GİDİCİLER

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

Mir ve pars Ne kadar Daha direnirler

• 1-20 Gün

Oylar: 39 41,9%
  • 20-40 gün

Oylar: 32 34,4%
  • 40+

Oylar: 22 23,7%

• Toplam oy kullanan
    93

PARS Estergon

Baltacı
Bu fair play anlayışınızı vuslata savaş ilan et diyip vuslatı pars yapan, hatred i vuracam dediğimde Hatredi pars yapan, defalarca uyarmama rağmen zıttım neyse onu yapmak için sarfeden yönetiminize de iletebilir misiniz? Hani insanlar bilsin diye yazıyorum eğer diplomasi varsa arada O diplomasiyi sürekli hiçe sayıp benimle dalga geçer gibi hareketlere girilirse sonucu 1 gecede hesap sile gider.. Bu konuda vicdanım çok rahat ve zerre vicdan yapmıyorum hesap silenler için.. Keşke silmeselerdi keyifle toplamak istiyordum ama kısmet değilmiş :)

Keyifle toplamak? :D bordo klavyenle mutluluklar :D

Bandolero

Çaylak
1. benim kim olduğumu bilmeden gereksiz cümleler kullanma

dünyaya ben misafir olarak girdim bugüne kadar da kimsenin maşaligini yapmadım emin ile bugüne kadar hep düşman tarafta rol aldım savaş yapacaksak bile yarın savaş başlasa bile 1 gün öncesinden bildirir yani öyle havadan konuşmayın..

bizi siz değil kendimiz buyuttuk eyerki saldirabilcek guc de olsaydınız ozaman silerdiniz bizi oyuncu dosyalarınızı bakarak konuşun w. Başından beri klaninizdan oyuncu atıp atıp topladiniz pasifse bitek size pasifmiydi adamlar dibimizde pasifse salın biz alaydik öyle 10 saaten mis atıp tapınak icimizdeki köyleri aliyordunuz işinize geldiğinde bu ekip bizi sattı diyorsunuz açık ve net olun herkese boncuk dagitiyorsunuz bu dünya bize kalmadığı gibi sizede kalmicak eyer bugün haklı bir yaninizi görseydim bulunduğum ekibi bırakıp giderdim ben bu oyunu sanal alemde bir başarı olsun diye oynamıyorum Real hayatta neysem burdada onu yansitirim ... Profilde su klan dünya kapattı yazması adam olunduğu anlamına gelmez bunu bı anlayın ona göre oynayın

İyi oyunlar bu saaten sonrada oyundan devam ederiz.

Bak şimdi altını çizerek yazacağım ki iyi anla.. Süre karşında adam akıllı rakip olursa verilir.. Ha ben yine süre verdim size de verdim hatrede de verdim.. Ama bu dünyanın garip bir huyu var. Kime süre versem diplomasim olan klana geçiyor. Hatrede verdik süreyi pars oldular. Size verdik süreyi emin klanı Mirbw ye çevirmeye çalıştı beceremedi.. Şu saatten sonra benden size süre falan yok. Bu ilk husus..

Diğer hususa gelelim. Siz kendinizi gover olarak gördünüz mü ki gelip benden pasif istemeye yüz buluyorsunuz? Pasif isterken BIZ DE GAME OVER KLANIYIZ.. Eee Mirbw savaşına girin.. YOK BİZ KUZEYDE BARBAR TOPLAYACAZ.. Yahu şunları şuraya yazarken utanmıyorsunuz da değil mi? Size fazla bile cevap verdim sizden tek isteğim var.. HESAP SİLMEYİN.

*JooKeeR*

Çaylak
Bak şimdi altını çizerek yazacağım ki iyi anla.. Süre karşında adam akıllı rakip olursa verilir.. Ha ben yine süre verdim size de verdim hatrede de verdim.. Ama bu dünyanın garip bir huyu var. Kime süre versem diplomasim olan klana geçiyor. Hatrede verdik süreyi pars oldular. Size verdik süreyi emin klanı Mirbw ye çevirmeye çalıştı beceremedi.. Şu saatten sonra benden size süre falan yok. Bu ilk husus..

Diğer hususa gelelim. Siz kendinizi gover olarak gördünüz mü ki gelip benden pasif istemeye yüz buluyorsunuz? Pasif isterken BIZ DE GAME OVER KLANIYIZ.. Eee Mirbw savaşına girin.. YOK BİZ KUZEYDE BARBAR TOPLAYACAZ.. Yahu şunları şuraya yazarken utanmıyorsunuz da değil mi? Size fazla bile cevap verdim sizden tek isteğim var.. HESAP SİLMEYİN.

