Dejavu vs Ceset & Exit

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Gençler oyun için büyüklerinize hadsizlik yapmayın, dünya kazanma koşulu belli. İstediği gibi de kazanmakta özgürler. İster seviyeyle ister savaşla. Hayır savaşta önde miydiniz de gelip vay savaşmadan kazandınız muhabbeti çeviriyorsunuz, o da komik. Her seferinde diplomasi için siz onlara gittiniz onlar size değil diye biliyorum. Biraz kazanan rakibinize saygınız olsun. Efendi gibi hatırlanın bari. Laf sokmak için abiniz yaşındaki adama size hakaret etmediği halde dandik dandik laflar etmeyin.

Mertkrdss

Baltacı
Şahsım adına konuşmak gerekirse Dejavuda Sas ta gayet güzel oyun çıkardı bende 130 köyden fazla sınır oynayarak çok ciddi operasyonlara maruz kaldım ortalama 3 aydır uykusuz kaldım oyun tam güzelleşti dedim bizde YEK adı altında vücut bulup karşılıklı güzel operasyonlar yapmaya başladık dedimki üniversite muhabbetine oyun bitti burda kalp kırmaya gerek yok bireysel olarak kimseyi kismeden üstün görmüyorum şahsım adına 70 den fazla düşman köyü aldım 60 dan fazlasınıda elimde tuttum kaybettigim köy sayısı ise 0 bu demek degildirki ben en iyisiyim herkezin oyununu etkileyen reel farktörler vardır kimisi hastalanır birgün oyuna giremez kimisinin ailevi sıkıntıları çıkar oyuna giremez köy kaybeder bu demek degildirki karşıdaki oyuncu veya klan ondan daha iyidir sadece strateji konusunda Dejavu üniversitesine kademe vurmaya erken başladıgı için süre olarak ilerde ve muhtemeldirki onlar kazanacak tabiki buda çok güzel bir stratejiydi o yüzdende tebrik ederim..

secoo35.

Kılıç Ustası
Merhaba cemm :) Gözlüklerin kaç numara ? Klanca yıkamayı teklif ediyoruz :)) Görmez olmuşun :)

Madem seviye bozuldu o zaman bizde inelim aşağı doğru seviyenize ...

İblidi ele geçiren özel hareketta bu kadar özgüven olmamıştır.Ne yaptınız savaş mı kazandınız ?
Oyunun başından beri bırak renk sasi yesinsen dow a vur demeniz mi ?Dünyanın başında sası yeriz diye oraya gittiniz Şimdi aile mi oldunuz ?

çoçukluğuna veriyorum bu basit espirin için

*Zorba*

Mızrakçı
Düzgün ve saygılı mesaj atan yek oyuncularını tebrik ediyorum.
Ama kaybetmeyi sindiremeyen çamur at izi kalsın mantığı ile yazan hakaret eden yek oyuncularına şunu söylemek istiyorum; ağlama sesiniz çok çıkıyor, içinizden ağlayın.

DeletedUser54943

Ziyaretçi
Foruma iyiki girmiyormusum. Kukla yakıştırması felan yapılmış SAS klanlarina biraz okudumda. Dejavu-Sas Savaşacak diye bekleyenler vardı zaten onlara ancak bu yakıştırma yakışır :) Sonuç olarak Dejavu-Sas ailesi emin adımlarla sonuca yürüyor. Muhteşem Ceset-Exit ekibiyse hakeretler ve kirli oyunlar ile bizim ailemizi çökertmeye çalışıyor her zamanki gibi. Dostlar size birşey diyeyim mi ben ceseti en azından böyle bilmezdim yazık... Gerçekten yazık... İllaki zaman gelir yine yolumuz kesişir :)

DeletedUser69581

Ziyaretçi
yıkık ekibinin üstüne bukadar çok gitmeyin arkadaşlar yoksa sinirlenirler içlerindeki arkadaşlarını toplarlar :D

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Yekten bazı elemanlar acizliğin sözlükteki anlamını doldurmaya çalışıyor burda sanırım çok üzücü o kadar hile hurda yaptınız yine kazanamadınız kazanacak olanlara da saygınız olsun daha da düşmeyin

