16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

beykoz61

Ağır Atlı
Ben zaten hep kendimize bakıyordum beyko ama siz dedinizki biraz da bize bak :D

bize tabiki bak bana bak poseidon a bak proyakubuna ya bak beje ye citricasid e mortal a bak hepsi kendi klanını değil rakibini toplayıp sıralamayı ham kasan oyuncular :) size de bakalım saydığımın tam tersi bu durumda lafını kendi yemiş olmuyormusun?

KacacaBey

Mızrakçı
bize tabiki bak bana bak poseidon a bak proyakubuna ya bak beje ye citricasid e mortal a bak hepsi kendi klanını değil rakibini toplayıp sıralamayı ham kasan oyuncular :) size de bakalım saydığımın tam tersi bu durumda lafını kendi yemiş olmuyormusun?

O benim lafım değil sayın avukat bey, müvekkilinizin lafı :D Müvekkiliniz diyorki kırmızı ışıkta kimse geçmesin ama kendi geçiyor bende diyorum ki bak sen böyle diyorsun ama kendin bu hataya düşüyorsun diyorum :)

beykoz61

Ağır Atlı
Onurcum bi harita atabilir misin kardeşim? Direk haritadan dünya haritası atabilirsin, uğraşma.

00anGo.png

beje.

Mızrakçı
Yav oyuna biraz asılayım diyorum rakip rakip değil ki ha sahipsiz gariban barbar köylerini almışım ha brotrn klanın dan almışım Beykoz bari forumu canlandır kara kobra canlansın

KacacaBey

Mızrakçı
Yav oyuna biraz asılayım diyorum rakip rakip değil ki ha sahipsiz gariban barbar köylerini almışım ha brotrn klanın dan almışım Beykoz bari forumu canlandır kara kobra canlansın

Hiç gerek yok git gez dolaş nasıl olsa başka biri gelir oynar boş kalmaz hesap :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
@kacacabey Bak dostum aşağıya iki haritayı da koydum. Gördüğün gibi Galaxy haritası sizin haritanızdan daha sıkıntılı. Hadi sen de bir sürpriz yap da Kudret'i devirip kapat dünyayı. Sonra burada konuş bır bır.

fM46b6.png

8BLxb4.png

beykoz61

Ağır Atlı
@kacacabey Bak dostum aşağıya iki haritayı da koydum. Gördüğün gibi Galaxy haritası sizin haritanızdan daha sıkıntılı. Hadi sen de bir sürpriz yap da Kudret'i devirip kapat dünyayı. Sonra burada konuş bır bır.

fM46b6.png

8BLxb4.png

recep abi savaşın başında bizim harita da senin attığın haritaya çok yakın dı bronun %60~65 dünya hakimiyeti vardı o şekil çevirdik dünyayı bulabilirsen atarım savaşın ilk zamanını :D

Maestro*

Kılıç Ustası
1-BURADA KONU SEN VE GALAKSİ DEĞİL.

2-BURADA KONU SEN VE GALAKSİ DEĞİL.

3-BURADA KONU SEN VE GALAKSİ DEĞİL.

Dostum mesele sen ve galaksi değil sen ortalığı velvereye verme sana yazmıyorum bile sen niye herşeyi sana ve galaksiye bağlıyorsun :) ''Bol keseden sallama devri bitti'' sana cevaben yazdığım birşey değil. Süpriz yaptı kısmını sana yazdım benim fikrimdir ki o dünya başlarında herkesin fikri oydu :) Seni tanımam etmem git 51 formuna seni tanıyan senin de tanıdığın konulara dahil ol :)

Siz ben buraya yazmadan evel ne kullanıyorsanız onu kullanıyorum bende :)) Adamına göre muamele etmeyi çok severim eğer size adam muamelesi yapmıyorsam ki yaptığımı söyleyebilecek kişi sayısı 100 kişide 2 veya 3 dür bu sizin kapasitenize dayalı muameledir :)
Sen değil ; ağaların paşaların benim kapasiteme varamaz . Haddini bilde gel yoksa elbet bildiren çıkar

KacacaBey

Mızrakçı
recep abi savaşın başında bizim harita da senin attığın haritaya çok yakın dı bronun %60~65 dünya hakimiyeti vardı o şekil çevirdik dünyayı bulabilirsen atarım savaşın ilk zamanını :D

Kıskançlık yapma onurcum adam haritayı bana attı mesajı bana verdi :) Karıştırma şimdi dünyanın orasını burasını :D