İSYAN VS İOS+ARTİZ+NF KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser66224
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
O değilde burası sarmadı beni oynamaya üşeniyorum yeminle,bu ne sıkıcı dünya düşmanlarımızı klasice de bekliyorum katılım çok olsun eğlenelim :p

Circassian

Kılıç Ustası
Msjlar çok uzun okumadım ondan dolayı ortam gerilmiş sanırsam gene pıçak darbeleri havada uçuşuyo gibi bi his var içimde

Ben isyan klanını tutuyorum başarılar

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Kank güvenilmeyen üye diye bi seçenek var terketmesine gerek yok kimsenin asdfg

Eşkiyalı arkadaşları anlamakta zor :) Siz oyunun parmakla gösterilebilecek 3-5 klanından birisi iken ne işiniz var sizin w49 da, orda burda dandik worldlerde. Yarım yamalak hazırlanıp girdiğiniz dünyada bir de tanımadığınız kişilerle diplomasi yapınca, karsinizda tek fake operasyonuna dağılacak kisiler eşkiyaya söyle yaptık böyle yaptık yazıyor :) Sizin bu dünya forumuna yazmanız bile adamlara lütuf iken bide ikili laf dalaşı o_O İsyana başarılar bu dünyada başarılı olma şansı yüksek :cool:

Edit-997395

Yasaklı
Eşkiyalı arkadaşları anlamakta zor :) Siz oyunun parmakla gösterilebilecek 3-5 klanından birisi iken ne işiniz var sizin w49 da, orda burda dandik worldlerde. Yarım yamalak hazırlanıp girdiğiniz dünyada bir de tanımadığınız kişilerle diplomasi yapınca, karsinizda tek fake operasyonuna dağılacak kisiler eşkiyaya söyle yaptık böyle yaptık yazıyor :) Sizin bu dünya forumuna yazmanız bile adamlara lütuf iken bide ikili laf dalaşı o_O İsyana başarılar bu dünyada başarılı olma şansı yüksek :cool:

Bak oyunu bırak dersen bırakırım sana sözüm var :D Ömer abiden o cümleleri duyunca yıkılmıştım senin karşında :rolleyes:

Ama yazdıklarında haklısın , aynısını bizde söyleyip durduk kendimize . Pre kasmaya girdigimiz worldde neden oynamaya çalıştık ki :)

D A R K S O U L S

Hafif Atlı

Eşkiyadan ziyade kendi adıma bu yorumu atıyım. Oyunun geleceği bu gençler. Oyunun daha kötüye gitmemesi için bunların düzelmesi gerekli. Zamanında kendalından tut fenersavar vs vs bu forumda çömez 2 opa dağılırsınız çöpsünüz vs vs muhabbetleri döndü. Uzun uzadıya konuşmaya gerek yok aşiret klanlarının ortaya çıkması bu konuşmalara dayanıyor. Şimdi bu çıkarcı genç her dünya klan kurma ve yönetici olma sevdasında , 3-5 yıl sonra güçlü bir klan kuracak. Bu kafa yapısıyla güvenilmez,çıkarcı ve dostunu satacak bir klan kuracağı aşikar. Bu süreçte bunun klanlarına girecek yeni oyunculara ne olacak? Abi bir klana girdim, ilk savaşta yönetim ekibi düşmana kaçtı biz ortada kaldık diyecek. Bir daha bunu yaşamak istemiyorum diyecek ve aşiret klanlarının kapısını çalacak. Aşiret klanlarını güçlendiren bu tarz kurulan klanlar. Çakma crom klanındaki gencin durumu da aynı. Düzgün birilerini örnek almadıkça klanların gidişatı vahim. Yüzlerine doğruyu söylüyorum belki anlarlar diye ama örnek aldıkları çıkarcı abileri olduğu sürece düzelecekleri yok.

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Birincisi Eşkiya klanı sizin yendiğinizi düşündüğünüz kadar çabuk çözülecek bir yapıya sahip olmadı =) Bizim dünyada kalmamız dünyanın orta bölgede tüm köyleri elinde tutan aztek e peşkeş çekilmesi anlamı taşıyacaktı.. Bizde kartların onlar lehine dağıtılmasındansa oyuncularımıza bırakmaları tenbihledik.. Eşkiya korkusunu üzerlerinden atan klanların Eşkiya korkusunu bitirdik.. Biz sadece kendimizi düşünerek girmedik o dünyaya ve düşüncelerimizde ne kadar haklı olduğumuzda ortaya çıktı.. Eşkiya herkese karşı hedef gösterilen tehdit olmaktan çıkınca dünya üzerinde oyun kurmaya çalışanların oyunları tersine döndü ;) ha bu sırada sende bir bahane filan üretip bırakıyorum filan deyip sıfırlandın.. ama bir baktık ki buraya gelip yine aynı şeyleri yaşıyorsun.. Bahsi geçen dünyada taraf değiştirebileceğin durum olmadığını anladığından olsa gerek.. çünkü o dünya artık seni tsnıyor...burası da seni ve arkadaşlarını tanıyacak.. ya benim sözüme güvenip tanıyacaklar ya da zararla tecrübe edecekler.. ayrıca o dünyada koyulan tek bir klan oldu. o da senin mensubu olduğun ve başı çektiğin ZRV klanıydı.. Öyle ki düşmanına sığınan bir sizi gördü dünya =) diğer klanlar hala kendi ismiyle ya da müttefikleriyle birleşip devam ediyorlar.. Kendi ismiyle Eşkiya dahi devam ediyor tüm yönetici kadrosuyla.. genelde sadece izliyoruz tabii .. Hala eşkiya kapatacak dünyayı diye milleti gaza getirmeye çalışanlar olmasa oyun bile oynayabilirdik =) Bunun yanında tabii dünyadan silinen bir nickin var.. Sen 6 ay sonra bir şeylerim diyebilirsin ama bunu gururu olmayan bir adam gururla söyleyemez.. Kendin gibi gururdan yoksun insanlarla oluşturduğun 20-25 kişilik velet grubuna söyleyebilir ya da sadece onları inandırabilirsin..
Senin gibi bir velede bu kadar kişinin cevap yazması da vakit kaybı ama ne halt olduğunu bilmeli forumdakiler ve dostlarımız =) başka bir dünyada klan kurup oynamaya karar verirseniz bölgenize arkadaşlarım klanlarını göndereyim.. Tanıdığımız insanlara muamele yaparsınız.. yabancıya gitmeyin ;)

