Dejavu vs Ceset & Exit

DeletedUser69581

Ziyaretçi
Ben bukadar yıkık ekibi görmedim 1 aydır sası savaşa eklemezmi bir klan ya bence dünyayı yıkık ekibi kapatmalı hakediyolar

DeletedUser66997

Ziyaretçi
Oyun başından beri kıtasına düşman klan girmemiş iki gocuman klan birleşip dünya kapatamıyor. Bence bir daha oynamayın siz bu oyunu

zapsu1701

Mızrakçı
Bizim savaşa kendi klanlarını eklemedikleri için istatistik yok :D

fasulye gibi kendini nimetten sayıyor bu arkadaşlar :) 3 5 peşkeş köy ile yakınlaşmaya çalışıp dünya boyunca adını dahi duymadığımız sas klanı erkek olmuş burada duygu kasıyor :) tek temenniniz yek e en uzak yerde başlayıp 2 3 boş klanla savaşmanız olsun. bence abilerinize bırakın hak edenler konuşsun :)) yukarda secoo abiniz bişey demiş bence iyi okuyun :) sonra bu forumu okuyup okuyup bizleri gülmekten ağlatmayın :))

*Zorba*

Mızrakçı
fasulye gibi kendini nimetten sayıyor bu arkadaşlar :) 3 5 peşkeş köy ile yakınlaşmaya çalışıp dünya boyunca adını dahi duymadığımız sas klanı erkek olmuş burada duygu kasıyor :) tek temenniniz yek e en uzak yerde başlayıp 2 3 boş klanla savaşmanız olsun. bence abilerinize bırakın hak edenler konuşsun :)) yukarda secoo abiniz bişey demiş bence iyi okuyun :) sonra bu forumu okuyup okuyup bizleri gülmekten ağlatmayın :))
Hahahahahahaahahaha baya komikmiş Yek klani dünya başından beri yatan bir klan biz dünya başından beri savaşiyoruz dediğin lafa bak ahahahahahahhaha Ya dünyadan haberin yok kendi kendine konuşuyorsun yada topladık heralde seni :D

DeletedUser66997

Ziyaretçi
Kendi klanından pasif veya barbar dışında aldığın köy varsa konuşalım..
20200207_182314.jpg20200207_182255.jpg20200207_182233.jpg

*Zorba*

Mızrakçı
Ayrıca Yekin bize uzak olması onlar için iyi yanımızda olsalardı bu zamanı bile göremezlerdi onlar anca kendi elemanlarını toplasinlar

DeletedUser69581

Ziyaretçi
Yıkık ekibi forumu kullanmamaya başlamış önceden daha aktiflerdi

Pikacuu37

Hafif Atlı

Kendimi daha fazla nasıl avuturum adlı eser :) adını dahi duymadığın SAS klanı 40 küsur saatten gelip kitaniza girmiş. Kıtanızda ilerlemeye devam ediyor. Hala kendilerini nimetten sayıyor diyor :)

2 3 boş klan dediğin rakip belkide klanlar tarihinde belkide pre kulkanma rekoru kırdı. Biz yaşadık diplomasi oyunlarını ve alanımızın akı ile çıktık. Yeri geldi baştan başladık yeri geldi hafiflerle ara yaptık ama çıktık. Ya siz naptınız ?

DeletedUser66997

Ziyaretçi
Kendi klanından pasif veya barbar dışında aldığın köy varsa konuşalım..
9992 adlı eklentiyi görüntüle9993 adlı eklentiyi görüntüle9994 adlı eklentiyi görüntüle
Istersen benim profilimi de atabilirim
Kendimi daha fazla nasıl avuturum adlı eser :) adını dahi duymadığın SAS klanı 40 küsur saatten gelip kitaniza girmiş. Kıtanızda ilerlemeye devam ediyor. Hala kendilerini nimetten sayıyor diyor :)

2 3 boş klan dediğin rakip belkide klanlar tarihinde belkide pre kulkanma rekoru kırdı. Biz yaşadık diplomasi oyunlarını ve alanımızın akı ile çıktık. Yeri geldi baştan başladık yeri geldi hafiflerle ara yaptık ama çıktık. Ya siz naptınız ?
arkadaş barbarve kendi klanindaki pasifleri toplamak sanıyor sanırım oyunun amacını :))

DeRiXbA

Mızrakçı

sw başından beri savaşmayıp,her türlü yanar dönerliği kale almadığınız SAS klanına yaptıysanız koyayım kafanıza bir odun. boş yapmayın burada.Ceset'te Exit'ta ikinizin birleşimi yek te ne kadar boş olduğunu gösterdi.

ha bu arada sw başı kıtasını net belli eden tek klanız.kurucularınız sw sonuna kadar sizinle savaşmak istemiyoruz diplomasi yapmak istiyoruz deyip bizden uzak bölgeye yerleşti.Burada bizden uzak başladınız muhabbeti yapacak haddiniz yok.

