49.Dünya Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68235

Ziyaretçi
Black ekibinden bazıları hesap sildi sebeplerini bilmiyorum belki kendileri paylaşırlar bu gidişle dünyayı taz kapıcak gibi .

Edit-997395

Yasaklı
Black ekibinden bazıları hesap sildi sebeplerini bilmiyorum belki kendileri paylaşırlar bu gidişle dünyayı taz kapıcak gibi .

Dünyaya dost olarak giriş yaptığımız klan oyuncularına vurmak istemememiz sebebi ile BLACK klanından bizi tanıyan veya EŞKİYA klanına gönül vermiş her arkadaşımıza hesap sildirdik . Oyun hırsına kapılıp yanlış kararlar vermek istemedik . Devam etsek belki AKREP klanını silerdik , belki değil silerdik . Lakin biz onlar kadar hırslı olamadık , kazanmak için herşeylerini ortaya koydular . Her türlü girişimde bulundular , yanlış veya doğru . Bize göre yanlış , onlara göre doğru :)

Dünyaya EŞKİYA adı ile girdik , silindik biliyorsunuz . Biz sildikten sonra dünyaya devam eden arkadaşlarımızın birbirleri ile anlaşamamaları sonucu , klan ayırmaları ve savaşacak seviyeye gelmeleri sebebi ile dünyaya tekrar gelip dostlukların kırılmasının önüne geçmek istedik , ve geçtikte . Bu misyonumuzu tamamladıktan sonra dünya kapatma gibi bir düşüncemizin olmadığını da herkese söylemiştik zaten . Dünya kapatma gibi bir düşüncemiz yokken , dünyaya dost olarak başladığımız Akrep klanlarına vurmayı ve silmeyi uygun görmedik . Dünya kapatma hırsı olanlar savaşsın istedik , dünyadan çekildik . Dik duruşumuz ile yine dünya üzerinde ki her klan ile savaştık , belirli bir süre savaşlarımızda da öndeydik . Lakin dünyaya dost olarak girdiğimiz ve hatta w43 dünyasını beraber kapattığımız AKREP klanı ile iç içe köylerimizin olması ve onların bize vurmayacağı düşüncesine kapılarak bölge köylerini boş tutmamizdan kaynaklı bir hata yaptık . Sonuç olarak vurdular aldılar , vurdular aldılar :)

Dost bildiklerimize yenildik kısacası . Insanların daha fazla boş bir dünya için uğraşmasını , uykusuz kalmasını istemedik . Savaşsaydık belki kazanırdık , fakat savaşmanında bir onuru bir gururu vardır . Insanlarda o olmadiği için silmeyi daha uygun gördük :)

Dünya üzerinde oyundan bizden daha çok zevk alan olmamıştır . Zevk aldık , zevk verdik . Bundan sonrası oyun hırsına dönüşeceği için kimseyi üzmeyelim istedik . Ee bizde keyif adamlarıyız zaten , keyfimiz ağır bastı :D

Dünya kapatmak çoğh hoşdır ama bizena :p

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Biz tek renk olduğumuz için yine ayrıldık kankacım :) Renklilere bıraktık dünyayı , uğraşsın dursunlar :D

sen
Dünyaya dost olarak giriş yaptığımız klan oyuncularına vurmak istemememiz sebebi ile BLACK klanından bizi tanıyan veya EŞKİYA klanına gönül vermiş her arkadaşımıza hesap sildirdik . Oyun hırsına kapılıp yanlış kararlar vermek istemedik . Devam etsek belki AKREP klanını silerdik , belki değil silerdik . Lakin biz onlar kadar hırslı olamadık , kazanmak için herşeylerini ortaya koydular . Her türlü girişimde bulundular , yanlış veya doğru . Bize göre yanlış , onlara göre doğru :)