Uzunca bi şey yazmıştım ama gerek yok 20-25 kişilik velet grubunun size bu kadar koymuş olması yeterli bu arada çok sinirlisin aşağı bi parça bırakacağım dinle belki sakinleşirsin

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Abdi neyin açıklamasını yapıyorsun ki yıllardır aşağı yukarı aynı kadro ile oynayan EŞKİYA ile her dünya bir klana sığınmadan oynayamamış ama ona rağmen kendini sizinle kıyaslayanları ciddiye mi alıyorsun ?:)

Yavrum ben kıyaslamıyorum eşkiyadaki "abilerim" her yerde karşıma çıkıyor 2 dakka sussalar zaten ben de susacağım fark ettiysen serkan "abi" yazmadan bu başlığa mesaj bile atmamıştım

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Birincisi , evet biz laf ile peynir gemisi yürütüyoruz . Ettiğimiz laflar , söz niteleğindedir . Eşkiyadan herhangi birisi sana birşey söylemişse o olurmu , olmazmı diye tereddüte düşmeyeceksin .

Ikincisi , siz bize koyamazsınız . Klan ismi degistirip Aztek klanına sığınan adamlar gelip burada Eşkiyaya koyduk naraları atmasın , çoluk çocuk görecek gerçek sanacak . Eşkiyanın ölüsü o dünyadan Azteği siler dedik inanmadınız , biz öldük ve Aztekin durumuda şuan pek iç açıcı görünmüyor :p Ölmeseydik , özü bir , sözü bir insanlar ile savaşma gayesine erişecektiniz . Dünyadaki kaşarlar ile uğraşın durun artık :)

Üçüncüsü ve sonuncusu . Kişilik sahibi insanların çıkarları olur . Sizlerde kişilik bozukluğu olduğu için , sizin çıkarlarınız olamaz . Azteğin çıkarlarına piyon olursunuz sadece . Hatırlıyormusun Azteğe geçerken , Aztek klanına , klanınızın yarısını hiybe etmiştiniz (toplatmıştınız). Size göre bu bir çıkar olarak gözükebilir , çünkü köylerim gitmesin diye klandaşlarınızın köylerini vererek Aztek bünyesine katıldınız . Bu da klanının çıkarı olamaz , şahısların çıkarı olur . Klanınız adına yaptığınız en güzel şey , bu dünyada Zirve ismi ile başlamamanızdır .

Bonus : Aidiyet diye bir kavram vardır . Insanlar bu kavramı son zamanlarda unutsada , bazilarinin hatirlatmasi gerekiyor . " Aidiyet bir kendileme sürecidir, ekledikleriniz, çıkardıklarınız ve yaşantıladıklarınızla bir mekanı , bir eşyayı , bir kişiyi ne kadar kendiniz kılarsanız o kadar ait hisseder o kadar ait olursunuz. " Ait olmayı veya ait hissetmeyi bilin istedim .

Eşkiya dediğiniz klan , Eşkiya isminin ağırlığını bilen ve kabul eden insanlardır . Biz bu isme leke gelmesini istemeyiz . Sözlerinizi bu doğrultuda seçerek yazmaya çalışırsanız seviyeli bir şekilde tartışma ortamı oluşturabilir ve sizleri her defasında yaptığinız yanlışlar ile yüzleştirebilirim ki , birdaha aynı yanlışlara düşmeyesiniz , insanları kendinize güldürmeyesiniz diye ..

Ne mutlu İsyan'lıyım , Aztek'liyim ama Zirve'li değilim diyenlere :)

Kalın sağlıcakla ..

İki tarafın oyuncularını da az çok tanıdım adil koşullarda aztek eşkiyayı çırpar ama burası w51 forumu hepinize cevap yazdım ne siz burayı kirletin w49 mevzusuyla ne de ben kirleteyim illa konuşacam diyen olursa numaram çoğunuzda var ararsınız.