Savaşlara gelince sw başı yaptığımız savaşları yapmaya kapasitenizi geçtim cesaretiniz bile yok.Sizinle ilk defa bu sw de savaşmadık.

bu dediklerimi cesetin artığı isen üstüne alın. exitin artığı isen zaten sana ne desem nafile.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Istersen benim profilimi de atabilirim

arkadaş barbarve kendi klanindaki pasifleri toplamak sanıyor sanırım oyunun amacını :))

Benim öyle şeylerle işim olmaz ve çok fazla köyden nefret ederim. Öyle bişey olsa sence 20 küsur köyüm mü olurdu. :)

Biraz anlatsana nasıl oluyor böyle ? Nasıl bir duygu ?

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Yahu bir şeyler yazayım istiyorum ama yazarken gülesim geliyor siliyorum geri. Keşke dünya başında bizim kıtamızda olsaydınız da toplanacak daha fazla köy olsaydı. Savaşın içinde başladık dünyaya, savaşın içinden çıkamadan dünya kapatıyoruz. Köylerimi arkadaşlarıma bıraktım onlar benim yerime de kapatacak sağ olsunlar. Yekten arkadaşlar bence başka herhangi bir klana laf yetiştirmesin. Şu dünyada dejavu, sas veya diğer klanların emeği sizinkilerden çok çok fazla. Hak eden kapatacak daha çok truva girişimi veyahut üniversite köyünün ismini değiştirmek gibi hamleler olmazsa. :)

Dünya sonuna kadar giden, savaşan, emeği olan herkesin ellerine sağlık. Beleş köy toplayanlar kuduruyor. :)

zapsu1701

Mızrakçı
Dejavudaki abileniz olmasaydı bu dünyada sas ekibini gale alıcak 1 tane klan yoktu. Dünya başında dönen dolapları hep beraber duyduk. Kalbiniz kırılmasın diye üniversiteye isminizi vermiş abileriniz bence kıymet bilip kenarda sessizce oturup dünyanın bitişini izlemelisiniz burda dünyanın bitmesine günler kala ortada erkeklik yapmanıza gerek yok tüm dünya zaten yaşayarak gördü kimin ne yapıp kimin fırıldaklık yaptığını :)

Dünyada objektif olarak yorum yapıcak herkese sorabilirsiniz tepkime değişmiycektir..

-SAS klanı DEJAVU klanlarının kuklası olmuştur.

Rakibimiz olan Dejavu Klanlarına dünya sonuna günler kala tekrar başarılar dilerim. Ellerine sağlık iyi olan kazansın..

Hayırlı akşamlar cümleten ...

aga55

Kılıç Ustası
Arkadaşı ağlama odasına alın mendilini neyini eksik etmeyin... SAS klanları sana büyük gelir kardeş... Sen boş kıtalarda boş yapmaya devam et. Rezil rüsva oldunuz hala konuşuyorsunuz. Düşene vuralım dünyayı kapatalım mantığı ile gelmişsiniz...Bizim yaptıklarımızı anlatmaya gerek yok bilen biliyor...Siz de sallayın bunları gençler.

*Zorba*

Mızrakçı
Bak sen daha dünya başından beri tek savaşa girip onuda bizden 3 kat köy fazla olup kaybeden klana bak sen ahahahahha
Siz gidip başka birleşecek klan var mı onu arayın malum savaşınca kaybedıyorsunuz.
Bu arada dua edin ki üniversite ile kapanıyor dünya yoksa her yer mavi olunca kapatırdık hadi köşenize gidip ağlayın ha bu arada üninin adını bızım üni ile aynı yapıp ham çekmeye falan çalişmanıza gerek yoktu bana oyundan yazsaydınız sadaka olarak atardım size ham :D