16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

citricasid

Mızrakçı
:):):) bir köye 90k kılıç 90k mızrak 85k okçu 40k ağır konulur mu ya iç köy olsa bile konmaz ama sınırda şov değil mi bu kadar sav :D:D

DeletedUser66863

Ziyaretçi
Merhaba kıymetli arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi sohbetler. Oyunda kapışalım, burada atışalım ama birbirimizi kırmayalım. Şahsi düşüncem BROTHERS klanının devam etme sebebini anlayamamak. Puanlarınızı w46'ya harcıyorsunuz ama gerek yok. Haa "gereken organizasyonu sağlayacağız o yüzden sonuna kadar gidiyoruz" diyorsanız eyvallah herkese keyifli oyunlar. Lakin böyle bir düşünceniz yoksa küçük polemikleri bırakıp artık büyük resmi görmeliyiz.

bkz: Büyük resim.
Screenshot_2.png

DeletedUser66863

Ziyaretçi
onlar puan harcıyor siz harcamıyorsunuz heral de :D
Merhaba!
İnsanlara "Hayatımız boyunca neden para kazanmak isteriz?" sorusunu sorsak yanıtlar muhtemelen "Hedeflerimize ulaşabilmek ve amaçlarımızı gerçekleştirebilmek için." cümlesi etrafında döner. Peki insanlara "Neden basit düşünürüz?" diye sormak istesek ve bu soruya sizinle başlasak acaba cevabınız ne olurdu?

uyznlar

Ağır Atlı
Merhaba!
İnsanlara "Hayatımız boyunca neden para kazanmak isteriz?" sorusunu sorsak yanıtlar muhtemelen "Hedeflerimize ulaşabilmek ve amaçlarımızı gerçekleştirebilmek için." cümlesi etrafında döner. Peki insanlara "Neden basit düşünürüz?" diye sormak istesek ve bu soruya sizinle başlasak acaba cevabınız ne olurdu?
yaptığın yoruma göre basit cevap verdim

size göre dünya bitmiş olabilir ama rakibinize göre belki yeni başladı belki bitmedi bilemeyiz :)

KacacaBey

Mızrakçı
Merhaba kıymetli arkadaşlar. Öncelikle herkese iyi sohbetler. Oyunda kapışalım, burada atışalım ama birbirimizi kırmayalım. Şahsi düşüncem BROTHERS klanının devam etme sebebini anlayamamak. Puanlarınızı w46'ya harcıyorsunuz ama gerek yok. Haa "gereken organizasyonu sağlayacağız o yüzden sonuna kadar gidiyoruz" diyorsanız eyvallah herkese keyifli oyunlar. Lakin böyle bir düşünceniz yoksa küçük polemikleri bırakıp artık büyük resmi görmeliyiz.

bkz: Büyük resim.
7998 adlı eklentiyi görüntüle

Sevgili dostum, kudretli dostum.

Biz sizi çok sevdik, paramız size feda olsun. Ama bırakta biz kendi pre puanlarımızı kendimiz düşünelim değilmi :) Kaçkere daha böyle bir dünyada oynama şeferine nail olacağız bizi bi salın artık da oyun oynayalım ne güzel işte bak savaş,eğlence.. Bu oyunuda ne kadar çok savaşıp kazanırsan o kadar değerli olacaktır galibiyetiniz. Silmek yok Devam :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yanlış anlaşılma olmasın aşağılamak için değil ama broda bir daha bu puanları göremiyecek oyuncular var ondan hesapları çok kıymetli oluyor. 42 de troll de bir grup vardı buna benzeyen fark 5500 olduğunda hesap silme kararı aldı mesela adamlar. Ama hakimiyet her %10 arttığından altın para -%10 olan bir dünya olduğu için toplaması bu kadar uzun sürmemişti 2 klanda gereksiz yere oyalanılır diye düşünmeye devam ediyorum :)

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Sevgili dostum, kudretli dostum.

Biz sizi çok sevdik, paramız size feda olsun. Ama bırakta biz kendi pre puanlarımızı kendimiz düşünelim değilmi :) Kaçkere daha böyle bir dünyada oynama şeferine nail olacağız bizi bi salın artık da oyun oynayalım ne güzel işte bak savaş,eğlence.. Bu oyunuda ne kadar çok savaşıp kazanırsan o kadar değerli olacaktır galibiyetiniz. Silmek yok Devam :)

Kacacabey e katılıyorum. Bu şekilde köy seviyesine çok zor geliniyor. Gittiği yere kadar gideriz. Bide bunun bayrak kasma işi var. İki sene sürse bayağı bayrak kasarız. Diğer dünyalar için iyi oluyor.

Rakib arkadaşları da en son yaptıkları optan dolayı tebrik ederim. Kacacabey seni de tebrik ederim iyi savunma yaptın.

beykoz61

Ağır Atlı
aynen güzel günün savunmacısınds kesimi 12 milyon kesim beni geçti :D çok köy almış olmamıza rağmen güzel savunma yaptı köy verirken bile uğraştırarak verdi eline sağlık

KacacaBey

Mızrakçı
Bende 10 yıllık oyun geçmişimde böyle saldırı yememiştim bende sizleri tebrik ederim iyi organize oldunuz.. Bana bu tecrübeyi yaşatan Kudretli dostlarıma Teşekkür ederim.

IMBALASSI

Kılıç Ustası
İki sene sürse bayağı bayrak kasarız

2 yıl sürmez geçtiğimiz 1 ayda alınan köy sayısı 1500, ki fark gittikçe açıldığı için sonraki süreçler sizin için daha sancılı fark 90 m az değil, saldıran taraf yıpranmaz opta 60 köy alıyorsam toplam 2-3 saat vakit ayırıyorum. 15000 köyünüz var, 10000 alınırsa kapanıyor. 6 aya biter.

Kazanan taraf giden zamana üzülmez, ama siz kaybeden taraf olmanıza rağmen harcadığınız zaman sizi üzmüyor helal olsun. Size başarı getirecek olaylara daha çok vakit ayırın. Bazen yenilmek de erdemdir :)

bayrak kasılcak güne geldiğinde de söz her hafta düzenli şekilde demircilerini ben vuracam biz bayrak kasarız sen pre harcarsın

KacacaBey

Mızrakçı
2 yıl sürmez geçtiğimiz 1 ayda alınan köy sayısı 1500, ki fark gittikçe açıldığı için sonraki süreçler sizin için daha sancılı fark 90 m az değil, saldıran taraf yıpranmaz opta 60 köy alıyorsam toplam 2-3 saat vakit ayırıyorum. 15000 köyünüz var, 10000 alınırsa kapanıyor. 6 aya biter.

Kazanan taraf giden zamana üzülmez, ama siz kaybeden taraf olmanıza rağmen harcadığınız zaman sizi üzmüyor helal olsun. Size başarı getirecek olaylara daha çok vakit ayırın. Bazen yenilmek de erdemdir :)

bayrak kasılcak güne geldiğinde de söz her hafta düzenli şekilde demircilerini ben vuracam biz bayrak kasarız sen pre harcarsın

O zamanda kesim puanı kasarız ;)

DeletedUser66485

Ziyaretçi

Fuat senmisin. Başkasımı var hesapta.