HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Forumda çok takılmıyorum ama nedense Sinserin karaktersiz olduğunu biliyorum :) Adam barbar topluyor diye fotoğrafını çekip koyuyorsun ama senin topladığını koyunca veletsin felan oluyor enteresan insansın doğrusu :)
Küfür kendini savunamayan acizlerin savunma mekanizmasıdır demişlerdi hakikatten doğruymuş.
Söylesene sinser sen neden bu kadar karaktersizsin ?

1- adam barbar topluyor diye foto çekip koyan ben değilim
2- kimin kimle derdi varsa onla halletsin bana bulaşana bir yere kadar sabrederim bir yerden sonra bunun anladığı dil farklı der küfrederim
3- Sapla samanı karıştırma..
4- Kişilik,karakter bu mevzular sana kalmadı... 6 tane postun var her birinde birine sallamışsın... Şimdi bir de twstats geçmişine baktımda ya barbar ya klandan alım... Mehmet sana bu post için ne vaad ettiyse ben 2 katını veriyorum koçum sende söv rahatla mehmete Hadi iyi geceler.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ne oldu arkadaşlar forumcu oldunuz hepiniz ?

Eski den şu kadar fark oldu fark bu oldu diyordunuz niye şimdi yayınlamıyorsunuz ?

Fark düşe düşe bir hal oldu... Tek operasyonluk fark kaldı. Oyundan,savaştan konuşun konuşacaksanız boş yapmayın..

NEFRETDOLU

Casus
hangi tek operasyonluktan bahsediyorsun şu 3 haftada 1 defa yapıp 3 köy aldıgınız operasyonlardan mı bahsediyorsun:D

gerçekten hanedan inanılmaz bir dönüş yaptı arkadaşlar klan olarak 3 gündür hesap sil mi yapsak diye düşünüyoruz :eek: köy farkı 55 iken 53 e düştü yansımayanları saymıyorum serhat üzülüyor sonra küfür felan karekterini de biliyorsunuz birşeyleri birileri eksik vermiş ki böyle bir insan olmuş yetiştirilme tarzı fazla da kasmamak lazım sen burda boş yapmaya devam edebilirsin 3 4 günde bir güncel istatistik ve birazda rapor arkadaşlarım tarafından paylaşılacaktır sözlü münakaşa bizim tarafımızda artık yapılmasın arkadaşlar :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Güncel istatistik aşağıdaki gibidir..

Tartışmaya gerek yok... Fark: 54-4 (klandan atıp toplamaya çalıştığınız eleman) = 50

Twstats verilerine göre de köy farkı aynı..(Klan değişiklikleri savaşa geç katılan klan vs. de dahil)

Not: CCC klanlarından aldığımız köylere dahil etmedik.. İSYAN klanı savunma için bu klandan medet ummuş o klanda iken alınan köyler istatistiklere isyan klanının da gözden kaçan alımları olabileceği düşüncesi ile dahil edilmemiştir.

Artık bundan sonrasını konuşuruz..

gP4Np2.png

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Yok sinser işleri büyüttü biraz wpden özelden küfür ederek devam etme kararı aldı ondan pek yazilmiyodur :)

DeletedUser69190

Ziyaretçi
O değilde sinser kankamin üstün olduğu bı istatistik buldum

XbyM03.png

DeletedUser68836

Ziyaretçi
Furkan kral sende ilginç bir küfür yeme isteği görüyorum, hoşuna gidiyor değil mi seni gidi çakaaal:cool::cool: Sinser küfür etmeyi bırakınca moralin bozulmuş resmen reis :(

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Valla birisi küfür edince bana bişey olmuyor yani kendini kuculttuguyle kalıyor . Uzun lafın kısası küfür yeme isteği değil takmıyorum diyelim + olarak sinsercigimin kudurdugunu görmek hoşuma gidiyor sjsjsj

DeletedUser69207

Ziyaretçi
Yok sinser işleri büyüttü biraz wpden özelden küfür ederek devam etme kararı aldı ondan pek yazilmiyodur :)
Ne bir puanın var ne bir kesimin var tabii sahada bir şey yapamayınca buralara düşüyor insan. Cevap alamayınca kendi yazdığının altına yenisini yazan işsiz silik bir zihniyetsin :D Herkes iyi savaşacak diye bir şey yok tabii. Takıma maskot da gerek bu rol sana biçilmiş kaftan.

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Ne bir puanın var ne bir kesimin var tabii sahada bir şey yapamayınca buralara düşüyor insan. Cevap alamayınca kendi yazdığının altına yenisini yazan işsiz silik bir zihniyetsin :D Herkes iyi savaşacak diye bir şey yok tabii. Takıma maskot da gerek bu rol sana biçilmiş kaftan.
Aynen dostum o yüzden dolayı burda bana cevap veriyorsun katılıyorum sana ve ben bosum diyorum zaten , issizim bunu inkar etmiyorum . Maskotluga gelince yerinde gözüm yok şükür o kadar yukselemedim :)

rascal125

Ağır Atlı
Sakin olun yahu :) adam esasen artiz klanı üyesi klasikte oynadığını buraya bakmadığını adam akıllı bende biliyorum..Hukuğumuz farklı olduğu için takılıyorum..

daha yeni gördüm he bildirimi düşün o derece oyundan kopuğum :D
en son girdim saldırılar gelirken tel bildirimini de kapadım, tebrikler saldırı ordusu kesip almışsınız :p

artiz klanı üyesiyiz de en son enes bile clasa bakmıyorum diye sövüyordu wp den olur öyle arada kopmak lazım oyundan :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
daha yeni gördüm he bildirimi düşün o derece oyundan kopuğum :D
en son girdim saldırılar gelirken tel bildirimini de kapadım, tebrikler saldırı ordusu kesip almışsınız :p

artiz klanı üyesiyiz de en son enes bile clasa bakmıyorum diye sövüyordu wp den olur öyle arada kopmak lazım oyundan :D

Kardeş "abi beni dövdüler" diye aramadınız bu sefer direk başka klana geçtiniz :D arasaydınız kurtarırdım şeylerin elinden :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.