Toplanın Mevzu Var

DeletedUser57835

Ziyaretçi
Narcos
+ezdiler abi beni
-kaç kişi
+1 kişi
-geliyorum
+helal
-ne yazayım
+CROMU kötüle
-tamam
+adamsın
-Abi kral katilinin yetkilerini almışlar işte budur!
+olum alsalar ne olacak adam koca klanımızı madara etti. geçmezzz bu kuyruk acısı geçmezzz :(

Narcos'u Genel forumda konu açtırıp ağlatacak kadar düşürmüş bulunmaktayım.

iyi belleyin bu nicki. Çünkü bu nick Bütün narcos'u ve diğer klanları(galaxy, arma) bellicek.

Sirkü mesajından sonra bütün narcosun yüz ifadesi : :confused:

Ulan insan mesaj kimden geldi bir bakar. akılsızlarrrr :D 34yns34 sav komutanıymış. daha adamlar senin ne olduğunu bilmiyor be cabbar oğlan :D:D:D

bir söz ettiniz. şah çektim. cevabınızı aldınız. MAT OLDUNUZ.

ağlıyordunuz. MENDİL OLDUM.

Yetkim var yada yok. bu önemli değil. Önemli olan şu cabbar oğlan.

Yetkilerim var yada yok. bu sizin kuyruk acınızı dindirmeye yeter mi ?

Şimdi ağla ağlaya gözyaşlarınızda boğulun. bende hepinize şefkat verecek omuz var.

Üyelerin uykudan uyanmasını bekle!
Klan ismini narcos yap!
Profile adres Narcos yaz!
Ana köyün adını Narcos yap!
Üyeler uykudan uyandı ve uykulular.
Artık hazırlar.

Professiyonelce hazırlamış olduğun sirkü mesajını Narcos üyelerine mesaj atarak(adeta bir yaylım ateşi) yemle.
Haydi rastgele!
Varan 1,2,3...100 balık kucakta.

Ama kafam nasıl jüpiter anlatamam. :D:D:D

Aradan 3 saat geçer. Narcos üyeleri uykudan açılır. O da ne ? Narcos Crom olmuş.
Ve narcos'un içinde bir ses uzanır KRAL KATİLİ'ne
Helal olsun hocam. kendimden utandım. :D:D:D

Ama kafam nasıl venüsss. görmeniz lazım. :D:D:D

Geçen forum atışmasında üyelerinizden birisi. anneyi aileyi katmıştı. moderatör geldi. konuyu kapattı. Sizde ki karakter kaç para ki o kadar laf ettiniz.

W başından beri 22-23 yaşında bir adamın üzerine geldiniz. anca alay ettiniz. Bunlar etikti. bu yaptığınız karaktersizlik etikti. benim ki mi etik değildi hıııımınaaaa. :D:D:D

kenar da izleyen selçuklu sultanı da diriliş ha uyandırim ;)

Son olarak. Geçen forumda ki atışma da da. bu forumda ki atışma da da. bireysel ve şahsım adına vardım. Sirkü opunda da bireyseldim. kimseye güvenmedim. bel bağlamadım. CROM adına değil. Kendi nickim adına hareket ettim. Nickim karalanmadı. yeni bir çığır açtım. Konuşacaklarım bu kadar. bundan sonrası saha da. Can pazarı ;)

myw**

Dük
Aynen kral forumda yeni bir çığır açtığın. Yazılarını forum ahalisi olarak keyifle okuyoruz.Şimdi klavyeni bırak oyunu kullanmaya git sonrasında hava al iyi gelecektir. Akşam yine gel bize salla burda olacağız.

Narcos
+ezdiler abi beni
-kaç kişi
+1 kişi
-geliyorum
+helal
-ne yazayım
+CROMU kötüle
-tamam
+adamsın
-Abi kral katilinin yetkilerini almışlar işte budur!
+olum alsalar ne olacak adam koca klanımızı madara etti. geçmezzz bu kuyruk acısı geçmezzz :(

Narcos'u Genel forumda konu açtırıp ağlatacak kadar düşürmüş bulunmaktayım.

iyi belleyin bu nicki. Çünkü bu nick Bütün narcos'u ve diğer klanları(galaxy, arma) bellicek.

Sirkü mesajından sonra bütün narcosun yüz ifadesi : :confused:

Ulan insan mesaj kimden geldi bir bakar. akılsızlarrrr :D 34yns34 sav komutanıymış. daha adamlar senin ne olduğunu bilmiyor be cabbar oğlan :D:D:D

bir söz ettiniz. şah çektim. cevabınızı aldınız. MAT OLDUNUZ.

ağlıyordunuz. MENDİL OLDUM.

Yetkim var yada yok. bu önemli değil. Önemli olan şu cabbar oğlan.

Yetkilerim var yada yok. bu sizin kuyruk acınızı dindirmeye yeter mi ?

Şimdi ağla ağlaya gözyaşlarınızda boğulun. bende hepinize şefkat verecek omuz var.

Üyelerin uykudan uyanmasını bekle!
Klan ismini narcos yap!
Profile adres Narcos yaz!
Ana köyün adını Narcos yap!
Üyeler uykudan uyandı ve uykulular.
Artık hazırlar.

Professiyonelce hazırlamış olduğun sirkü mesajını Narcos üyelerine mesaj atarak(adeta bir yaylım ateşi) yemle.
Haydi rastgele!
Varan 1,2,3...100 balık kucakta.