JVDJWE.jpg

P7DWab.jpg

Sen cidden altını çizerek kendi dediklerine inaniyormusun barbar toplucakmisiz hadi öyle olsun 15 kişilik ekiple girdik sizi bı kaç günde süpürdük ben savaş başladığından beri uyumadım bu saaten sonrada uyumam hesap silmem ben sonuna kadar burdayım olurda silinirsekde siz bu dünya sonunu goremiceksiniz ha bu arada 15 kişilik ekipten 1 köy bile almadiniz bunuda bilmiş olun daha fazla aldığımız köy olduda klandan attınız işte işlemedi onlar hadi iyi oyunlar ...

Bandolero

Çaylak
JVDJWE.jpg

P7DWab.jpg

Sen cidden altını çizerek kendi dediklerine inaniyormusun barbar toplucakmisiz hadi öyle olsun 15 kişilik ekiple girdik sizi bı kaç günde süpürdük ben savaş başladığından beri uyumadım bu saaten sonrada uyumam hesap silmem ben sonuna kadar burdayım olurda silinirsekde siz bu dünya sonunu goremiceksiniz ha bu arada 15 kişilik ekipten 1 köy bile almadiniz bunuda bilmiş olun daha fazla aldığımız köy olduda klandan attınız işte işlemedi onlar hadi iyi oyunlar ...

3 aydır barbar topla savaşmadan kami mis biriktir sonra ıstatistik at. Köy aldığınız klan mir savaşından çıkalı 1 hafta olmadı. Ama sorun yok övünedur bu istatistikler ile benim dünya sonunu görüp görmeyeceğimi göremeyeceğinden emin olabilirsin ama. Sana bunun garantisini veriyorum o kadar süre kalmayacaksın bu worldde :)

*JooKeeR*

Çaylak
Pekii kendini bununla avundur . 3 ay mış bu arada savaşı siz açtınız biz değil sa varken yine köylerimize daldiniz ertesi günde savaşı açtınız nasıl oluyorda 1 hafta oluyor 1 haftadami ordunuz fullenip daldiniz hayret bişi 1 tane mantıklı konuşmuyorsun hep taraftara oynuyorsun yazma dahada bişi napacaksan oyundan yap .

Bandolero

Çaylak
Pekii kendini bununla avundur . 3 ay mış bu arada savaşı siz açtınız biz değil sa varken yine köylerimize daldiniz ertesi günde savaşı açtınız nasıl oluyorda 1 hafta oluyor 1 haftadami ordunuz fullenip daldiniz hayret bişi 1 tane mantıklı konuşmuyorsun hep taraftara oynuyorsun yazma dahada bişi napacaksan oyundan yap .

Dur ya daha ne köylere dalması henüz bir şey yapmadık az sabır sadece biraz sabır:)

XXMIV

Çaylak
Kanka bak yanlış anlama uzaktan pasif klana zarar veren sınırdaki oyuncuyu tespit edip bölgeye yerleşmek garip bir şey değil ki pasifi almazsın klanına yada düşmandan önce sen toplarsın yada aynı haltı sen yaparsın gelin bekliyoruz diyorsun içinize kadar girdik daha nereye gidelim ? :D
kaç defa söylediğimi hatırlamıyorum toplayalım diye :) klanı batırıp götürdü işte o dediğimiz şahıs bakalım şuan yeni bir maceraya atıldık DOSTLUK ve SAYGI çerçevesi içinde savaşacağımızı umuyorum :) bunun bir oyun olduğunu önemli olanın dostluk olduğunu unutmamak gerek.

kaç defa söylediğimi hatırlamıyorum toplayalım diye :) klanı batırıp götürdü işte o dediğimiz şahıs bakalım şuan yeni bir maceraya atıldık DOSTLUK ve SAYGI çerçevesi içinde savaşacağımızı umuyorum :) bunun bir oyun olduğunu önemli olanın dostluk olduğunu unutmamak gerek.

