TRICKS vs ŞİZOFREN

DeletedUser63716

Ziyaretçi
şizonun nwo ile sa yaptığını ben burdan öğrendiğimde fenersavar bana günaydın diyordu. Eee ozaman sıkıntı yoktuda şimdimi sıkıntı oldu şizonun nwo ile sa yaptığı :)
Nwo ile SA yapmasi sizofrenin cephesini sadece alarm yapiyordu, nwo etkisiz eleman oldugu icin pakt acisindan normal bir hamle olarak gorulebilir simdi bu baska bir olay, kalkip fake bile atmadigin savasta, tricksin savasip hesap sile gonderdigi koylere belese konmaya calismak baska bir olay.. yetmeyip tricksin koy alimini engellemeye calisip dusen oyunculari bunyesine katmak daha baska bir olay.. o da yetmeyip halihazirda dusman klan olan ve daha bolgelerine girilmeyen antiyi falan bunuesine katmak daha daha ayri bir olay... hic olmadi bari ic bolgeden hesap satin alalim ise apayri bir olay..
Olay olay olay olay ustune ama trickse bahane oldu guvenmeyin siz )

DeletedUser68297

Ziyaretçi
şizonun nwo ile sa yaptığını ben burdan öğrendiğimde fenersavar bana günaydın diyordu. Eee ozaman sıkıntı yoktuda şimdimi sıkıntı oldu şizonun nwo ile sa yaptığı :)

Çünkü TRİCKERS da ALARM a vurmuyordu :) sorun yoktu. Şimdi NwO gidince ve şizofren aslan payını alınca anladığım kadarıyla problem oldu :D daha bu başlangıç çekirdekleri hazır tut..

Nwo ile SA yapmasi sizofrenin cephesini sadece alarm yapiyordu, nwo etkisiz eleman oldugu icin pakt acisindan normal bir hamle olarak gorulebilir simdi bu baska bir olay, kalkip fake bile atmadigin savasta, tricksin savasip hesap sile gonderdigi koylere belese konmaya calismak baska bir olay.. yetmeyip tricksin koy alimini engellemeye calisip dusen oyunculari bunyesine katmak daha baska bir olay.. o da yetmeyip halihazirda dusman klan olan ve daha bolgelerine girilmeyen antiyi falan bunuesine katmak daha daha ayri bir olay... hic olmadi bari ic bolgeden hesap satin alalim ise apayri bir olay..
Olay olay olay olay ustune ama trickse bahane oldu guvenmeyin siz )

Cedcal gibi bir klanın savaşı kaybedeceğini anladığında TİTAN, ardından TRİCKERS olması gibi bir gerçek varken "Etkisiz eleman" damgasını Nwo'ya senin vuruyor olman cidden komik olmuş.. Önce bi hangi klan olduğunuza karar verin :D Yarın Şizofren öne geçer CEDCAL olursunuz, sonra Şizofren olursunuz hemen böyle keskin yazmayın :D

TRİCKERS bizimle savaşmadı. TRİCKERS , SANCAK ekibinden bize geçen arkadaşlar ile devam saldırıları ve savunmaları yaptı :) kimi sile göndermiş.. Hadi varsayalım ki öyle olmuş. Siz bir şekere TRİCKERS oldunuz onu napacaz ? :D

Almahara

Milis
Çünkü TRİCKERS da ALARM a vurmuyordu :) sorun yoktu. Şimdi NwO gidince ve şizofren aslan payını alınca anladığım kadarıyla problem oldu :D daha bu başlangıç çekirdekleri hazır tut..