Ama kafam nasıl jüpiter anlatamam. :D:D:D

Aradan 3 saat geçer. Narcos üyeleri uykudan açılır. O da ne ? Narcos Crom olmuş.
Ve narcos'un içinde bir ses uzanır KRAL KATİLİ'ne
Helal olsun hocam. kendimden utandım. :D:D:D

Ama kafam nasıl venüsss. görmeniz lazım. :D:D:D

Geçen forum atışmasında üyelerinizden birisi. anneyi aileyi katmıştı. moderatör geldi. konuyu kapattı. Sizde ki karakter kaç para ki o kadar laf ettiniz.

W başından beri 22-23 yaşında bir adamın üzerine geldiniz. anca alay ettiniz. Bunlar etikti. bu yaptığınız karaktersizlik etikti. benim ki mi etik değildi hıııımınaaaa. :D:D:D

kenar da izleyen selçuklu sultanı da diriliş ha uyandırim ;)

Son olarak. Geçen forumda ki atışma da da. bu forumda ki atışma da da. bireysel ve şahsım adına vardım. Sirkü opunda da bireyseldim. kimseye güvenmedim. bel bağlamadım. CROM adına değil. Kendi nickim adına hareket ettim. Nickim karalanmadı. yeni bir çığır açtım. Konuşacaklarım bu kadar. bundan sonrası saha da. Can pazarı ;)
Ne kadar komiksiniz yahu :)
Ayrıca o nickin çalıntı...

Yemin ediyorum şu oyun si in kadar çakma, sizin kadar yalancı, sizin kadar müsvedde insanlar görmemiştir...

Anca Bıdı Bıdı yapın :)

DeletedUser36909

Ziyaretçi
:D hahahahaaha konuşan arkadaş mı oynamadığım w de hatta haberim bile yok senin siteden baktım bang klanında girip oradan oraya geçmişim davet gelmiştir de sen niye konu değişiyorsun :) Ne oldu yukarıda yazılanlar zoruna mı gitti ? :)

Araştır araştır :)

:D bilmediği oyunculara laf atmakta nebileyim
Kedi işte ne beklersin miyavlayıp duruyor

Bak yemin ediyorum daha IP'leri kontrol etmedim ama şu başlıktaki yazılarını okuyunca senin Inexo olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden IP kontrolü bile yapmadan banlayacağım. Eğer sen Inexo değilsen ben de Mayıs değilim.

Adama forumdakilerle tek hesaptan kavga etmek yetmiyor. Başka hesaplarla da gelip kavga ediyor. O da yetmiyor kendi kendine konuşuyor. Bu hangi seviye gerçekten helal olsun ya :)

Bak yemin ediyorum daha IP'leri kontrol etmedim ama şu başlıktaki yazılarını okuyunca senin Inexo olduğunu anlayabiliyorum. O yüzden IP kontrolü bile yapmadan banlayacağım. Eğer sen Inexo değilsen ben de Mayıs değilim.

Adama forumdakilerle tek hesaptan kavga etmek yetmiyor. Başka hesaplarla da gelip kavga ediyor. O da yetmiyor kendi kendine konuşuyor. Bu hangi seviye gerçekten helal olsun ya :)
Modum, ilk defa istemeden doğruyu yazıcam, Umhur, Y*suf değil.
Lakin Y*suf'un çok multisi var, ona dikkat edelim :)

myw**

Dük

Aman dur ban atma lütfen .. İlerde modlar taraf tutuyor bu oyun oynanmaz , biz hesap siliyoruz bahanesini uydurma şansları olacak

kral katili ban yemeseydi sende nasiplenirdin , şanslısın

husus

Kılıç Ustası
ben burada dönen mevzuyu hiç anlamadım abiler
oyun mayıs abiyi başımızdan eksik etmesin diyorum sadece
artık ben de bir yancıyım

DeletedUser45953

Ziyaretçi
İşte aranan kaos işte 51 yeni yüzleri..
Tüm klanlar hırs geldi eglence geldi artık herkesin Bir amacı hedefi var.. Yapılması gereken herşey yapılacak .

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
@***KRAL KATİLİ*** Reis sen kesin diriliş ertuğrul izleyip klanlar oynuyorsun :) Senin kılıcın falanda vardır saldırı gönderirken kılıcını çekip allahu ekber diye falanda bağırırsın ahsdgashj yahu çok güldüm abi affet bu arada bizim klanada sirküler çeksene asker bilgilerini bilmiyorum senin gibi işsiz bi abimiz varken biz uğraşmayalım okul falan var malum :)

DeletedUser68301

Ziyaretçi
@***KRAL KATİLİ*** Reis sen kesin diriliş ertuğrul izleyip klanlar oynuyorsun :) Senin kılıcın falanda vardır saldırı gönderirken kılıcını çekip allahu ekber diye falanda bağırırsın ahsdgashj yahu çok güldüm abi affet bu arada bizim klanada sirküler çeksene asker bilgilerini bilmiyorum senin gibi işsiz bi abimiz varken biz uğraşmayalım okul falan var malum :)
Ben biliyorum sizin asker bilgilerinizi sirkü çekmekle uğraşmayın. Atayım mı casus raporlarını ?

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Ben biliyorum sizin asker bilgilerinizi sirkü çekmekle uğraşmayın. Atayım mı casus raporlarını ?

çok iyi olur sınavlar falan derken pek bakamadım alayım ben onları müsait bir zamanda nasıl savunma durumu kötüyse destek atın :)