İSYAN VS İOS+ARTİZ+NF KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
BUTUN KLANLARA BASARILAR SAVASTA SAYGISIZLIK OLMADIGI SURECE HICBIR KLANLA ŞAHSI DUSMANLIGIMIZ YOKTUR HARITAMIZ GEREĞİ SAVAŞMAMIZ GEREKEN KLANLARLA SAVASMAK ZORUNDAYIZ KAZANABILDIGIMIZ OYUNCULARIDA HEBA ETMENIN ANLAMI YOK BERABER YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ ...
ARTIZ VE NF KLANLARINA GERI KALAN ZAMANDA BOL ŞANS İYİ OLAN KAZANSIN ARKADAŞLAR :)

KENDI OYUNCULARIMDAN UFAK BIR RICAM BAZI MESAJLARI OKUMAMIŞ GİBİ YAPIN SONRA SUSUYORLAR ;)

SERHAT SENDENDE RİCAM ŞAHSI MUHABBETINIZI FORMA TASIMAYIN KIRMAZSAN SEVİNİRİM HERKESE İYİ OYUNLAR

Bir gün mahmuta laf sokmadığım her dk için benden nefret edeceksin ! Şimdilik ricanı kabul ediyorum :))

Narkoz44

Okçu
Bende başarılar dilerim tek takıldıgım durum şu polemık olsun diye demiyorum umursadıgım bir durumda degil arkasından neler neler söylemısken 2 saldırıya karsıya geçıyorsa o arkadaş kendını biliyor:) bizde 2 saldırı atsak geri gelirler mi:)

Öyle ölmezler başka Füze atsaydın :))

Sadece 2 fake de mi Dağıldı muhteşem İOS :D:D

DeletedUser61081

Ziyaretçi
İsyan İOS savaşını yaptığı 2 operasyon sonucunda kazanmiştır.
İsyan klanları iostan 21 oyuncu bünyesine katarak yoluna devam ediyor. Kalan artiz ve nofear klanına başarılar

Nick: OKIZ

Daha ben yazacaktım İOS takiler yakında rakibine katılır diye.. =) Öyle bir özellikleri var .. Kalıpları yok , duruma göre şekilden şekile giren tipler =) Nickleri başına İOS yazmak için 500 pre harcayıp , 2 fake ile klanı dağıtacak zekaya , azime sahipler =D -azrail- cim aman aman diyorum.. büyük savaşlara girmeden temizle içinden =)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Daha ben yazacaktım İOS takiler yakında rakibine katılır diye.. =) Öyle bir özellikleri var .. Kalıpları yok , duruma göre şekilden şekile giren tipler =) Nickleri başına İOS yazmak için 500 pre harcayıp , 2 fake ile klanı dağıtacak zekaya , azime sahipler =D -azrail- cim aman aman diyorum.. büyük savaşlara girmeden temizle içinden =)
500 pre daha verir isyan yazarlar. F

İOS Celtic

Kılıç Ustası

Serkan abi seni severim her ne kadar siz bizi sevmesenizde hepte derim eşkiya klanı lafla peynir gemisi yürütür w49da nasıl koyduysak eşkiyaya acısı hala çıkmamış her fırsatta laf sokuyorsunuz ve yine savaşarak haritadan çıkamayacağınızı anlayınca milletin kuyusunu kazmaya başladınız orada ben hep yanımdaki insanların çıkarını düşünürüm 49da çılarlarımı en iyi koruyan klan aztekti ve çok iyi anlaştık gururla aztek oyuncusuyum diyebilirim şu an W52de de çıkarlarım gereği isyanla birleştik ve inanıyorum ki 6 ay sonra gururla ben isyan oyuncusuyum diyeceğim ama siz 6 ay sonra bile gelip forumda bize laf atmaya devam edeceksiniz sonbaharda gireceğiniz dünyayı sabırsızlıkla bekliyoruz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Serkan abi seni severim her ne kadar siz bizi sevmesenizde hepte derim eşkiya klanı lafla peynir gemisi yürütür w49da nasıl koyduysak eşkiyaya acısı hala çıkmamış her fırsatta laf sokuyorsunuz ve yine savaşarak haritadan çıkamayacağınızı anlayınca milletin kuyusunu kazmaya başladınız orada ben hep yanımdaki insanların çıkarını düşünürüm 49da çılarlarımı en iyi koruyan klan aztekti ve çok iyi anlaştık gururla aztek oyuncusuyum diyebilirim şu an W52de de çıkarlarım gereği isyanla birleştik ve inanıyorum ki 6 ay sonra gururla ben isyan oyuncusuyum diyeceğim ama siz 6 ay sonra bile gelip forumda bize laf atmaya devam edeceksiniz sonbaharda gireceğiniz dünyayı sabırsızlıkla bekliyoruz :)

