Toplanın Mevzu Var

S.D.44

Baltacı
bana düşen bana çok gelir paylaşmayı severim gel paylaşayım seninle. kamilin anlamını sen bilsen öyle her şekilde kamili kullanmazsın. Halk dilindeki kamil ile senin saçma sağan anlamda kullandığın kamil arasında fark var. Bunu sana burada açıklamam. boş yapma şimdi sütünü iç duanı et bugün kandil ondan sonra yat

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Ampul ampul gülmekten baska bildigin birsey yokmu senin cıvık cıvık karakterin akıyor klanlar forumunun dalkavuklarindan biri iste aksama kadar bos bos burda kime yazsamda tahrik etsem pesinde

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
bana düşen bana çok gelir paylaşmayı severim gel paylaşayım seninle. kamilin anlamını sen bilsen öyle her şekilde kamili kullanmazsın. Halk dilindeki kamil ile senin saçma sağan anlamda kullandığın kamil arasında fark var. Bunu sana burada açıklamam. boş yapma şimdi sütünü iç duanı et bugün kandil ondan sonra yat

kral katili? sen misin lan

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Oda Eibo oyuncusu koçum 51 de oynamiyorsun demekki sen ama 51 formundan dışarı çıkmıyorsun :confused: muhataplarını bilmeden sadece sikiyorsun ya

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Senin icinde üzülecez paşam sana forumda ilerdeki hayatında başarılar diliyorum kral katilinden pek farkın Yok seninde aslında az daha üstüne gelsem iyice masken dusucek inceden laf degdirmeye çok gayret ediyorsun :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Kılıcımı ve hilal desenli kalkanımı alıp geldim mazlum hangi taraf bu tartışmada mazlumdan yana olucam haydiğ! Jdkskdks

Eskiden 20 klan kurulmuyordu ama siz yeni olduğunuz için bilmezsiniz o dönemleri. Max 2-3 klan kurulurdu. Yine de forumu araştırın üç beş bir şey bulursunuz. Hatta konuların birine 2012 yılında oynadığımız dünyanın haritasını atmıştım, onu iyi inceleyin ilham alırsınız.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Eskiden 20 klan kurulmuyordu ama siz yeni olduğunuz için bilmezsiniz o dönemleri. Max 2-3 klan kurulurdu. Yine de forumu araştırın üç beş bir şey bulursunuz. Hatta konuların birine 2012 yılında oynadığımız dünyanın haritasını atmıştım, onu iyi inceleyin ilham alırsınız.
Kimseye kızmayın normal dünyalardan çok uzak kaldınız bu yüzden tanımamaları normal buradaki çoğu adam yeni sayılır sizi hiç görmediler diyebiliriz :)

DeletedUser6777

Ziyaretçi
Kardes ben senin gibi konusan cok adam gordum o paylastigin haritaya gomdum, forumu luzumsuz doldurma agzin kadar elin calissin.

Edit-997395

Yasaklı

Kamil isminin anlamı 1. Bütün tam noksansız, eksiksiz. 2. Kemale ermiş olgun. 3. Yaşını başını almış terbiyeli, görgülü. 4. Alim, bilgin, geniş bilgili.

Bu arada benim ismimde Abdi . Millet bana 'Lan Abdi' diyince , bide sonuna gülücük konulunca kendimi avanak gibi hissediyorum mesela .:D Bütün suç Kemal Sunalın ama , rahmetli adamada birşey diyecek halimiz yok ya .

Her neyse , Kamil ismini millete aşılayan adamı bulup linç etmeniz gerek . Şayet isminiz kamil ise . Yok değilse yukaridaa kamilin anlamını paylaştım . Arkadaş size bilmedende olsa övgüler yağdırmış . Saygılar , sevgiler :p :p

zazamontana

Yasaklı
Bizimde dosyalarımı var şükür kimseye ana bacı düz gitmekten değil yüz kızartıcı bir suçtur düşünsene ettiğin küfürleri mahkemede hakim suratına karşı söylüyor ...

S.D.44

Baltacı
Kamil isminin anlamı 1. Bütün tam noksansız, eksiksiz. 2. Kemale ermiş olgun. 3. Yaşını başını almış terbiyeli, görgülü. 4. Alim, bilgin, geniş bilgili.

Bu arada benim ismimde Abdi . Millet bana 'Lan Abdi' diyince , bide sonuna gülücük konulunca kendimi avanak gibi hissediyorum mesela .:D Bütün suç Kemal Sunalın ama , rahmetli adamada birşey diyecek halimiz yok ya .

Her neyse , Kamil ismini millete aşılayan adamı bulup linç etmeniz gerek . Şayet isminiz kamil ise . Yok değilse yukaridaa kamilin anlamını paylaştım . Arkadaş size bilmedende olsa övgüler yağdırmış . Saygılar , sevgiler :p :p

Bunu bana değil o arkadaşa söyleyecen. Bilmediği kelimeleri başka yerde kullanmasın. bilmeden mazallah yanlış kelime kullanır, sonra rezil olur. Senin şuanda rezil olduğun gibi, arkadaş batırdı sen de sıvazlıyorsun:). Neyse boşver böyle de güzel;)

zazamontana

Yasaklı
Arkadaşıda daha fazla tahrik etmeyin narsist bir yapıya sahip bu konu kapatılıp gerekli yaptırımlar uygulanmalıdır