Kanka toplamadıysanız seni dinlemedilerse kendi yönetimin hata yaptıysa bizim klanın suçu ne haticeye değil neticeye bakarsak içinize kadar girmişiz haritada hayırlısı olsun tabi iyi temennilerin umarım gerçekleşir :)

DeletedUser68981

Ziyaretçi

Ulan zibidi üç kuruş aklın var onuda yerinden söküp aldırma bana sen kumda oynarken ben miralayla zorbayla Mary Jane ile savaştım...

centaur03

Acemi
Dur ya daha ne köylere dalması henüz bir şey yapmadık az sabır sadece biraz sabır:)

Vayyyyyy kurtlar vadisi delikanlısına bak sen, o yüzden herhalde arka bölgemizdeki klanlara msj atıyorsun gelin Vuslat’ı vuralım diye değil mi? Utanma kelimesini ağzına alma fazla bence.

Bu w’ye kimin ne için geldiği ortada. Bizim kafamız rahat. Korkan sensin:) 15 kişiye madara olmaktan:)) Korkmayı da Faruk abinden alışkanlık edindin herhalde. Yetmez daha çok doldursun sınırı pro oyunculuk böyle bir şey çünkü.

Pre kasıp w55’e gidecek bi ekibi bile pembe dizi çekip gönderebildin anca. Yanındaki tanıdık bildiğimiz insanların karakterini de değiştiriyorsun,yazık. Tertemiz çocukları ne işlere sokmuşsun.

Senden olabilecek olan tek şey var, onu da yazmıştım sana oyundan. Uşakların sonuna gelen belli, aşçı, bahçivan, şoför... :) sonra hepsi uşağa mıydı neydi?

Bandolero

Çaylak
Vayyyyyy kurtlar vadisi delikanlısına bak sen, o yüzden herhalde arka bölgemizdeki klanlara msj atıyorsun gelin Vuslat’ı vuralım diye değil mi? Utanma kelimesini ağzına alma fazla bence.

Bu w’ye kimin ne için geldiği ortada. Bizim kafamız rahat. Korkan sensin:) 15 kişiye madara olmaktan:)) Korkmayı da Faruk abinden alışkanlık edindin herhalde. Yetmez daha çok doldursun sınırı pro oyunculuk böyle bir şey çünkü.

Pre kasıp w55’e gidecek bi ekibi bile pembe dizi çekip gönderebildin anca. Yanındaki tanıdık bildiğimiz insanların karakterini de değiştiriyorsun,yazık. Tertemiz çocukları ne işlere sokmuşsun.

Senden olabilecek olan tek şey var, onu da yazmıştım sana oyundan. Uşakların sonuna gelen belli, aşçı, bahçivan, şoför... :) sonra hepsi uşağa mıydı neydi?

Arka bölgen dediğin w54 mapi oluyor galiba arkanızda klan yok diye biliyorum ama :) Sizin kafanız rahat falan değil geç o ayakları kardeş sen önce 2 güne bir klan profili ve yönetim değiştiren bir klansınız baya rahatmışsınız hatta iyi ki rahatmışsınız :)

Savaşta köy doldurulur hatta Faruk'un köylerini de bizzat ben doldurttum aynı sizin Gamerr*'ın dibimdeki köyünü doldurduğu gibi.. Ama bak o köy duruyor mu şuan orada..

Sen benim yanımda temiz insan görüyorsun ama ben aynı şeyi senin için söyleyemeyeceğim :) Yok o öyle değil ben hatrede, beye, size, parsa şeklinde gidiyor şuan story :) Sonunu söylemeyim zaten biliyorsun sonu demi ?

PARS Estergon

Baltacı

Bandolero

Çaylak
Sen burada oyalacağına abilerine yaz da senin taktiği kullanıp gece haritada klan klan dolanıp savaş açmasınlar size oyun için her şeyi peşkeş çeken bir insansın umarım gerçek hayatta böyle bir yapın yoktur;)

Az daha tüm dünyayı pars yapacaktınız zor tuttum sizi :) :)

PARS Estergon

Baltacı
Az daha tüm dünyayı pars yapacaktınız zor tuttum sizi :) :)
Sadece bir cephe olarak gover ile savaş devam etseydi bu kadar klavyene güvenebilir miydin acaba :D Hesap silmemizi kendine prim olarak kasmana anlam veremiyorum kendince eğlenip post kasıyorsun sanki bir başarı elde etmişsin gibi istatistikler yukarıda bakar bakar iç çekersin :D Tüm dünya pars yapmak istemedik klan kurduk bize arkadaşlar katıldı (goverdanda baya talep vardı yalnız:D) senin hesabını bir yere dayamak için uğraştığın klan bizim için aile gibi bir şey anlamazsın sen :D