İsyan İOS savaşını yaptığı 2 operasyon sonucunda kazanmiştır.
İsyan klanları iostan 21 oyuncu bünyesine katarak yoluna devam ediyor. Kalan artiz ve nofear klanına başarılar

Nick: OKIZ

Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mükemmelll :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Siz bu ülkede yetiştiğinize emin misiniz? Çıkarı için adam satma gibi özellikler bu ülkede kötü karşılanır normalde. Göğsünü gere gere çıkarım için herkesi satarım sözünü ulu orta söyleyebilmen takdire şayan. Tebrikler bu yolda devam edin. Son olarak sonbaharda ne olacak :) Çıkarın için başkalarını satıp eşkiyayı yenmeyi mi planlıyorsun :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Siz bu ülkede yetiştiğinize emin misiniz? Çıkarı için adam satma gibi özellikler bu ülkede kötü karşılanır normalde. Göğsünü gere gere çıkarım için herkesi satarım sözünü ulu orta söylebilmen takdire şayan. Tebrikler bu yolda devam edin. Son olarak sonbaharda ne olacak :) Çıkarın için başkalarını satıp eşkiyayı yenmeyi mi planlıyorsun :)

Eşkiya, İOS a hükümdar olamaz :D osman nerelerdesin sen :D

Edit-997395

Yasaklı

Birincisi , evet biz laf ile peynir gemisi yürütüyoruz . Ettiğimiz laflar , söz niteleğindedir . Eşkiyadan herhangi birisi sana birşey söylemişse o olurmu , olmazmı diye tereddüte düşmeyeceksin .

Ikincisi , siz bize koyamazsınız . Klan ismi degistirip Aztek klanına sığınan adamlar gelip burada Eşkiyaya koyduk naraları atmasın , çoluk çocuk görecek gerçek sanacak . Eşkiyanın ölüsü o dünyadan Azteği siler dedik inanmadınız , biz öldük ve Aztekin durumuda şuan pek iç açıcı görünmüyor :p Ölmeseydik , özü bir , sözü bir insanlar ile savaşma gayesine erişecektiniz . Dünyadaki kaşarlar ile uğraşın durun artık :)

Üçüncüsü ve sonuncusu . Kişilik sahibi insanların çıkarları olur . Sizlerde kişilik bozukluğu olduğu için , sizin çıkarlarınız olamaz . Azteğin çıkarlarına piyon olursunuz sadece . Hatırlıyormusun Azteğe geçerken , Aztek klanına , klanınızın yarısını hiybe etmiştiniz (toplatmıştınız). Size göre bu bir çıkar olarak gözükebilir , çünkü köylerim gitmesin diye klandaşlarınızın köylerini vererek Aztek bünyesine katıldınız . Bu da klanının çıkarı olamaz , şahısların çıkarı olur . Klanınız adına yaptığınız en güzel şey , bu dünyada Zirve ismi ile başlamamanızdır .

Bonus : Aidiyet diye bir kavram vardır . Insanlar bu kavramı son zamanlarda unutsada , bazilarinin hatirlatmasi gerekiyor . " Aidiyet bir kendileme sürecidir, ekledikleriniz, çıkardıklarınız ve yaşantıladıklarınızla bir mekanı , bir eşyayı , bir kişiyi ne kadar kendiniz kılarsanız o kadar ait hisseder o kadar ait olursunuz. " Ait olmayı veya ait hissetmeyi bilin istedim .

Eşkiya dediğiniz klan , Eşkiya isminin ağırlığını bilen ve kabul eden insanlardır . Biz bu isme leke gelmesini istemeyiz . Sözlerinizi bu doğrultuda seçerek yazmaya çalışırsanız seviyeli bir şekilde tartışma ortamı oluşturabilir ve sizleri her defasında yaptığinız yanlışlar ile yüzleştirebilirim ki , birdaha aynı yanlışlara düşmeyesiniz , insanları kendinize güldürmeyesiniz diye ..