Dünyaya EŞKİYA adı ile girdik , silindik biliyorsunuz . Biz sildikten sonra dünyaya devam eden arkadaşlarımızın birbirleri ile anlaşamamaları sonucu , klan ayırmaları ve savaşacak seviyeye gelmeleri sebebi ile dünyaya tekrar gelip dostlukların kırılmasının önüne geçmek istedik , ve geçtikte . Bu misyonumuzu tamamladıktan sonra dünya kapatma gibi bir düşüncemizin olmadığını da herkese söylemiştik zaten . Dünya kapatma gibi bir düşüncemiz yokken , dünyaya dost olarak başladığımız Akrep klanlarına vurmayı ve silmeyi uygun görmedik . Dünya kapatma hırsı olanlar savaşsın istedik , dünyadan çekildik . Dik duruşumuz ile yine dünya üzerinde ki her klan ile savaştık , belirli bir süre savaşlarımızda da öndeydik . Lakin dünyaya dost olarak girdiğimiz ve hatta w43 dünyasını beraber kapattığımız AKREP klanı ile iç içe köylerimizin olması ve onların bize vurmayacağı düşüncesine kapılarak bölge köylerini boş tutmamizdan kaynaklı bir hata yaptık . Sonuç olarak vurdular aldılar , vurdular aldılar :)

Dost bildiklerimize yenildik kısacası . Insanların daha fazla boş bir dünya için uğraşmasını , uykusuz kalmasını istemedik . Savaşsaydık belki kazanırdık , fakat savaşmanında bir onuru bir gururu vardır . Insanlarda o olmadiği için silmeyi daha uygun gördük :)

Dünya üzerinde oyundan bizden daha çok zevk alan olmamıştır . Zevk aldık , zevk verdik . Bundan sonrası oyun hırsına dönüşeceği için kimseyi üzmeyelim istedik . Ee bizde keyif adamlarıyız zaten , keyfimiz ağır bastı :D

Dünya kapatmak çoğh hoşdır ama bizena :p

hangi klanla savaşırken öndeydiniz merak ettim. hesap silen mernarı toplarkenmi öne gectiniz o istatistikten mernarı cıkartınca ne kadar geridesiniz acaba yada suan o savaş devam ediyor. suan nasıl mernar 370 köy kaybettigi halde geridesiniz. siz kimsenin arasını düzeltmediniz geldiniz ona buna sataştınız the end diye pp yaptınız the end oldunuz elinize aldınız gitmek zorunda kaldınız. pasif toplayarak ben savaşta öndeydim deme. sildin gittin onla kal burda algı yaratma gerci yaratsanda boş. istatistikleri actırtma bana

DeletedUser51696

Ziyaretçi
1 İttifak 621 509 65.775.673 101.313.579
2 Rakip 509 621 72.774.121 80.199.061
m3n4r 354 köy -
509 - 354 =155
ne kadar süper savaşmıssın canım yaa tebrik ediyorum

