16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Sevgili kudreti dostlarımız; AĞLAMAYIN..

Her ne zaman dünya hakimiyeti %85 olur, 14 gün elinizde tutarsanız siz kazanmış olacaksınız.. Böyle forumlarda, profil yazılarında veya herhangi bir yazışma platformunda bu saçma zırvalıkları yazıyor olmanız size birşey kazandırmayacak.. Zamanınızı Misyoner üretmekle harcayın;Ne ben nede Brothers klanından hiç kimse hiçbir zaman hesap silmeyecek veya sizinle kapatma kadrosunda yer almayacak.

Forumun kurallarını arkadaş koyuyor beyler sakin olun ama buraya yazma bak ağlama duvarı diye başlık koydum sırf sizin için oraya istediğini yazabilirsin başlık benim olduğundan sıkıntı yok :)

Kimseyle birleşmeden vura vura geldik sizi de vura vura yollayacağız burda boş yapıp oyun için ortamı germene gerek yok biz zaten yeteri kadar bilendik size he bu arada başkanına da selam söyle gerçi kim olduğunu bilmiyorum sürekli değişiyor ama :)

KacacaBey

Mızrakçı
Forumun kurallarını arkadaş koyuyor beyler sakin olun ama buraya yazma bak ağlama duvarı diye başlık koydum sırf sizin için oraya istediğini yazabilirsin başlık benim olduğundan sıkıntı yok :)

Kimseyle birleşmeden vura vura geldik sizi de vura vura yollayacağız burda boş yapıp oyun için ortamı germene gerek yok biz zaten yeteri kadar bilendik size he bu arada başkanına da selam söyle gerçi kim olduğunu bilmiyorum sürekli değişiyor ama :)

Sen 1.000.000 tane başlıkta açsan fark etmez nasıl dünya kapandığını izah ettim arkadaşlara burada salya sümük gezme ERGÜ :)

KacacaBey

Mızrakçı
Evet beyler mecburen uzman görüşümü söylemek zorundayım artık, arkadaşımızın zihinsel gelişiminde ilerleme mevcut yaklaşık 1.5 sene önce açılan ve dünyanın başında izah edilen şeyleri öğrenip bizi bilgilendirmeye çalışıyor. Ama biz zaten sürekli ilerliyoruz bunu sürekli gerileyen klanlara söylemen daha doğru olur. Görsel zeka konusunda ise hala arkadaş stabil tıp bu konuda çaresiz çünkü ne ben ne klandakilerin öyle salya sümük filan olduğunu bir türlü bulamadık arkadaş için bol bol dua edin.

Yalanlarınızı söylüyorsunuz birde buna kendiniz inanıp öyleymişcesine yaşıyorsunuz gerçekler acıdır zoruna gitmesin :D Tıp senin durumuna Şizofren tanımını yapıyor :D Fazla kafana takma böyle şeyleri daha dünyanın ortasındayız bu ne acele gün doğmadan neler doğar :D Ben sana şifa da dilemiyorum Beter ol :DD

Bol Bol mis basın forumlarda-profillerde çene yapmayın ihtiyacınız olacak :D

Maestro*

Kılıç Ustası
Kavga var ben yokum ? Asıl terbiyesizlik budur . Nasıl haber etmezsiniz ?
@citricasid darıldım , darlandım , kırıldım , üzüldüm , beter oldum , bitap düştüm ;
10 köye kami atacaksın ben misliyeceğim buda benim kestiğim racon

DeletedUser65411

Ziyaretçi
dünyanın bu kadar uzamasanın ıkı sebebı var bırıncısı elımızdekı mısyoner sayısı yuzunden ıkı kafta altın basıyoruz ıkı gun de bıtıyor 1 ayda ortalama 4 5 gun savaşıyoruz gerı kalanı yatış en azından benım hesabım öyle
dıger uzama sebebıde pts oyuncuları brodan kat ve kat ıyı cıktılar bızımle hala savaşıyorlar halbuki bronun kendı oyuncuları aylar önce bırakıp gıttıler kabak pts oyuncularına kaldı onlarda dünya sonuna kadar burda kalacaklarını söyledıler yapacak bır şey yok dunya kapama işi bızım ne kadar hızlı mısyoner uretme kapasıtemıze baglı