Cedcal gibi bir klanın savaşı kaybedeceğini anladığında TİTAN, ardından TRİCKERS olması gibi bir gerçek varken "Etkisiz eleman" damgasını Nwo'ya senin vuruyor olman cidden komik olmuş.. Önce bi hangi klan olduğunuza karar verin :D Yarın Şizofren öne geçer CEDCAL olursunuz, sonra Şizofren olursunuz hemen böyle keskin yazmayın :D

TRİCKERS bizimle savaşmadı. TRİCKERS , SANCAK ekibinden bize geçen arkadaşlar ile devam saldırıları ve savunmaları yaptı :) kimi sile göndermiş.. Hadi varsayalım ki öyle olmuş. Siz bir şekere TRİCKERS oldunuz onu napacaz ? :D
Sen git abilerin gelsin

DeletedUser68297

Ziyaretçi
+9 müttefik satma itemi : SiNSeR

Dünya ya başladığın ANTİ-DEHŞET-PUSU yu 3 lü kombo yapıp sat.
Zora geldimi TİTAN a kaç
Rahatlayınca TİTAN dan çık erhanı sat.
ilk çıktığında UDW ile SA yap, Sonra emri al abilerinden UDW ile SA boz onları sat.
Savaşa girince "Biz savaşta size saldırmayacaktık, bize ayıp ettiniz" diye mesajlar at nwo ya :)
Azıcık sıkıya geldimi "TRİCKS abey savunma" de
Yetmeyince, olmayınca ee real hayatımızda ki yoğunluktan dolayı TRİCKERS oluyoruz :D

+9 Müttefik satma itemi diye de bana itham et kardeş.. Oturmadığınız kucak kalmamış hala sinser böyle şöyle diyorsunuz :D

Savassakda bisey degismezdi zaten ha barbar ha nwo, titani nirvanayi sancagi worldden rahatca yollayan klan size uflese 1k koyunuz duserdi :D

Truva listesi, Nail başkan olacak sinseri kızağa çekecekler, diplomasi hamleleri, Cedcale atılan destekler, cedcali trickers yapmalar. Allahtan üfleyince 1k köyümüz düşüyor kardeş... :) Tineri bırakın artık..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Neyse tüm hazımsızlar olarak yiyin birbirinizi der giderim... Sizde ki bu kuyruk acısı geçmedi, geçmeyecek belli. :D

morfin*

Yasaklı
Sinser yanlış anlama da ! yukarılarda bi yerde yazına denk geldim ekip kurarım yeni dünya ya geçerim eğlencesine fitil klanı kurarım gibi birşeyler yazmıştın 50. Dünyadan sonra seninle yeni dünyaya başlayacak ekip varmı ? Ee malum bir çok oyuncuyu yarı yolda bıraktın. Oyundan çok forum da oynadın .

**crixus**

Mızrakçı
sinsirella sen git bi PUSU dediğin klan kimin klanı onu bi öğren bakalım abilerinden aslan parçası :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Sinser yanlış anlama da ! yukarılarda bi yerde yazına denk geldim ekip kurarım yeni dünya ya geçerim eğlencesine fitil klanı kurarım gibi birşeyler yazmıştın 50. Dünyadan sonra seninle yeni dünyaya başlayacak ekip varmı ? Ee malum bir çok oyuncuyu yarı yolda bıraktın. Oyundan çok forum da oynadın .

1- Yarı yolda bırakmadım... Nedeni niçinini anlatıp herkesin yolunu açtım. İstediğim şekilde gelişti durumlar zaten.
2- Sen bottan,multiden,hileden bugdan bir şekilde mimli olan kişilerle oynayabiliyorsan yaşadığımız durum neticesinde insanlar da benimle birlikte oynayabilir :)
3- Forumda bizden bi ben vardım her zaman her klandan 5-10 kişilik minimum ekipler koordineli bir şekilde post kasıyor. Eğer bana böyle bir yakıştırma yapacaksan, önce kendinize yapmanız gerekiyor.

L A Z U Z U

Çaylak
Normalde insanların ikili diyalogları arasına girmeyi pek sevmem ama yazılarını görünce yorum yapmak istedim
Kardeşim sen kimsin ki insanlar senin sayende kendini özel zannetsin.Muhtemelen hayatında ki tek başarısı buraya gelip yorum atmak olan bir insansın.
Kendini çok büyük sanıyorsun ama emin ol öyle değilsin hatta çok boş bir insansın BENCE...