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Kardeşim sana öğreteyim ders çıkar. Başka dünyalarda işine yarar. Bu oyunda 2 mantalite var. Strateji belirlersin yani haritayı okursun konumuna bakarsın klanın veya ekibinin menfaatine yönelik hamleler yaparsın buda zeka ile olur. sizde ikiside yok neden!; dünya başında silindiniz olabilir herkez bu durumu yaşayabilir. Devamında geldiniz. ama nasıl geldiniz ' KONKO OL SONO HOSOP DONYO KOPOTCOZ'. Muhabbetlerden yeterince uzak kaldığınız halde herkezi karşınıza alıp THE END diye klan pp si yaptınız. buraya kadar harita okuma felan zaten yok başta çökmüş ehem neyse olası rakipleri belirleyip yalnız bırakma tarafına yanlış bi adım atarak danışıklı dövüş içinde olan adamları sözde the end yapan klana soktunuz. Devamında pasif kalarak yalnız bıraktığınz tarafı yanınıza çektiğiniz 3 5 dürüst adamıda örgütleme kafası ile bu savaşa girmeye zorlamak amacı ile sağa sola şuursuzca sataştınız hmde ilk geldiğinz gönden itibaren olan bi süreç bu. Baktınız olmadı karşıdanda bişe gelmiyor ne yapalm ne edelim derken tek düşman olan TAZ(TUĞ) ile anlaşmaya çalışmanız burda süperzeka mantık sonucu aldığınız bu aksiyon aslında tüm dünyanın tuğ ile savaşının ne kadar boş olduğunu göstererek yine bi süperzeka mantık ile bir akrebe bir tuga döndürmeye çalıştığınız ibre size dönünce getirdiğiniz adamlarında fos fıs cıkması ile aşşadan yukardan gelen tehtidlere dayanamadınız ve o yalnız bıraktığınız klan ile ic ice durumda o emanet hesaplarda sıkışıp kaldınız caresizce kim anlaşmaya gelse kabul edicek duruma gelerek kendi içinizde ayrılığa veya kavgaya sürüklendiniz. Hemen senin gibi bi deha artık kim bilmiyorum bi ampul yaktı ve savaşın başlamasını ateşleyen o acemice düşünülmüş montajı yaptı. Sonuc olarak ne elinizde bişe kaldı nede uyguluyacagınız yada anlaşmaya gideceğiniz bir durum kaldığı icin ağzınızdan düşmeyen ve baştan beri sizin yağtığınız entirikalar elinizde patladı. Önce kendine şunu sorgula kardeşim emanet gectiğin hesabı koruyamadın şartlar ne olursa olsun o hesabın emektarı sahibi yada ben eniyiyim güruh düşüncesinden kurtulsaydın hic olmasa o hesabı kurtarsaydında dilinden düşmeyen adamlığını görseydik. Defalarca yaptıgınız mantık hatası kötü dil mantıksız hamleler ve her tarafla anlaşma cabanız sonucu silinen m3n4r hesabından daha çok köy kaybettiniz. şimdi burda hesap silen m3n4rın istatisğini herkezin bilgisine sundum. silinmese dahi geriye düştüğünüz istatistikte nasıl bir başarı cıkardında önde olduğunu burda beyan ettin. insanları aptal yerine koyma kardeşim. Sildiğin halde burda bulunmam ve hala şuursuzca buraya yazabiliyor olman gerçekten nasıl bir karakterde olduğnu gösterdin. Şuan kudurduğunu cok iyi biliyorum. Bu düşünce bile bana şu dünyayı kapatma hissinden daha çok şeyler yaşattı sana teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum :)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim Eşkiya ekibi 55'e girecekmiş.Sorunun varsa girersin dünyaya, kıtalarında başlarsın.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Peki kardeşim 51'de galaxi klanındasın bende galaxi klanındayım.Arkadaşını da alırsın shelby savaşı bittiğinde 2v2 atarız ?

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Muhabbette olmadığın biri olduğun için düzelttim. Düzeltmem kötümü oldu anlamadım eklim geri istiyorsan?

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Şöyle düşün w49da oynamıyorsun ben burda yaşanmış şeyler hakkında konuşurken sen neden karıştın, doğal olarak savunmaya geçtiğin için bende tepki gösterdim altında aranacak bişey yok