DeletedUser66485

Ziyaretçi
dünyanın bu kadar uzamasanın ıkı sebebı var bırıncısı elımızdekı mısyoner sayısı yuzunden ıkı kafta altın basıyoruz ıkı gun de bıtıyor 1 ayda ortalama 4 5 gun savaşıyoruz gerı kalanı yatış en azından benım hesabım öyle
dıger uzama sebebıde pts oyuncuları brodan kat ve kat ıyı cıktılar bızımle hala savaşıyorlar halbuki bronun kendı oyuncuları aylar önce bırakıp gıttıler kabak pts oyuncularına kaldı onlarda dünya sonuna kadar burda kalacaklarını söyledıler yapacak bır şey yok dunya kapama işi bızım ne kadar hızlı mısyoner uretme kapasıtemıze baglı

Hangi klan dünyayı kapatır bilemem.

Kaybetsek bile bayrak kasma işi var. Bu fırsat bir daha ele geçmez. Ben sonuna kadar devam ederim. W47 de 2000 ile 3000 bayrak kasmışım. Oyunu sevenler için kişisel tavsiyemdir.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
10k fark yapınca silcekler heralde :p bi ümit işte de dünya kapatmasına alınırız diye silmiyorlar. istatistikte 5k ya yakın zaten toplanan her oyuncu klandan atılıyor sağlıklı sonuç vermiyor :)

Dünya kapatma konusunda yapılan görüşmelerden haberim var. Her dünyada bu tür görüşmeler olur. Anlaşılır, anlaşılmaz klan yönetici ve oyuncularının düşüncelerine kalmış. Görüşmeler bugünde olacak yarında olacak adı üstünde diplomasi. Zaten siz zamanında görüşmüş anlaşamamışsınız.

Eskiden görüşmeler olmuş, isimler zikredilmiş, dünya kapatmak için bir oluşum oluşturulmaya çalışılmış olunabilir. Dünya kapatmak için saf değiştiren oyuncular olmuştur kendi kişisel görüşleridir. Bu saaten sonra sizin saflara geçen oyuncu olmaz diye düşünüyorum. Ya ortak kapatılır yada bir klan kapatır. Şuan ortak kapatılma gibi bir durum gözükmüyor. Bi taraf galip gelecek. Galip gelen tarafıda tebrik edeceğiz.

Kişisel olarakta kendi klanımı bırakıp dünya kapatacak klana girme gibi bir düşüncem ve umudum olmadı. Furkan ve Eren e sorabilirsin. Herkesin günahını alma.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Yalanlarınızı söylüyorsunuz birde buna kendiniz inanıp öyleymişcesine yaşıyorsunuz gerçekler acıdır zoruna gitmesin :D Tıp senin durumuna Şizofren tanımını yapıyor :D Fazla kafana takma böyle şeyleri daha dünyanın ortasındayız bu ne acele gün doğmadan neler doğar :D Ben sana şifa da dilemiyorum Beter ol :DD

Bol Bol mis basın forumlarda-profillerde çene yapmayın ihtiyacınız olacak :D

Arkadaş astral seyahati bulmuş beyler başka bir evrende yaşıyor :) tebrik edeceğine 3 5 köy alıp gaza gelip foruma geliyor bu zamana kadar neredeydin. Ayrıca burda isteyen istediğini konuşur aynı senin gibi adı üstünde burası forum.

KacacaBey

Mızrakçı
Arkadaş astral seyahati bulmuş beyler başka bir evrende yaşıyor :) tebrik edeceğine 3 5 köy alıp gaza gelip foruma geliyor bu zamana kadar neredeydin. Ayrıca burda isteyen istediğini konuşur aynı senin gibi adı üstünde burası forum.

Hiçbir zaman köy alıp ahkam kesmedim ergü 1k köyüm var aranızdan köy almadığım oyuncu belkide yoktur herkeste benden köy alabilir. Hepsiyle medeni insanlar gibi sohbet muhabbet ediyoruz çünkü onlar bilinçli insanlar senin aksine hak emek bilen insanlar birtek sen çirkefsin :) Kazanan emek vererek kazanıyorsa keybedende emek vererek kaybediyor :D Ama şunu yazıyorum bilin; illallah dedirtmeden gidenin As :)

