AZAP vs AYYILDIZ

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Her iki tarafa başarılar azap sanırım klasik hucum almasın die köylerini argo peşkeş çeken ekip miydi yoksa oradaki ekip ile buradaki farklı mı

Deleted User - 5538526

Ziyaretçi
eyy sonsuz güce sahip azap klanı, tüm klanlarınızı savaşa ekleyiniz, bizi uğraştırmayın her klanınıza savaş açmakla, hee birde daldığımız adamlarınızı klandan atmayın, ayıp oluyor beyler !
rica etsem sizde bunu nop klanlarına karşı yapabilir misiniz, birkçok klanınız savaşa katılmadı zira....

husus

Kılıç Ustası
ey sonsuz güce sahip azap klanı ısısısısısı
aklını başına al ısısısısısısı

DeletedUser28727

Ziyaretçi
gnrls klanları bu sabah itibarıyle azap bölgesındekı oyuncuları hesap sılmeye başladılar. Yönetim içinde karışıklıklar var. Toplu hesap sil yapmaları konuşuluyor 2.ci bir tercih olarak vuslat klanlarına katılmaları gündemlerinde.

57. dünya yakında açılır ayyıldızdaki beyler tası tarağı toplayın. öyle harita da her gördüğünüz oyuncuya davet atmakla bir yere varamayacağınızı 55 de anlamadınız 56 da da anlamadığınız ortada 57 de anlarsınız belki.

İllede bir dünyada kalıcı olarak oynamak isterseniz bu işler nasıl olur derseniz , ekip nedir nasıl kurulur diye merak ediyorsanız Rakro.31 bu genç arkadaştan ders alın size öğretsin bu işleri

Artı olarak Rakro.31 çöpsün kardeşim sal şu oyunu lütfen..

Herhangi bir klana katılmak gibi gündemimiz yok.

Madem ki harika mükemmel oyunculardınız , o halde neden s.a nın bitmesini beklemediniz ?

s.a olduğunuz dönemde yememiş içmemiz saldırı planları yapmışsınız, hedefler belli, kimin nereye gireceği belli, nereye ne kadar sav atılacak belli, çok güzel bunları tabiki yapabilirsiniz lakin biz herkesi kendimiz gibi biliyoruz, 5 gün önce haber ver dedi abiniz rakro...

harika ekibi yaratan oyuncunuz, diplomatınız, kurucunuz herneyse, rakro-necati efendi ile w app konuşması ekte duruyor, biz şeref sözü verdik mi o sözde dururuz, şeref yoksunu olanlar verdiği söz de durmaz, bizim bi tarafımız oynamaz, oyun uğruna da haysiyetimizden ödün vermeyiz !

ben bu savaşın bir benzerini 52 de yaşadım 100 fark dan savaşı çevirmişliğimiz var, 30 köy almışsınız 50 almışsınız farketmez, sonuçta uzun soluklu bir oyun. hee işin sonunda kaybedebiliriz lakin hiç kimse pinhani20 ye şerefsiz diyemez, dedirtmedik de çok şükür.

bir oyun için haysiyetinden ve karakterinden ödün verenler düşünsün...

Eklentiler

• rakro31.png
    rakro31.png
    137,5 KB · Görüntüleme: 162

DeletedUser65705

Ziyaretçi
Bu resimden sonra bence artik susup basinizi önune eğip oynunuza bakmaniz gerekir daha bu resmin uzerine birsey yazilmaz.