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Yıkık ekibi filan ulan ne kadar çok zorunuza gidiyor .yıkık ekibi, sahtekar klan deyince güzel gözlük denince terbiyesiz. burada 15-16 yaşındaki çocuklara uyup seco da cemde ahkam kesiyor.ne yaptınız ula adamlara hesap mı sildirdiniz savaş mı kazandınız yendiniz mi böldünüz mü? hani koca klandınız 3 kuruşluk 4 aylık serverı kazandınız diye övünüp övünüp duruyorsunuz? herkes adam gibi konuşsun klavye delikanlılığı yapmayın. çoğunuzun adamlarda numarası var, hepinizi bir gün wp eklerler o zaman hayatınızda duymadığınız hakaretleri ederler . donup kalırsınız. Akıllı olun!!!

Siz burada YEK klanlarının arkasından atmasanız adamlar burda gelip ahkamda kesmiyor, çoğu foruma üye bile değil. w44 de hücum klanlarının arkasından iş çevirip kapattınız bunu herkes biliyor. sonra gelip yok YEK neler yapıyor demeyin.3 kuruşluk oyunda oksijen vedat a söz verip adamları vurdunuz ulan. Sanki cem abileri sütten çıkmış ak kaşık

seveniniz yok bir avuç adamcıklar sizi.YEK klanının sayesinde dost oldunuz bunun için YEK e dua edin ama ben cemi tanıyorsam sizden 3 kişiye kapattıracak sadece:) dünya kapanınca göreceğiz listeyi.vel hasıl bedavadan üniversite kurup dünya kapatıyorlar birde kalkmış yok efendim pasta diliminin 4 te 1 yiz YEK'in yarısıyız. adamcıklar renk e sorun bakalım sizden fazla kami atmamış mı YEK e ?

bu laflarımın altında artık yazacak bişey bulamazsınız diye düşünüyorum. size son lafımda yazayım belki adamsanız anlarsınız . HEPİNİZ BİR SÜRMELİ ETMEZSİNİZ !!!

secoo35.

Kılıç Ustası
Yıkık ekibi filan ulan ne kadar çok zorunuza gidiyor .yıkık ekibi, sahtekar klan deyince güzel gözlük denince terbiyesiz. burada 15-16 yaşındaki çocuklara uyup seco da cemde ahkam kesiyor.ne yaptınız ula adamlara hesap mı sildirdiniz savaş mı kazandınız yendiniz mi böldünüz mü? hani koca klandınız 3 kuruşluk 4 aylık serverı kazandınız diye övünüp övünüp duruyorsunuz? herkes adam gibi konuşsun klavye delikanlılığı yapmayın. çoğunuzun adamlarda numarası var, hepinizi bir gün wp eklerler o zaman hayatınızda duymadığınız hakaretleri ederler . donup kalırsınız. Akıllı olun!!!

Siz burada YEK klanlarının arkasından atmasanız adamlar burda gelip ahkamda kesmiyor, çoğu foruma üye bile değil. w44 de hücum klanlarının arkasından iş çevirip kapattınız bunu herkes biliyor. sonra gelip yok YEK neler yapıyor demeyin.3 kuruşluk oyunda oksijen vedat a söz verip adamları vurdunuz ulan. Sanki cem abileri sütten çıkmış ak kaşık

seveniniz yok bir avuç adamcıklar sizi.YEK klanının sayesinde dost oldunuz bunun için YEK e dua edin ama ben cemi tanıyorsam sizden 3 kişiye kapattıracak sadece:) dünya kapanınca göreceğiz listeyi.vel hasıl bedavadan üniversite kurup dünya kapatıyorlar birde kalkmış yok efendim pasta diliminin 4 te 1 yiz YEK'in yarısıyız. adamcıklar renk e sorun bakalım sizden fazla kami atmamış mı YEK e ?

bu laflarımın altında artık yazacak bişey bulamazsınız diye düşünüyorum. size son lafımda yazayım belki adamsanız anlarsınız . HEPİNİZ BİR SÜRMELİ ETMEZSİNİZ !!!

