Klasik 11 Özellikleri Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Bırakın bu işleri artık. 50 klan birleşip pusulaya saldırıyormuş, pusulayı yıkmak için giriyorlarmış falan filan. Herkes eğlenmek için giriyor. Ben de öyle. Bu şekilde eğleniyorum. Nasıl? Gerçekleri ortaya çıkararak.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
bu ne arkadaş pusula pusula başka bişiy demiyorsunuz pusula bu worlde girmiyor bile girecek klanları tartışsanız olmazmı

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Elin tribalwars'cısı scriptlerden scriptlere koşuyor... Biz hala Pusula kaç klan girmiş, pusulaya karşı kaç klan girmiş bunu tartışıyoruz.. Helal be.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Dünya saat kaçta açılır acaba? Gece bekleyelim mi?

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Yerleşimle ilgili de detaylı bir bilgi vermeniz mümkünmü dür acaba taşıma falan olacak mı yoksa rastgele yön seçimi ile mi giriş yapılıcak.
Dünyaya girişte köyler rastgele oluşturulacak ancak herkeste yön seçim itemi olacak.

Bu arada şimdiden belirteyim; Yarın buraya gelip haksızlık var demeyin. Global bazda kazanılan bazı bonuslar var. Her ne kadar istemesekte klasik dünyada da aktif edilebiliyor. Bunların önüne maalesef geçemiyoruz. Etkisi çok yüksek olmuyor ancak şimdiden belirteyim.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Dünyaya girişte köyler rastgele oluşturulacak ancak herkeste yön seçim itemi olacak.

Bu arada şimdiden belirteyim; Yarın buraya gelip haksızlık var demeyin. Global bazda kazanılan bazı bonuslar var. Her ne kadar istemesekte klasik dünyada da aktif edilebiliyor. Bunların önüne maalesef geçemiyoruz. Etkisi çok yüksek olmuyor ancak şimdiden belirteyim.
Işınlanma itemi olacak mı modum? Yoksa sadece dört yönden birini seçip orada mı kalacağız?