Madem ki harika mükemmel oyunculardınız , o halde neden s.a nın bitmesini beklemediniz ?

s.a olduğunuz dönemde yememiş içmemiz saldırı planları yapmışsınız, hedefler belli, kimin nereye gireceği belli, nereye ne kadar sav atılacak belli, çok güzel bunları tabiki yapabilirsiniz lakin biz herkesi kendimiz gibi biliyoruz, 5 gün önce haber ver dedi abiniz rakro...

harika ekibi yaratan oyuncunuz, diplomatınız, kurucunuz herneyse, rakro-necati efendi ile w app konuşması ekte duruyor, biz şeref sözü verdik mi o sözde dururuz, şeref yoksunu olanlar verdiği söz de durmaz, bizim bi tarafımız oynamaz, oyun uğruna da haysiyetimizden ödün vermeyiz !

ben bu savaşın bir benzerini 52 de yaşadım 100 fark dan savaşı çevirmişliğimiz var, 30 köy almışsınız 50 almışsınız farketmez, sonuçta uzun soluklu bir oyun. hee işin sonunda kaybedebiliriz lakin hiç kimse pinhani20 ye şerefsiz diyemez, dedirtmedik de çok şükür.

w55 de size karşı oynama fırsatım oldu mertçe bir savaş verdiniz, clasik 11 de de azapa karşı oynadım namertçe bir savaş olmuştu o da,
sıkıntı şu ki oyunun yuzde 90 ı namertçe oynuyor,oyunun barındırdığı kitle bu, o yüzden şaşırmamak lazım

DeletedUser63828

Ziyaretçi
azapın sa bozması için tek bir nop talimatı yeterli yani bunun gnrls klanının dikkatinde olması gerekirdi bana göre nopa savaş açmaları hataydı

BlackWidow*

Kılıç Ustası

Ağlamayın demiştim ama bu kadar çabuk olmaması gerekiyordu.. tek operasyonda böyle yaptıysanız siz işimiz var sizinle :(

DeletedUser62571

Ziyaretçi

Yazmayalım diyoruz ama çare yok :)

O mesajlarda siz istediğiniz zaman AZAP yöneticilerini ve üyelerini tehdit edebilirsiniz sıkıntı yok diye bir şey yazmıyor tüm konuşmayıda atabilirsin istersen. Ben sana bugünde attım mesajları güzel günler dileyen yöneticinize! güzel günler diliyoruz bizde. Yöneticileriniz şişkin egosu sizi bu duruma getirmiştir.

Başta kendi klanım olmak üzere iki tarafada başarılar dilerim. İlk ve son açıklamadır tarafımca istediğinizi zırvalayın çokta önemli değil. Burada sizi savunanlar oyunda bizle diplomasi kovalıyorlar :)

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Yazmayalım diyoruz ama çare yok :)

O mesajlarda siz istediğiniz zaman AZAP yöneticilerini ve üyelerini tehdit edebilirsiniz sıkıntı yok diye bir şey yazmıyor tüm konuşmayıda atabilirsin istersen. Ben sana bugünde attım mesajları güzel günler dileyen yöneticinize! güzel günler diliyoruz bizde. Yöneticileriniz şişkin egosu sizi bu duruma getirmiştir.

Başta kendi klanım olmak üzere iki tarafada başarılar dilerim. İlk ve son açıklamadır tarafımca istediğinizi zırvalayın çokta önemli değil. Burada sizi savunanlar oyunda bizle diplomasi kovalıyorlar :)

geçeceksiniz bu ayakları !

ağlamakmış vs...

diplomasi , sadece karşındaki diplomat ile yürütülür,

bizim bir üyemizin yanlışlıkla da olsa aldığı köy için kılıç hakkı sizin o köyü alın diyorum, siz adamın ana köyünü de alıyosunuz, sonra bizim yöneticimiz siz napıyosunuz amacınız ne diyerek size mesaj atıyor, tehtid ettiniz diyosunuz ? diğer ss leri de mi atayım ?

biz ihanet ettik, sözümüzde duramadık, sen şeref sözü verdin ama şeref sözü ne demek biz bilmiyoruz dersiniz , savaşa devam edersini =)

hee savaş daha yeni başlıyor,,, GNRLS nasıl bu durumda yakalandı forum ahalisi görsün diye bunlar yazılıyor ;)

