Toplanın Mevzu Var

DeletedUser43505

Ziyaretçi
Seviyeye bak boş adam topluluğu yok onun hayatta başarısı yokmuş yok bilmem bilmem kim buymuş yok Iq ymüş yok yapılan yanlışmış :D Yok atılan sirkü yanlışmış her şey yanlış bi siz doğrusunuz bi siz haklısınız :)

Saygımı bozmayacağım argo da yazmayacağım zorlamayın boş yapmayın.

Bu başlığı oluşturan bebe narcos klanında oynuyor kiminle müttefik birler kimden yardım alıyorlar arma klanından arma klanı kim multi hesapların oluşturduğu klan bunları yazmayıp sen kendine bakmayıp kalkıpta düşmanına laf atarsan komik duruma düşersin aynı şuan ki durum gibi hala başkalarına sallama başkalarına yazma derdindesiniz :D konu başlığı konu sirküler mesajı konuşulan yazılanlar birilerine sallamalar seviyesiz kuyruk acılı yazılan yazılar.

Farkeder mi farketmiyor hepinizi üst üste koyacağız tabi zamanla olacak heveslenmeyin sıra sıra herkes sırasını beklesin.

CROM isminide ağzınıza almayın yazmayın bahsetmeyin yukarıda da belirttiğim gibi zorlamayın beni bulurum ;)

TyPHonE

Yasaklı
Adaaaaam harbiden kralsın k.b özür dilerim affet beni :'(

He birde bir sorum olacak çakma CROM değiliz diyorsunuz ya kaan abiyi buraya getirip post attırırsam hesabını silecek misin?

DeletedUser43505

Ziyaretçi
typhone veled düzenleyip ne duruyorsun yazdığının arkasında değil misin ? 1 dk içerisinde 4 defa düzenledin

Kaan baban yaşında bak sirkü konusuna açılan başlığa yazılanlara beğendiğin postlara Kaan seni takmaz bile biz oynarken sen daha vitamindin gelipte burada abilerine saygısızlık yapma

TyPHonE

Yasaklı
1. si 1 kere düzenledim cnm ondada alta ekleme yaptım :D

2.si o zaman yarın foruma getirmeye çalışacağım CROM oyuncularını görelim bakalım ne kadar gerçekmiş sizin CROM'unuz :)

Edit-997395

Yasaklı
1. si 1 kere düzenledim cnm ondada alta ekleme yaptım :D

2.si o zaman yarın foruma getirmeye çalışacağım CROM oyuncularını görelim bakalım ne kadar gerçekmiş sizin CROM'unuz :)

Bu oyunu Cromda öğrendim , Cromu benimsedim , Cromun son girdiği Classicte bulundum ve Cromun yönetim kadrosunda yer aldım . Ama Narcos klanlarında oynuyorum şuan . Gerçeklikle alakası olan bir klan olsa ben Narcosta olurmuydum ? :)

DeletedUser43505

Ziyaretçi
Bu oyunu Cromda öğrendim , Cromu benimsedim , Cromun son girdiği Classicte bulundum ve Cromun yönetim kadrosunda yer aldım . Ama Narcos klanlarında oynuyorum şuan . Gerçeklikle alakası olan bir klan olsa ben Narcosta olurmuydum ? :)

Eşkiyada oyunu öğrendim Cromda benimsedim Narcos için ölürüm Meteor canım ama baktım ki Narcosu eziyorlar bari Croma sallayım Narcosu öveyim sizin bordo klavyeli veled hemen gruba yazdı herhalde çıkın çıkın gelin

Edit-997395

Yasaklı
Eşkiyada oyunu öğrendim Cromda benimsedim Narcos için ölürüm Meteor canım ama baktım ki Narcosu eziyorlar bari Croma sallayım Narcosu öveyim sizin bordo klavyeli veled hemen gruba yazdı herhalde çıkın çıkın gelin

Biraz karışık bir geçmişim var doğrudur . Lakin her klanda oynayabilirim . Ait olmak başka şey , oynamak başka . Bizim aidiyetimiz Eşkiyayadır :)