Toplanın Mevzu Var

DeletedUser43505

Ziyaretçi
En başında belirtiyorum

Seviyeye bak boş adam topluluğu yok onun hayatta başarısı yokmuş yok bilmem bilmem kim buymuş yok Iq ymüş yok yapılan yanlışmış :D Yok atılan sirkü yanlışmış her şey yanlış bi siz doğrusunuz bi siz haklısınız :)

yazıyorum velet yazıyor ki
Abi bunlar sakat sanırım aslında cevap bile yazmamak lazımda tutamıyor insan kendini :D

bizden buraya kimse bir şey yazmadı sizin yazdığınız yorum veya yazılara dalga geçildi ciddiye alınmayıp cevaplar verildi :D ama siz belli ki ağır embesilsiniz

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Çakma Crom ahhsbddb
HQ.jpg

aizen*

Yasaklı
Aynen kardeşim 1 opda başarılı olunca siz kral oluyorsunuz ben ne bilim sizin gibi ouyuncular var karşımda hemen hesap siliyorum :))

DeletedUser43505

Ziyaretçi
Aynen kardeşim 1 opda başarılı olunca siz kral oluyorsunuz ben ne bilim sizin gibi ouyuncular var karşımda hemen hesap siliyorum :))

1. si Fotoğraftaki sensen baban yaşındayım 2. operasyonu CROM adı altından raporlar dışında kimse onunla övünmedi. 3. sü ilerde sileceğine şimdi sil.
3 ünden anlayacağınız narcos klanının embesillerin başını siz çekiyorsunuz herhalde :)

Abi bunlar sakat sanırım aslında cevap bile yazmamak lazımda tutamıyor insan kendini :D
Biraz karışık bir geçmişim var doğrudur . Lakin her klanda oynayabilirim . Ait olmak başka şey , oynamak başka . Bizim aidiyetimiz Eşkiyayadır :)

Şu müsveddelere hala cevap mı veriyorsunuz siz? :D :D :D

Vermeyin, bırakın sallasınlar nasıl olsa NARCOS'un yapacağı OP'ta dağılacaklar.

DeletedUser43505

Ziyaretçi
:D :D Gördüğünüz üzere bir tane daha düştü ne düştüğünü artık biliyorsunuzdur

Narcos
+ezdiler abi beni
-kaç kişi
+1 kişi
-geliyorum
+helal
-ne yazayım
+CROMU kötüle
-tamam
+adamsın

her dünya girip hiç bir başarısı olmayıp ya silen yada silinenlerin yazması da ne bileyim :) anca forumda boş yapıyorsunuz 1 aysa vaktiniz 15 gün oluyor çoluk çocuklarla uğraşıyoruz daha fazla yazamıcam siz yine de dikkat edin sizi veletler ;) eminim ki babanız bu kadar sizinle ilgilenmemiştir :D

DeletedUser67878

Ziyaretçi
:D hahahahaaha konuşan arkadaş mı oynamadığım w de hatta haberim bile yok senin siteden baktım bang klanında girip oradan oraya geçmişim davet gelmiştir de sen niye konu değişiyorsun :) Ne oldu yukarıda yazılanlar zoruna mı gitti ? :)

Araştır araştır :)

:D bilmediği oyunculara laf atmakta nebileyim
Kedi işte ne beklersin miyavlayıp duruyor

aizen*

Yasaklı
:D hahahahaaha konuşan arkadaş mı oynamadığım w de hatta haberim bile yok senin siteden baktım bang klanında girip oradan oraya geçmişim davet gelmiştir de sen niye konu değişiyorsun :) Ne oldu yukarıda yazılanlar zoruna mı gitti ? :)

yok sonun gösteriyor :D

myw**

Dük

hep öyle olur zaten toplanınca oynamadığım dünyaydı muhabbetleri ,

(her dünya girip hiç bir başarısı olmayıp ya silen yada silinenlerin yazması da ne bileyim :) anca forumda boş yapıyorsunuz 1 aysa vaktiniz 15 gün oluyor çoluk çocuklarla uğraşıyoruz daha fazla yazamıcam siz yine de dikkat edin sizi veletler) diyen sensin twstatsına bakıyorum kendini anlatıyorsun. Ben bişi demiyorum o diyor.

https://tr.twstats.com/tr48/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=87656

50 yi söylemiyorum bile orda dünya kapatıyordunuz güya ilk silinen klan oldunuz sen şimdi burda anlat dur bişiler

myw**

Dük
Belirli bir konu mu var sen millete her dünyaya girip hiçbir başarısı olmayan insanlar diyorsun belgeli şekilde kendinden bahsettiğini gösteriyorum...

Şu verdiğin örneği hangi kafayla veriyorsun burdan ne anlam çıkartmalıyız , gördüğün gibi galakside başlayıp bir süre sonra köyleri galaksidekilere bırakmışım .Güzel kafan varmış güle güle kullan.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Canım mı ? Kimlerle muhattap oluyoruz adres versene sen bana yakın mıyız yolda görse baba diyecek getir getir tabi ;)

Sirküler ile ilgili açılan konudan Kral Katiline ondan Inexorableye ondan Ybaydiye ondan zt3 e ondan Iq ye ondan saçma ÇAKMA CROMA ondan SİZİN CROMUNUZA :) Daha savaşı yeni açtık durun bakalım daha bir şey yapmadık.

Bir şey yapmadan bu kadar kuyruk acısının olmasını da CROM da bulunan her üyenin daha önceki w lerde sizi tokatlamasına bağlıyorum ha bakam konuşun durun boş boş kendiniz yazın kendiniz beğenin gruplarınızdan yazın ben bunu yazdım beğenin diye :D Ne kadar boş ne kadar embesil varsa toplanmış CROM adı ve adı altında bulunanlara laf yapıyor neyse savaş açıldı sabırlı olun ;)

Adres vereyim ama elin boş geleceksen gelme valla. Bi baklava falan getir en azından

DeletedUser62605

Ziyaretçi
yiğit şu çakma crom için cidden gruba yazıcakmısın la :D ozan abiyi sefayı falan uğraştırmana değmez zaten herkes kimin ne olduğunu biliyor herkesin düşüncesi net birinin gelip buraya birşey yazması bu ezikleri daha fazla ezik yapmaz :D adam kaç dünyadır farklı farklı klan isimleriyle girip rezil olup çıkıyor eziklikte master yapmış adama daha fazla yüklenme :)

TyPHonE

Yasaklı
yiğit şu çakma crom için cidden gruba yazıcakmısın la :D ozan abiyi sefayı falan uğraştırmana değmez zaten herkes kimin ne olduğunu biliyor herkesin düşüncesi net birinin gelip buraya birşey yazması bu ezikleri daha fazla ezik yapmaz :D adam kaç dünyadır farklı farklı klan isimleriyle girip rezil olup çıkıyor eziklikte master yapmış adama daha fazla yüklenme :)
Bende öyle düşündüm adam yoğun baya uğraştığına değmez :D