DeletedUser69100

Ziyaretçi
Eşkiyanin bu dünyada iki kere silinmesi vivere başkanımıza yazar.
kusura bakma hocam ama forum mesajlarini genel olarak incelediğimde insanlarla çok laf dalaşına girmişsin ve bunun yanında bir güç zehirlenmesi yaşamışsın. Neredeyse tüm mesajlarında rakibini küçümsemişsin en basit örneği bu başlıkta basher için yazdığın basher'a ait köyleri black'e yazabilirsiniz şimdiden tarzı bir mesajın var. en son yazdığın mesajda ise hesap silmesek akrebi de silerdik demişsin çok dayanaksız ifadeler bunlar, ki Bahsettiğim şeyi aylardır yapıyorsun azrailinden azteğine tuğundan rohanına akrebine kadar hep kendini melek ilan etmişsin rakibi karaktersizlikle suçlamışsın kadronu da fazla yüceltmişsin ve ileriye dönük temeli olmayan ifadeler kullanmışsın. Eşkiya yöneticisisin bu kanını kaynatıyor gayet normal ama bu dil ve hitabet şekliyle hiçbir haritadan çıkamazsın, bence kafanı topla 55'e gir tam kadro kapat orayı. 49 da olmadı eşkiya belirsizlik vardı hep klanın üstünde pre mi kasıyoruz ? öylesine mi takılıyoruz ? hazır gelmişken kalsak mı ? yoksa aztekle hesabımızı kapayıp gitsek mi ? ne yapacağına karar veremedi Eşkiya bunda Nart'ın fazla ilgilenememesi ve Deathwarriorrr'un oyunu bırakması da etkili olmuştur diye tahmin ediyorum tek başına klan yönetmek kolay değil. İşin özü w49 eşkiyanın kalitesini sarsabilecek kalitede bir world dahi değilken sen burayı kafana fazla takıp takıntı haline getirdin ve klanının itibarını zedeledin, gelinen noktada yapabileceğin en iyi şey önüne bakmak olur çünkü burayla kendini gereksiz yoruyorsun.

Edit-997395

Yasaklı
Evet bir kere silindiğimiz dünyadan bir kez daha sildik . Birşeyleri düzeltebiliriz diye girdik , düzelttik . En azından sayemizde dünyada ki kaşarlıklar son bulmuş oldu . Herkes safhını belli etti . Sizin oynadiğiniz oyun aslında öyle oynanmıyor bilin diye sağa sola sataştık . Yine olsa o dünyada ki herkese yine sataşırım . :) Biz dünyada ki herkesle savaşmak istedik , savaştık . AKREP klanında ki arkadaşlarımız bu savaşa dahil olmasaydı sizinle savaşmaya devam ederdik , kazanırmıydık muamma .

Lakin dediğin gibi AKREP üzerine yapılmış montaj bir konuşmanın elimize geçmesi ve bu montaj konuşmaların sağa sola geçmesi sebebiyle de biraz oyundan soğuduk . Biz öyle insanlar değiliz , o kadar işsiz değiliz montaj ayarlayalım . Keza o konuşmanın montaj olduğunu ögrendikten sonra silelim dedik biz . Silmeden 1 hafta öncesinde sileceğimiz kararını verdik yani . Dediğim gibi öyle oyun için yanar dönerlik yapacak insanlar değiliz . O konuşma elimize nerden geldi o bile belirsiz :D Birilerinin tuzağina düştük :confused: Bu sebeplede Akrep klanına iyi niyet göstergesi olarak vurmak istemedik . Silme sebebimizin en büyüğü buydu . Altında birşeyler aramaya gerek yok . Milyonluk hesapları o dünyadan kimse silemezdi biliyorsunuz . Aynı şekilde biz kalsak , siz silseydiniz sizde savaşarak kaybettiğiniz için değil , sildiğiniz için kaybederdiniz . Ikisi farklı şeyler . Ayrıca geçtiğim hesap alperix (Alper kardeşimizin) hesabı . Hesabı emanet almadım , hesap zaten benim . Benim hesabımda onun . Öyle küçük şeylerin lafını yapmıyoruz :)

Istatistiklere de aynı şekilde sizde Koray112 , Bantank hesaplarını ekleyebilirsiniz . Kara-Sultanıda diycem ama o kadar savaşamıyorsunuz ki 1 tane hesaba 1 ay vurdunuz toplayamadınız , püüüü :D :D

Neyse bu dünya üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok . Beni de bilen biliyor , sizi de . Birbirimize birşeyleri anlatmaya gerek yok , keza birbirimiz hakkında ki görüşleri değiştiremeyiz . Siz beni böyle tanıyorsunuz , böyle bilin . Kimisi benim her girdiğim dünyaya geliyor , rakip olarak oynuyor . Aynı şekilde benimle sorunu olan herkes w55 e gelsin yanımda başlasin . Bedavadan kastığınız milyonluk hesaplarınızla gider yapmayın :) Savaşan adamların üzerinden prim yapmayın bu arada . Bana veya klanımızda aktif oynayan herhangi birine 1 tane bile kami çıkmamış adamlar da buraya yazmasın . Ölü yiyiciler sizi :p