Peki kardeş sen kimsin ki insanlar hakkında tek bir şey bilmeden sadece buraya yazdıkları yorum ile böyle değişik sonuçlara varıyorsun? Adamı tanımıyorsun bilmiyorsun hayatında tek başarısının buraya yorum yazmak olduğu kanısına nasıl ulaştın. Ben şu oyunda en sevmediğim insan ile ilgili konuşurken bile reel hayatından bahsetmem. Yok tek başarısı oyunmuş yok oymuş buymuş adam belki atomu parçalıyor nerden bileceğim? Sen kızılgafa nın ne iş yaptığını ne ile uğraştığını biliyor musun da böyle yorum yapıyorsun.

Bir şeyi yaparken ya da yazarken önce kendinize bakın ondan sonra yazın.

ShexWear*

Yasaklı

Trickers sizinle savaşmadı, sizinle savaşan Promil kalıyor bir tek o zaman. 17 Kişilik ekip olarak senin içinden geçtik, hemde burada bütün ağlamalarına rağmen.

Hangi yüzle konuşuyorsun cidden garip, şurada senin en büyük destekcin azrail'in bile sana demediği laf kalmadı.

Mütteğifini satan adamsın, dünya boyunca sarfettiğiniz ilk sınır savaşınızda 360 saat içinde kuyruğunu kıstırıp kaçan adamsın. Forumda sana insanlar çöp diyor diye klan adını bile değiştiren adamsın, sinser çöp, gassal çöp, nwo çöp.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Trickers sizinle savaşmadı, sizinle savaşan Promil kalıyor bir tek o zaman. 17 Kişilik ekip olarak senin içinden geçtik, hemde burada bütün ağlamalarına rağmen.

Hangi yüzle konuşuyorsun cidden garip, şurada senin en büyük destekcin azrail'in bile sana demediği laf kalmadı.

Mütteğifini satan adamsın, dünya boyunca sarfettiğiniz ilk sınır savaşınızda 360 saat içinde kuyruğunu kıstırıp kaçan adamsın. Forumda sana insanlar çöp diyor diye klan adını bile değiştiren adamsın, sinser çöp, gassal çöp, nwo çöp.

satmak anlamı aşağıda yazıyor. Şimdi ben satmadım dedikçe siz sattınız dediğine göre burada "bir malı" bedelini ödeyen bir alıcıya vermek eylemini gerçekleştiren oluyorum sanırım... Aylardır kendinize hakaret etmeyin diye uğraşıyormuşum lan yeni farkettim :D

1. 1.
    bir malı, bedelini ödeyen bir alıcıya vermek.
    "Çocuk simit satmak istiyordu"
  2. 2.
    bir şeyin ticaretiyle uğraşmak.
    "Kitapçı kitap satar"

ShexWear*

Yasaklı
satmak anlamı aşağıda yazıyor. Şimdi ben satmadım dedikçe siz sattınız dediğine göre burada "bir malı" bedelini ödeyen bir alıcıya vermek eylemini gerçekleştiren oluyorum sanırım... Aylardır kendinize hakaret etmeyin diye uğraşıyormuşum lan yeni farkettim :D

1. 1.
    bir malı, bedelini ödeyen bir alıcıya vermek.
    "Çocuk simit satmak istiyordu"
  2. 2.
    bir şeyin ticaretiyle uğraşmak.
    "Kitapçı kitap satar"

adam satmak bir deyimdir ve bir kişiyi bir çıkar karşılığında yarı yolda bırakmak anlamı taşır ve ne yazık ki sen korkaklığının, yüzsüzlüğünün yanı sıra Türkçe'yi de bilmeyecek kadar cahilsin