İSYAN VS İOS+ARTİZ+NF KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Görende sancak açmıyosun:):):)

Olm karşıda -azrail- var sen niye girdin bu savaşa döver o tek başına sizi demedi deme 4 ayda 300k kesim yapmış 4. ayın sonunda 1 tane köyünde maden 30 layabilmiş adam o.. Destek lazım mı karşimmmm :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Yok savunma sevmiyem ben :)
Klasık acılsada oynasam:) burası zevklı deıl fakirlere maden az verıyo pre gerekıyo :(

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Yok orda gaddar olcam cani olcam :):) yumruk atıp dayak yicem

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Baslık bıraz kalabalık olmus:)
İsyan1 isyan2 isyan 3 isyan4 isyan5 isyan6 isyan7
Vs ios 1 ios 2 nf artiz artiz artiz

İyi olan kazansın:)
Baslıgın sohbete degil diplomasi kısmına yazılmasını talep ediyorum:)
Madem biliyorsun kendin aç dostum neyi bekliyorsun? Artiz ios nf ye karsi savasiyor muyuz? Evet. Uzatmaya gerek yok adam akıllı basarilar diledim işte, havadan nem kapip burayı da germeyin kişisel ricam :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Madem biliyorsun kendin aç dostum neyi bekliyorsun? Artiz ios nf ye karsi savasiyor muyuz? Evet. Uzatmaya gerek yok adam akıllı basarilar diledim işte, havadan nem kapip burayı da germeyin kişisel ricam :)

Germedimki forumdan takıp edeceklere sadece açık bir şekilde ifade ettim özür dilerim

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Soa isyani tokatladikdan sonra burdada tokatlanmaya gelmis anlasilan iyi tokatlanmalar isyan basarilar artiz ve diger klanlara :)

DeletedUser65108

Ziyaretçi
İsyan İOS savaşını yaptığı 2 operasyon sonucunda kazanmiştır.
İsyan klanları iostan 21 oyuncu bünyesine katarak yoluna devam ediyor. Kalan artiz ve nofear klanına başarılar

Nick: OKIZ

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Koca yürekli azrail kuzeybatıyı coşturuyor herhalde :D asdahsdahs

NEFRETDOLU

Casus
BUTUN KLANLARA BASARILAR SAVASTA SAYGISIZLIK OLMADIGI SURECE HICBIR KLANLA ŞAHSI DUSMANLIGIMIZ YOKTUR HARITAMIZ GEREĞİ SAVAŞMAMIZ GEREKEN KLANLARLA SAVASMAK ZORUNDAYIZ KAZANABILDIGIMIZ OYUNCULARIDA HEBA ETMENIN ANLAMI YOK BERABER YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ ...
ARTIZ VE NF KLANLARINA GERI KALAN ZAMANDA BOL ŞANS İYİ OLAN KAZANSIN ARKADAŞLAR :)

KENDI OYUNCULARIMDAN UFAK BIR RICAM BAZI MESAJLARI OKUMAMIŞ GİBİ YAPIN SONRA SUSUYORLAR ;)

SERHAT SENDENDE RİCAM ŞAHSI MUHABBETINIZI FORMA TASIMAYIN KIRMAZSAN SEVİNİRİM HERKESE İYİ OYUNLAR

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Bende başarılar dilerim tek takıldıgım durum şu polemık olsun diye demiyorum umursadıgım bir durumda degil arkasından neler neler söylemısken 2 saldırıya karsıya geçıyorsa o arkadaş kendını biliyor:) bizde 2 saldırı atsak geri gelirler mi:)

zazamontana

Yasaklı
yani şimdi isyan foruma yazmıyor diye siz isyan klanlarını tanımıyorsunuz o yüzden yukardan konuşuyorsunuz :))) yani ne bileyim işte çok eğleneceğiz :cool::cool: summer is coming