Edit-997395

Yasaklı
Eşkiyanin bu dünyada iki kere silinmesi vivere başkanımıza yazar.
kusura bakma hocam ama forum mesajlarini genel olarak incelediğimde insanlarla çok laf dalaşına girmişsin ve bunun yanında bir güç zehirlenmesi yaşamışsın. Neredeyse tüm mesajlarında rakibini küçümsemişsin en basit örneği bu başlıkta basher için yazdığın basher'a ait köyleri black'e yazabilirsiniz şimdiden tarzı bir mesajın var. en son yazdığın mesajda ise hesap silmesek akrebi de silerdik demişsin çok dayanaksız ifadeler bunlar, ki Bahsettiğim şeyi aylardır yapıyorsun azrailinden azteğine tuğundan rohanına akrebine kadar hep kendini melek ilan etmişsin rakibi karaktersizlikle suçlamışsın kadronu da fazla yüceltmişsin ve ileriye dönük temeli olmayan ifadeler kullanmışsın. Eşkiya yöneticisisin bu kanını kaynatıyor gayet normal ama bu dil ve hitabet şekliyle hiçbir haritadan çıkamazsın, bence kafanı topla 55'e gir tam kadro kapat orayı. 49 da olmadı eşkiya belirsizlik vardı hep klanın üstünde pre mi kasıyoruz ? öylesine mi takılıyoruz ? hazır gelmişken kalsak mı ? yoksa aztekle hesabımızı kapayıp gitsek mi ? ne yapacağına karar veremedi Eşkiya bunda Nart'ın fazla ilgilenememesi ve Deathwarriorrr'un oyunu bırakması da etkili olmuştur diye tahmin ediyorum tek başına klan yönetmek kolay değil. İşin özü w49 eşkiyanın kalitesini sarsabilecek kalitede bir world dahi değilken sen burayı kafana fazla takıp takıntı haline getirdin ve klanının itibarını zedeledin, gelinen noktada yapabileceğin en iyi şey önüne bakmak olur çünkü burayla kendini gereksiz yoruyorsun.

Hocam bu oyun böyle oynanması gereken bir oyun zaten . Bir klanla veya bir oyuncuyla rakipsen , o adamı her platformda ezersin . Bu demek değildir ki rakip olduğum karaktersiz . Karaktersiz diyorsam şayet öyledir ki öyle demişim . Insanlar bu oyunun formatını değistiriyor . Bilmiyorum w49 da oynadınız mı ama w49 da rakipler birbirleriyle konuşmaktan savaşamadılar . Işleyiş sürekli şöyleydi . Tüm dünya bir oldu , Eşkiyayı sildi . Daha sonra tüm dünya bir oldu , Aztek ve Azraili sildi . Daha sonra Tüm dünya bir oldu Tuğ klanını sildi . Tuğ silinmeden hesapları Aztek oyuncularına verdi . Azteğin silinmesinde en büyük etken olan Tuğ klanı hesaplarını Aztege veriyor bak bak bak :D Düşün yani bizi ne kadar büyük görüyorlarsa , Eşkiya oyunculari geldi , Eşkiya dünya kapatacak dediler Azteği çağırdılar :D Oysa ki heryerde demişimdir w49 da kapatma gibi bir amacımız yok diye . Herkes elin şeyiyle şey yaparken , bizler her zaman oynadiğimiz gibi tüm dünyayı karşımıza alarak oynadık . W49 da diplomasi yapabilecek tarzda güvenilir adam da yoktu , diplomasinin sözünde duracak adam da . Hal böyleyken bizim herkesle savaşmamız bize onurdur :)