Burda gözlük meselesi bir insanın dış görünüşü ile dalga geçme meselesi. Ve terbiyesizliktir.. ha benim telefonum varmış onu bırakta yerim yurdumda bellidir..kimse ossuruğuyla oynamasın, sadece oyun oynasın

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Burda gözlük meselesi bir insanın dış görünüşü ile dalga geçme meselesi. Ve terbiyesizliktir.. ha benim telefonum varmış onu bırakta yerim yurdumda bellidir..kimse ossuruğuyla oynamasın, sadece oyun oynasın

secocum bak kimseyle dalga geçilmesin o zaman, olay buradaki oyuncuların hakaret edip YEK deki adamları kışkırtmaları. forumu okuyorum yok yıkık ekibi dönek yok yıkık ekibi kaypak. 3 kuruşluk oyun olduğunun farkına varılsın herkes için kafi. herkes burada sırf eğlenmek için oynuyor.ne olursa olsun bunun farkına varırsanız zaten oyundan zevk alırsınız. yarın birgün başka serverda denk gelirsiniz birbirinize yazacak yüzünüz olsun

secoo35.

Kılıç Ustası
secocum bak kimseyle dalga geçilmesin o zaman, olay buradaki oyuncuların hakaret edip YEK deki adamları kışkırtmaları. forumu okuyorum yok yıkık ekibi dönek yok yıkık ekibi kaypak. 3 kuruşluk oyun olduğunun farkına varılsın herkes için kafi. herkes burada sırf eğlenmek için oynuyor.ne olursa olsun bunun farkına varırsanız zaten oyundan zevk alırsınız. yarın birgün başka serverda denk gelirsiniz birbirinize yazacak yüzünüz olsun
Valla şeni tanımıyorum ama doğru diyorsun üç kuruşluk oyun için yapılmayacak şeyler yapılıyor. Oyundan zevk alıyorum şükürler olsun

BelieveinLv3

Mızrakçı

Dünya başından bu yana forumu az çok takip ederim, bu konu başlığı altında da yüzlerce sohbet döndü gördüğüm kadarı ile durduk yere kimse kimseyi kışkırtayım veya dalga geçeyim gibi bir duruma girmedi hatta dost düşman oyuncular burda seviyeli sohbetler etti, lakin iş ne zaman dalavereye döndü ki bunları YEK klanları iyi biliyor bizzat şahit olduklarım casus hesapların tatil barışı öncesi toplanması gibi, YEK üniversite isminin Dejavu diye değiştirilerek yapılmaya çalışılan seviyesizlikler gibi bir çok durum yaşandı, eğer böyle seviye bozan hareketler olmasa idi burda dost-düşman farketmeksizin birine haksız yere söylenilen herhangi bir lafa bizde tepkimizi koyardık, hee bu lafların muhatabı hakkı ile oynayan bu oyunlara kalkışmayan Yek oyuncuları da değildir zaten bizimde bir çok w de birlikte oynadığımız oyuncularda mevcut zaten herhangi bir düşmanlık söz konusu değil lakin seviyeyi bozan bu tür oyunlara başvuran bundan sorumlu olan şahıslar bu sözleri sonuna kadar hak ediyorlar, alakası olmayan hakkıyla oynayan Yek klanı oyuncularına da bu zamana kadar vermiş oldukları temiz savaştan ötürü teşekkür ederim herkese iyi oyunlar..

eyesblack

Kılıç Ustası

İlk kendini bi tanıt ?

Sonrada benim burada
Burayıda geçip genel formun herhangi bir yerinde herhangi birisine yaptığım tek bir terbiyesizliği çıkartırmısın ...

‘ herkes adam gibi konuşsun klavye delikanlılığı yapmayın. çoğunuzun adamlarda numarası var, hepinizi bir gün wp eklerler o zaman hayatınızda duymadığınız hakaretleri ederler . donup kalırsınız.Akıllı olun!!!

çok manidar ...

