Klasik 11 Özellikleri Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
"Bu dünyada aile-pakt vs. klanlara izin verilmeyecektir."

Şu başlı başına oynama sebebi yaratmış klasik için... Düşüncenize emeğinize sağlık, bu dünya umarım referans olur açılacak tüm dünyalar için artık bu şekilde ilerlenebilecek hale gelir, oyundan keyif almaya başlarız :)

Kavurmalı Tost

Mızrakçı
Önemli Not: Bu dünyada alt-aile-pakt vb. klan oluşumlarına izin verilmeyecektir. İlgili tüm klanlar dağıtılacaktır.

Bunun takibi nasıl sağlanacak acaba. Diplomasi de mi kapalı olacak dünyada. Herkes whatsapp veya discord üzerinde konuşuyor birçok diplomasi konusunu. Bunun önüne nasıl geçilecek.

-Pakt mıyız abi
+Paktız kardeşim kimseye söyleme patlamayalım :)

şekildeki konulara nasıl müdahil olunacak. Durumu tam anlayamadım..

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Önemli Not: Bu dünyada alt-aile-pakt vb. klan oluşumlarına izin verilmeyecektir. İlgili tüm klanlar dağıtılacaktır.

Bunun takibi nasıl sağlanacak acaba. Diplomasi de mi kapalı olacak dünyada. Herkes whatsapp veya discord üzerinde konuşuyor birçok diplomasi konusunu. Bunun önüne nasıl geçilecek.

-Pakt mıyız abi
+Paktız kardeşim kimseye söyleme patlamayalım :)

şekildeki konulara nasıl müdahil olunacak. Durumu tam anlayamadım..
Takibi bizzat benim tarafımdan yapılacak. Bu dünyaya gerçekten yoğun mesai harcamayı düşünüyorum. Gerekirse dünya üzerindeki her hesaba tek tek girip, tek tek tüm hareketleri, aksiyonları takip edeceğim. Zor olacak ama elimden geldiğince bu durumu idare etmeye çalışacağım. Gerekirse tüm klanlara oyuncu gibi hesap sokar, Discord kanallarına sızarım :p

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Takibi bizzat benim tarafımdan yapılacak. Bu dünyaya gerçekten yoğun mesai harcamayı düşünüyorum. Gerekirse dünya üzerindeki her hesaba tek tek girip, tek tek tüm hareketleri, aksiyonları takip edeceğim. Zor olacak ama elimden geldiğince bu durumu idare etmeye çalışacağım. Gerekirse tüm klanlara oyuncu gibi hesap sokar, Discord kanallarına sızarım :p

Bizim discord'a biraz zor :)

Ben yine de bizim milletimizin bu zorlu şartlara rağmen bir şekilde bu kuralı aşacaklarını düşünüyorum. Dünyayı daha heyecan verici hale getiren de asıl bu olacak gibi :p

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Güzel özellikler olmuş umarım herkes 70 kişi sadece keyif almaya savaşmaya gire

Diplomasi kapalı mı şimdi bu dünya da ?

DeletedUser67841

Ziyaretçi
O kadar emin olma, belki de gelmişimdir... :p

Bilemiyorum belki de :p

BaQvbg.jpg

DeletedUser67878

Ziyaretçi

Benim hesaba girmezsin dimi

Ortalama Biri

Misyoner

Mayıs klan kuralım. Sen bütün klanları gizli pakt ayağına banla dünyayı kapatalım :p

beykoz61

Ağır Atlı
Güzel olmuş yavaştan alt klan oluşumlarını yok ederek veya en aza indirerek oyundan daha keyif alıncağını düşünüyorum ama bunun normal dünyalarda da olması çok daha eğlenceli olur diye düşünüyorum kim bilir buda normal dünyalar için test gibi bişeydir :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Klasik dünyalara her zaman ilgin daha fazla :) C10 da şahit olduğum bir diğer konu senin için "Eyvah mahmut hoca" endişesi vardı insanlar da tüm kural ihlalleri için tedirgindi insanlar :D

Oyun hizi 3
birim hizi 1.5
3 kademeli arastirma sistemi
o x lerle olan altin para sistemi
bunlar olmayaak biliyorum ama ozluyor insan mayis :)

bu clasicte yapilabileek en guzel seylerden biride barbarlarin cok olmasi :)
hatta bonus koyleride cok olsun :)

Sen herkese atar gider yapar sonra bir kaç haftaya zaten siler gidersin :p
Galatasaray okadar parayi diagneye vermeyecekti iste al sana forvet :D
bu gol hic bi sekilde vara falanda takilmaz :D

UcanZi

Kılıç Ustası
Özellikler cezbedici.
Bazen arkadaşlarla oturur diplomasisiz dünya olsa ne güzel olurdu falan diye konuşurduk. Girecek arkadaşlara başarılar dilerim.Eğlenceli bir dünya olacağını şimdiden tahmin etmek zor değil. En azından müttefik satma gibi bir olay olmayacağı için sevinmemek mümkün değil.