AAA VS ANTİ parodi

Keyness

Acemi
Bana çöp diyen arkadaşlar önceki worldlerdeki icraatlarinizi söyleyin öyle gelin önce büyüyün adam olun ondan sonra bana laf yetiştirin hangi world de icraat yaptınız da bana cart curt yapıyorsunuz @SiNSeR @Redzovic.1963 diğer worldlerde silinmekten başka ne yapabildiniz sadece boş konuşun durun başka da ise yaramiyorsunuz zaten :):)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bana çöp diyen arkadaşlar önceki worldlerdeki icraatlarinizi söyleyin öyle gelin önce büyüyün adam olun ondan sonra bana laf yetiştirin hangi world de icraat yaptınız da bana cart curt yapıyorsunuz @SiNSeR @Redzovic.1963 diğer worldlerde silinmekten başka ne yapabildiniz sadece boş konuşun durun başka da ise yaramiyorsunuz zaten :):)

Ahahaha tamam reyiz kızma hemen ya :)

*Executioner*

Baltacı
Yav sonra yok biz degnek degiliz yok yardakçı degiliz diyorsunuz susayım diyorumda :) AAA ve Lost diyorum gelmiş udw sizden aldıgı diyorsun ne amacınız bizi oyalamak mı kabul ediyorsanız tamam uzatmıcam bu yaptıgınızla kendini kücük duruma düşürüyorsunuz udw şah biz piyonuz önden gidiyoruz sizi dürtüyoruz başka bi amacımız yok vasfımız 0 gibi az akıllı konusun aaa diyorum lost diyorum gelmiş udw sizden aldıgı udw ile övünecegine hep multi dediginiz kuzeyde az varlık gösterin başkalarınınkiyle bi yerlere girilmez diye bi atasözü vardır.