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
Dünya başından bu yana forumu az çok takip ederim, bu konu başlığı altında da yüzlerce sohbet döndü gördüğüm kadarı ile durduk yere kimse kimseyi kışkırtayım veya dalga geçeyim gibi bir duruma girmedi hatta dost düşman oyuncular burda seviyeli sohbetler etti, lakin iş ne zaman dalavereye döndü ki bunları YEK klanları iyi biliyor bizzat şahit olduklarım casus hesapların tatil barışı öncesi toplanması gibi, YEK üniversite isminin Dejavu diye değiştirilerek yapılmaya çalışılan seviyesizlikler gibi bir çok durum yaşandı, eğer böyle seviye bozan hareketler olmasa idi burda dost-düşman farketmeksizin birine haksız yere söylenilen herhangi bir lafa bizde tepkimizi koyardık, hee bu lafların muhatabı hakkı ile oynayan bu oyunlara kalkışmayan Yek oyuncuları da değildir zaten bizimde bir çok w de birlikte oynadığımız oyuncularda mevcut zaten herhangi bir düşmanlık söz konusu değil lakin seviyeyi bozan bu tür oyunlara başvuran bundan sorumlu olan şahıslar bu sözleri sonuna kadar hak ediyorlar, alakası olmayan hakkıyla oynayan Yek klanı oyuncularına da bu zamana kadar vermiş oldukları temiz savaştan ötürü teşekkür ederim herkese iyi oyunlar..

Hacım bir kaç kişinin yaptığı burada klana yıkılması. klanın adını kullanmayın .o ve bu şahış şunları yapıyor densin o zaman. savaş güzel olsun herkes birbirini dünya kapanınca tebrik etsin o zaman

Deleted User - 5534955

Ziyaretçi
İlk kendini bi tanıt ?

Sonrada benim burada
Burayıda geçip genel formun herhangi bir yerinde herhangi birisine yaptığım tek bir terbiyesizliği çıkartırmısın ...

‘ herkes adam gibi konuşsun klavye delikanlılığı yapmayın. çoğunuzun adamlarda numarası var, hepinizi bir gün wp eklerler o zaman hayatınızda duymadığınız hakaretleri ederler . donup kalırsınız.Akıllı olun!!!

çok manidar ...

cemcim adamların yapacaklarını diyorum size. yani kısacası kazandığınıza eminseniz adamları tahrik etmeyin burda. siz oynadığınız her serverı kapattınız mı? yenmek de var yenilmek de ama kazanan yöneticiler kaybedenleri tahrik eder mi? etmemeli bunu en iyi sen bilirsin... güzel serverda her klanın emeğine sahip... iyi oynayan değil üniversite seviyesini yükselten kazanacaktı biz atak yaptık ve kazandık yaz. YEK seni tebrik etmezse bende bir şey bilmiyorum. Hepinize iyi oyunlar dilerim .

aga55

Kılıç Ustası
Bak işine kardeş... ayni bekledigim gibi 1 tane duzgun cümle yok hep boş. Akilli olunla baslayip eglenelim diye biten cumleler.ben bu oyundaki hareketlerin davranislarin gercek hayatta da insanlarin karakterini yansittigina inanirim. Olmayan birsey soylenmedi... dunyanin 4 de 1 i kapatmaya yakin mi? Yek ekibi oyun basindan beri rahat degilmiydi?kitanizda savas mi verdiniz?SAS ekibi caylaktan itibaren savaşti oyun basinda ilk 10 da klanlari olan 2 klan ile savas bitirdi... aramizdaki savasta mi öndeydiniz? Yani biz hak etmedik siz mi ettiniz? net olacaksin oyle ortaya karisik biraz atar yapayım biraz iste oyun bu kimseyle dalga gecilmesin diyeyim yok... truva cek ...renk e yanas yemeyince renk e sirku cek...sonra SAS a sirku cek sonra iste dalga gecilmesin... Saygi duyulacak isler yapsaydin da burda tebrikler diyerek kim kapatirsa kapatsaydi...sonra sen kapatabildin mi ona bak...kimin ne kadar kac kisi kapatacagindan size ne?