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Ahahahah sen çirkef görmemişsin ya hadi seni geçtim çevrende de sana bazı doğru şeyleri söyleyecek adam da kalmamış Allah sabır versin. Sana mesaj attığım, tebrik ettiğim, konuştuğumuzu da unutmuşsun neden saldırmaya çalıştığını anlamıyorum belki de hesaba yeni geçtin önceden canını yaktıklarımdan birisin bu daha çok mantıklı malum sizin hesaplar biraz şey oldu hani vida gibi anladın sen onu :)

Heh ayrıca şöyle bir gaza gelin de zevk alalım artık yav illallah nidalarıyla alalım köylerinizi :)

KacacaBey

Mızrakçı
Ahahahah sen çirkef görmemişsin ya hadi seni geçtim çevrende de sana bazı doğru şeyleri söyleyecek adam da kalmamış Allah sabır versin. Sana mesaj attığım, tebrik ettiğim, konuştuğumuzu da unutmuşsun neden saldırmaya çalıştığını anlamıyorum belki de hesaba yeni geçtin önceden canını yaktıklarımdan birisin bu daha çok mantıklı malum sizin hesaplar biraz şey oldu hani vida gibi anladın sen onu :)

Heh ayrıca şöyle bir gaza gelin de zevk alalım artık yav illallah nidalarıyla alalım köylerinizi :)

Unutmadım ergü k66 da içimdeki köylerini aldığımda tebrik etmiştin (O zamandan bilmen lazım 3 5 köyle gaza gelen birisi olmadığımı), bende teşekkür etmiştim. Hatta bu dünyada şovalyeyi en iyi kullanan oyuncu sensin de demiştin :) Bende sana söylemesemde içten içe seni takdir ettim. Böyle mesajlaşmalarım aranızdan 10-12 arkadaşınızla daha oldu. Sen önceden böyle değildin seni değiştiren ne oldu işte onu söyle :) Bizim yaşamamız gereken tüm psikolojij çöküşleri sende görüyorum :) Geçmişte çok köyünüz olduğu daha güçlü olduğunuz hatta favori olduğunuz dünyalarda kaybettiğiniz zamanları da unutmuşsun :) Tarih tekekkürden ibarettir sen hiç ders çıkarmıyorsun.

Tebrik konusuna gelince üstteki yazılarda yazdım alın %85 hakimiyeti 14 günde elinizde tutun sizi ilk ben tebrik edicem söz.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Kacaca sen hayal mi görüyorsun karıştırıyor musun anlamadım seni valla. La iki aydır oyuna asılmıyorum kimseyle muhattap olmuyorum sizden gelen teklifleri kabul etmeyeceğim konusunda konuştum bir tek, sen bunları nerden çıkartıyorsun yok psikoloji yok bilmem ne, he eziyor muyuz eziyoruz o kesin de biz ilk defa bir dünyaya kapatmaya giriyoruz daha önceki dünyalar ısınma turuydu ekip kaynaşmasıydı hepi topu 40 50 kişilik bir ekibiz başka dünyada da kapatmaya oynamadık bu dünyadan daha fazla köyümüz de hiç olmadı biraz bilgilen öyle gel :)

beykoz61

Ağır Atlı
Geçmişte çok köyünüz olduğu daha güçlü olduğunuz hatta favori olduğunuz dünyalarda kaybettiğiniz zamanları da unutmuşsun :) Tarih tekekkürden ibarettir sen hiç ders çıkarmıyorsun.

hangi dünyalar mesela biz niye bilmiyoruz w35 ve w42 de oynadı en son bu ekip 35 de kısa sürdü ama w42 de kudretin galaksi ile savaşından sonra savunma oyunu ile ün kazandı bu ekip bu dünyada da + ben eklenince :D saldırı açığı da kapattık bilgi karışıklığı olmasın

KacacaBey

Mızrakçı
hangi dünyalar mesela biz niye bilmiyoruz w35 ve w42 de oynadı en son bu ekip 35 de kısa sürdü ama w42 de kudretin galaksi ile savaşından sonra savunma oyunu ile ün kazandı bu ekip bu dünyada da + ben eklenince :D saldırı açığı da kapattık bilgi karışıklığı olmasın

20 küsür klandı şu trol galaksi 3. olmayı bırak 4. olamaz deniyordu onlara kaybettiniz siz :) Benim aklımda savunma yönü ile kalamadı malesef :) Yönetim forumu en komik kısmı idi 50 tane yönetici vardı her kafadan bir ses çıkıyordu herkes birbirini yiyordu her akşam biri küstürülüyordu herkes birbirine posta koyuyordu :)