Ne mutlu İsyan'lıyım , Aztek'liyim ama Zirve'li değilim diyenlere :)

Kalın sağlıcakla ..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Abdi neyin açıklamasını yapıyorsun ki yıllardır aşağı yukarı aynı kadro ile oynayan EŞKİYA ile her dünya bir klana sığınmadan oynayamamış ama ona rağmen kendini sizinle kıyaslayanları ciddiye mi alıyorsun ?:)

myw**

Dük

6 ay sonra gururla xxx klanı oyuncusuyum demek için mi oynuyorsunuz bu oyunu. İsyan olurki 6 ay son yenilirse gururla diğer klanın oyuncusuyum mu diyeceksin .. Bu mantıkta sen gururlu bir şekilde dünya kapattın bile vala ben bunu anladım .

Edit-997395

Yasaklı
Abdi neyin açıklamasını yapıyorsun ki yıllardır aşağı yukarı aynı kadro ile oynayan EŞKİYA ile her dünya bir klana sığınmadan oynayamamış ama ona rağmen kendini sizinle kıyaslayanları ciddiye mi alıyorsun ?:)

Almamam gerekiyor doğru diyorsun ama bizi bilmeyen tanımayan insanlar , bunların sözlerine güveniyor , inanıyor , ciddiye alıyorlar . En azından şu platformu takip eden kitleyi " Eşkiya klanini karalama kampanyasi " dışında tutsam yeterli :)

Sonbaharda gireceğimiz worlde de tüm Eşkiya düşmanları davetlimdir , çıkın çıkın gelin :p

myw**

Dük
Almamam gerekiyor doğru diyorsun ama bizi bilmeyen tanımayan insanlar , bunların sözlerine güveniyor , inanıyor , ciddiye alıyorlar . En azından şu platformu takip eden kitleyi " Eşkiya klanini karalama kampanyasi " dışında tutsam yeterli :)

Sonbaharda gireceğimiz worlde de tüm Eşkiya düşmanları davetlimdir , çıkın çıkın gelin :p

Kardeşim sen yine de hepsini çağırma sıkıntı olmasın :p:cool:

DeletedUser61081

Ziyaretçi

Birincisi Eşkiya klanı sizin yendiğinizi düşündüğünüz kadar çabuk çözülecek bir yapıya sahip olmadı =) Bizim dünyada kalmamız dünyanın orta bölgede tüm köyleri elinde tutan aztek e peşkeş çekilmesi anlamı taşıyacaktı.. Bizde kartların onlar lehine dağıtılmasındansa oyuncularımıza bırakmaları tenbihledik.. Eşkiya korkusunu üzerlerinden atan klanların Eşkiya korkusunu bitirdik.. Biz sadece kendimizi düşünerek girmedik o dünyaya ve düşüncelerimizde ne kadar haklı olduğumuzda ortaya çıktı.. Eşkiya herkese karşı hedef gösterilen tehdit olmaktan çıkınca dünya üzerinde oyun kurmaya çalışanların oyunları tersine döndü ;) ha bu sırada sende bir bahane filan üretip bırakıyorum filan deyip sıfırlandın.. ama bir baktık ki buraya gelip yine aynı şeyleri yaşıyorsun.. Bahsi geçen dünyada taraf değiştirebileceğin durum olmadığını anladığından olsa gerek.. çünkü o dünya artık seni tsnıyor...burası da seni ve arkadaşlarını tanıyacak.. ya benim sözüme güvenip tanıyacaklar ya da zararla tecrübe edecekler.. ayrıca o dünyada koyulan tek bir klan oldu. o da senin mensubu olduğun ve başı çektiğin ZRV klanıydı.. Öyle ki düşmanına sığınan bir sizi gördü dünya =) diğer klanlar hala kendi ismiyle ya da müttefikleriyle birleşip devam ediyorlar.. Kendi ismiyle Eşkiya dahi devam ediyor tüm yönetici kadrosuyla.. genelde sadece izliyoruz tabii .. Hala eşkiya kapatacak dünyayı diye milleti gaza getirmeye çalışanlar olmasa oyun bile oynayabilirdik =) Bunun yanında tabii dünyadan silinen bir nickin var.. Sen 6 ay sonra bir şeylerim diyebilirsin ama bunu gururu olmayan bir adam gururla söyleyemez.. Kendin gibi gururdan yoksun insanlarla oluşturduğun 20-25 kişilik velet grubuna söyleyebilir ya da sadece onları inandırabilirsin..
Senin gibi bir velede bu kadar kişinin cevap yazması da vakit kaybı ama ne halt olduğunu bilmeli forumdakiler ve dostlarımız =) başka bir dünyada klan kurup oynamaya karar verirseniz bölgenize arkadaşlarım klanlarını göndereyim.. Tanıdığımız insanlara muamele yaparsınız.. yabancıya gitmeyin ;)