W49 bende takıntı değildir bunuda söylemek istiyorum . Sildikten sonra w49 ile hiçbir bağım kalmadı . Defalarca çağırdılar gelmedim . Şayet yukarıda da yazdığım gibi , arkadaşlarımız dünyanın kaşarlığına maruz kalmışlar birbirlerine düşmüşler . Bizde insanları tanıyoruz , araciligimiz sayesinde dostluklar kırılmasın , önüne geçelim diye tekrar gelmiş olduk . Olay bundan ibaret . Takıntım olsa dünya başında ana köyümü alan CESETlere takıntım olurdu . Onlar için tekrar bir hesap bulur gelirdim . Onlar bile dünyadan silindikten kaç ay sonra gelmişim ben dünyaya . Amacım kapatmak mı sence ?

Onun haricinde yazdiğin herşey doğrudur , eline sağlik ..

DeletedUser51696

Ziyaretçi
Kardeşim kendine çeki düzen ver benden sana tavsiye.
Evet bir kere silindiğimiz dünyadan bir kez daha sildik . Birşeyleri düzeltebiliriz diye girdik , düzelttik . En azından sayemizde dünyada ki kaşarlıklar son bulmuş oldu . Herkes safhını belli etti . Sizin oynadiğiniz oyun aslında öyle oynanmıyor bilin diye sağa sola sataştık . Yine olsa o dünyada ki herkese yine sataşırım . :) Biz dünyada ki herkesle savaşmak istedik , savaştık . AKREP klanında ki arkadaşlarımız bu savaşa dahil olmasaydı sizinle savaşmaya devam ederdik , kazanırmıydık muamma .

Lakin dediğin gibi AKREP üzerine yapılmış montaj bir konuşmanın elimize geçmesi ve bu montaj konuşmaların sağa sola geçmesi sebebiyle de biraz oyundan soğuduk . Biz öyle insanlar değiliz , o kadar işsiz değiliz montaj ayarlayalım . Keza o konuşmanın montaj olduğunu ögrendikten sonra silelim dedik biz . Silmeden 1 hafta öncesinde sileceğimiz kararını verdik yani . Dediğim gibi öyle oyun için yanar dönerlik yapacak insanlar değiliz . O konuşma elimize nerden geldi o bile belirsiz :D Birilerinin tuzağina düştük :confused: Bu sebeplede Akrep klanına iyi niyet göstergesi olarak vurmak istemedik . Silme sebebimizin en büyüğü buydu . Altında birşeyler aramaya gerek yok . Milyonluk hesapları o dünyadan kimse silemezdi biliyorsunuz . Aynı şekilde biz kalsak , siz silseydiniz sizde savaşarak kaybettiğiniz için değil , sildiğiniz için kaybederdiniz . Ikisi farklı şeyler . Ayrıca geçtiğim hesap alperix (Alper kardeşimizin) hesabı . Hesabı emanet almadım , hesap zaten benim . Benim hesabımda onun . Öyle küçük şeylerin lafını yapmıyoruz :)

Istatistiklere de aynı şekilde sizde Koray112 , Bantank hesaplarını ekleyebilirsiniz . Kara-Sultanıda diycem ama o kadar savaşamıyorsunuz ki 1 tane hesaba 1 ay vurdunuz toplayamadınız , püüüü :D :D

Neyse bu dünya üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok . Beni de bilen biliyor , sizi de . Birbirimize birşeyleri anlatmaya gerek yok , keza birbirimiz hakkında ki görüşleri değiştiremeyiz . Siz beni böyle tanıyorsunuz , böyle bilin . Kimisi benim her girdiğim dünyaya geliyor , rakip olarak oynuyor . Aynı şekilde benimle sorunu olan herkes w55 e gelsin yanımda başlasin . Bedavadan kastığınız milyonluk hesaplarınızla gider yapmayın :) Savaşan adamların üzerinden prim yapmayın bu arada . Bana veya klanımızda aktif oynayan herhangi birine 1 tane bile kami çıkmamış adamlar da buraya yazmasın . Ölü yiyiciler sizi :p
Savaşan adamlar kim saysana bi