Klasik 11 Özellikleri Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

angry zeynep

Hafif Atlı
Dünyaya girişte köyler rastgele oluşturulacak ancak herkeste yön seçim itemi olacak.

Bu arada şimdiden belirteyim; Yarın buraya gelip haksızlık var demeyin. Global bazda kazanılan bazı bonuslar var. Her ne kadar istemesekte klasik dünyada da aktif edilebiliyor. Bunların önüne maalesef geçemiyoruz. Etkisi çok yüksek olmuyor ancak şimdiden belirteyim.

Sayın modum burda açıklamış eh be Sinser herşeyi bilip bunu bilmemen ne kadar ayıp ...

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Mayıs demiş ki böyle bir hata var düzeltilemiyor
Ben demişim ki C10 da da böyle bir hata var düzeltilememişti..

Sonuç: İşte senin gibi arkadaşlar böyle saçma sapan yorum yapıyor sonra ben tartışmış oluyorum :D

angry zeynep

Hafif Atlı
Mayıs demiş ki böyle bir hata var düzeltilemiyor
Ben demişim ki C10 da da böyle bir hata var düzeltilememişti..

Sonuç: İşte senin gibi arkadaşlar böyle saçma sapan yorum yapıyor sonra ben tartışmış oluyorum :D

Bu hata değil onu anlatmaya çalıştım aslında ben global bazda bi ödül oldugunu söylemek istedim Mayısın mesajını alıntılıyarak ama sende bunu anlıycak kapasite olmadıgını farketmedigim için özür dilerim :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu hata değil onu anlatmaya çalıştım aslında ben global bazda bi ödül oldugunu söylemek istedim Mayısın mesajını alıntılıyarak ama sende bunu anlıycak kapasite olmadıgını farketmedigim için özür dilerim :D

Çok haklısın zeka seviyesi yüksek arkadaşım... Şuan da olayın anlamı tamamen değişti. Benim dediğim ile mayısın dediği hatta senin dediğin arasında dağlar kadar fark varmış... Bu kapasite ile burada neden harcanıyorsun ki ??? Atomu bile parçalarsın sen :)

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Bonus köylerin kapatılmasını talep ediyorum
Klasik dünyada bonus köylerinin olması bence mantıklı değil ama siz bilirsiniz

nercan

Acemi
Normal dünyayı şirket takvime göre açıyor o yüzden geri sayım vb olabiliyor ama bu dünyayı biz açıyoruz. Hak verirsiniz ki tek işimiz bu değil. Dışarıda da başka işlerde çalışıyoruz. Vakit ayırabildiğimiz kadar buradayız. O yüzden bir saat verip o saatte açamayıp sizleri mağdur etmektense hiç saat vermemeyi tercih ediyoruz. En azından yalan söylememiş oluyoruz.

Bunun haricinde dünya nasıl? Var mı bir sorun? Barbar köy sayısı nasıl? Harita yerleşimi vs?

Ben daha haritaya bakmadım maden kasıyom :D

DeletedUser57925

Ziyaretçi
Eski ve Usta oyunculardan USTA klanını kurduk bekleriz

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
mayıs bey scriptlerden sonra bonuslarıda bozmuş %3 ham bonuslu barbar nedir admin bey :D

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Takibi bizzat benim tarafımdan yapılacak. Bu dünyaya gerçekten yoğun mesai harcamayı düşünüyorum. Gerekirse dünya üzerindeki her hesaba tek tek girip, tek tek tüm hareketleri, aksiyonları takip edeceğim. Zor olacak ama elimden geldiğince bu durumu idare etmeye çalışacağım. Gerekirse tüm klanlara oyuncu gibi hesap sokar, Discord kanallarına sızarım :p
tek tek tüm hesaplara girecektiniz sözde. biz açtığımız ticektlarla oyun içi konuşmalar olsun, peşkeş çekilen köyler olsun, sayısız örneğini verdik.
AZAP ARGO PAYTAKT klanlarının paktları ısrarla göze ardı ediliyor. Kasetinizmi var sayın mayıs argo yonetiminde :/