AĞABEY

Yasaklı
geçeceksiniz bu ayakları !

ağlamakmış vs...

diplomasi , sadece karşındaki diplomat ile yürütülür,

bizim bir üyemizin yanlışlıkla da olsa aldığı köy için kılıç hakkı sizin o köyü alın diyorum, siz adamın ana köyünü de alıyosunuz, sonra bizim yöneticimiz siz napıyosunuz amacınız ne diyerek size mesaj atıyor, tehtid ettiniz diyosunuz ? diğer ss leri de mi atayım ?

biz ihanet ettik, sözümüzde duramadık, sen şeref sözü verdin ama şeref sözü ne demek biz bilmiyoruz dersiniz , savaşa devam edersini =)

hee savaş daha yeni başlıyor,,, GNRLS nasıl bu durumda yakalandı forum ahalisi görsün diye bunlar yazılıyor ;)

Klanlar oynuyorsan herşeye hazırlıklı olacaksın.İşine gelmiyorsa farmville oynarsın.

Şimdi otur AĞLAA.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Klanlar oynuyorsan herşeye hazırlıklı olacaksın.İşine gelmiyorsa farmville oynarsın.

Şimdi otur AĞLAA.

siyasetin de ticaretin de , barışın da savaşın da kendisine göre bir etik kuralları ve ahlakı vardır,
sizler ne etikden anlarsınız ne ahlaktan, ama öğretecez size,
kafanıza vura vura, ahlak nedir ? etik nedir ? öğretecez.

AĞABEY

Yasaklı
siyasetin de ticaretin de , barışın da savaşın da kendisine göre bir etik kuralları ve ahlakı vardır,
sizler ne etikden anlarsınız ne ahlaktan, ama öğretecez size,
kafanıza vura vura, ahlak nedir ? etik nedir ? öğretecez.

Size göre biz ne etikten nede ahlaktan anlarız. Biz pushıngden, multiden, hileden hurdadan anlarız demi.

Sen çok şey anlatıyon ama boş konuşuyon.

Şimdi otur AĞLAA.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Size göre biz ne etikten nede ahlaktan anlarız. Biz pushıngden, multiden, hileden hurdadan anlarız demi.

Sen çok şey anlatıyon ama boş konuşuyon.

Şimdi otur AĞLAA.

Multiden de pushing den de ceza yediniz ,
etik ahlak da yok =)

hepsi dediğiniz gibi ama ben seni anlamadım , bu başlık azap gnrls başlığı, hayırdır senin ilgilendiren kısmı nedir ? yoksa bahçıvan ve uşak ilişkiniz mi var =)

AĞABEY

Yasaklı
Multiden de pushing den de ceza yediniz ,
etik ahlak da yok =)

hepsi dediğiniz gibi ama ben seni anlamadım , bu başlık azap gnrls başlığı, hayırdır senin ilgilendiren kısmı nedir ? yoksa bahçıvan ve uşak ilişkiniz mi var =)

azap-gnrls dışındaki oyuncular veya hesaplar yazamazmı buraya istediğini öyle bir kuralmı var?

Nop sayfası olunca bütün dünya toplanıyor istediğini yazıyor biz sesimizi cıkarıyormuyuz.

Şimdi otur AĞLAA.

salgin

Baltacı
bizim üyemiz sizin köyünüzü almış siz niye onun köyünü alıyorsunuz diplomasi bozucular diye ağlamak mı olur lan hahahahaha

L
yok be kuzen ben almadım ben kami yedikten sonra öğrendim savaşın başladığını :p hayır bana kami atan adama karşılık verip köyünü alınca adam bana hakaret dolu mesaj atmış bir de :)
isim vermek istemiyorum ama @MoonCake yapmış diyorlar :p

Mooncake'ten hep süphelenmiştim zaten gözüm tutmamıştı:p adamın köyünü almışsın çiçek mi verecekti sana :D