan savas bitince belli olur :)

Saldırı konusunda olmaları normal, şuan 1 oyuncumuza sadece bizim çevremizden 4 antici düşüyor ama bizim için onemlii değil :)

İyi olan multisi bol olan kazansın ;)

Saygı çerçevesinde savaş olması dileğiyle.
a.a.a :)

PeroAntic

Mızrakçı
Bak şamarcik oglaani arkadaşım :)

Savunma askerse saldırı da asker, biz savunmada onlar saldırı da öne ama her iki taraf tan ben ondeyim diyen yalan söyler, önde olan savas bitince belli olur :)

Saldırı konusunda olmaları normal, şuan 1 oyuncumuza sadece bizim çevremizden 4 antici düşüyor ama bizim için onemlii değil :)

İyi olan multisi bol olan kazansın ;)

Saygı çerçevesinde savaş olması dileğiyle.
a.a.a :)
Aaaa sen dün ordusu kilit yiyen abiydin demi :) senin acın taze az daha bağır abi :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Aaaa sen dün ordusu kilit yiyen abiydin demi :) senin acın taze az daha bağır abi :)

Evet o Kahraman bnm :)

Sizde bu gece kamilerini köyde yakalatan kahramanları paylaşma cesaretiniz var mi :)

Haberin yoksa nick ver rapoari ileteyim ama paylaşabilecek sen burada :)

Forumda Sow yapmakla savaş kazanılmıyor cnm öpüldünüz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
ANTİ'deki arkadaşlarım..

En çok bu konuda rica ediyorum. "A.A.A." klanını kaale bile almanıza gerek yok..Onlar bizimle tartışmaya girerek kendilerini önemli göstermeye ve müttefik klanlarına kendilerini bir şey başardıklarını ispat etmeye çalışıyorlar. İstedikleri kadar video çeksinler, istedikleri bahanelerin arkasına sığınsınlar.. Çaylağın ilk günü tek attığımız gerçeğini değiştirmiyor.. Daha önemli konularımız, daha önemli rakiplerimiz var. Lütfen zaman kaybetmeyiniz.

A.A.A klan başkanı @agy2012 abi sana tavsiyem buraya vakit ayıracağınıza klan üyelerinize vakit ayırın savunma ile saldırı atmasınlar komik oluyor :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
ANTİ'deki arkadaşlarım..

En çok bu konuda rica ediyorum. "A.A.A." klanını kaale bile almanıza gerek yok..Onlar bizimle tartışmaya girerek kendilerini önemli göstermeye ve müttefik klanlarına kendilerini bir şey başardıklarını ispat etmeye çalışıyorlar. İstedikleri kadar video çeksinler, istedikleri bahanelerin arkasına sığınsınlar.. Çaylağın ilk günü tek attığımız gerçeğini değiştirmiyor.. Daha önemli konularımız, daha önemli rakiplerimiz var. Lütfen zaman kaybetmeyiniz.

A.A.A klan başkanı @agy2012 abi sana tavsiyem buraya vakit ayıracağınıza klan üyelerinize vakit ayırın savunma ile saldırı atmasınlar komik oluyor :)

İyun için kaale almamak :) maalesef forumdakilerin niçin senin hakkında iyi düşünmediklerini gayet iyi anladım, sizin için oyun herşeyden önemliymiş :)

@PeroAntic

Söylediğim raporları da paylaşmayı unutma :)

Öpüldünüz :*

Sterilortam

Baltacı
ANTİ'deki arkadaşlarım..

Naptık kardeş bu kadar geriliyon hayatta başka başarın yok mu la oyunda bu kadar çenen çıkıyo Allah Allah tamam tebrik ederim aferin

Sterilortam

Baltacı
Hayır Haritamız belli ekip belli neyin tatava sını yapıyon ki direniyoz işte ne yapabiliriz o haritada gel geçte oyunculığunla kurtar bizi

Şimdi baktımda şu haritada kesiminde puanında benden az seni kaale almıyorum ağa babalarını çağır