NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Seyanora123

Hafif Atlı
Beyler haklı olduğunuz konular çok ama yapabilecek en iyi hamle buydu dünya bize kalmayacağını anlayınca size yapabileceğimiz en iyi hamle buydu zamanla hızlıca dünyanın sisteminin değişeceğine inanıyorum
Trickırs ve şizofren savaşında vak vak nerede oynayacak onu çok merak ediyorum :)

afferin böyle serhat abinizin izinden gidin :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Beyler haklı olduğunuz konular çok ama yapabilecek en iyi hamle buydu dünya bize kalmayacağını anlayınca size yapabileceğimiz en iyi hamle buydu zamanla hızlıca dünyanın sisteminin değişeceğine inanıyorum
Trickırs ve şizofren savaşında vak vak nerede oynayacak onu çok merak ediyorum :)
3 aylik bir delay var sanirim daha yeni anladiysaniz dunyanin nwo ya kalmayacagini.. isin daha garibi, dunyanin nwo ya kalacagini dusunen buna inanan bir kitle var miydi harbiden?

DeletedUser68814

Ziyaretçi

Bu haritanın İlluminatisi biziz :D

Cedcal ekibi ile beraber Şizofren bizim alt klanımız.

Trickers haritayı karıştırmak için kurduğumuz, bizim yerimize kıtalar kapatıp köy toplayan bir grup heyecanlı genç. Ama onlara tek atma özelliği vermedik. O yüzden aylardır Nirvana'yı bitiremediler.

Heyecan olsun diye diğer klanları da biz kurduk. Gelene geçene tek attığımızı biliyorsun. Diğer türlü heyecanlı olmayacaktı.

Mesela; Karamustafapaşa qanqamız neden nwo savaşında gönül desteğinin bizden taraf olduğunu söyledi???

Hatta aramızdaki bir konuşama;

+ Ördek qanqam nwo klanına 200 çiftlik destek atacağız müsade var mı?

- At qanqam yoksa 96 saatte adamları sileceğiz. Biraz heyecan gelsin .

(Destekler yoldayken yanlışlıkla delete tuşuna bastık nwo yok oldu)

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Biz sol açıktan yardırıyoruz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Açıklamamızı yapıp bilgilendirdik...

Tekrar emek veren tüm arkadaşlara iyi,kötü,dost rakip ayırt etmeden teşekkür ederim...

Konunun bir misyonu kalmadığı için @Strafe modum konuyu silebilirseniz sevinirim...

Herkese iyi oyunlar arkadaşlar.

DeletedUser31319

Ziyaretçi
Ulan serhat ulan serhat
Yazmim yazmim diyorum da valla dayanamadım artık.
Yıllarca oyundan uzak kaldım kadro oluşturacağım diye bir dünyaya girdin, konum olarak dünyadaki en avantajlı klan iken ne yaptın ne ettin hiç savaş vermeden sadece forum tartışmalarıyla akılda kalarak oyunu bıraktın. Olum bari şu oluşturduğun ekibini yarı yolda bırakmasaydın da olacağı bile bile savaşa devam edeydin. Ekip oluşturayım diye girdin tamamen düşman kazanarak dünyadan gittin be olum, şu dünyadaki uğraşını şu halde bitirdin ya helal olsun, gerçekten bunu hiç kimse başaramazdı.

Valla şampiyonlar ligi diye başlayıp hayal kırıklığı dünyası oldu... harbiden bu dünya bile bu hale geldiyse valla bu oyundan artık hiç bi cacık olmaz hiç bir şekilde de zihniyet düzelmez.

memedim neredesin

Rocco Siffredi

Hafif Atlı

Tekrar emek veren tüm arkadaşlara iyi,kötü,dost rakip ayırt etmeden teşekkür ederim...

Konunun bir misyonu kalmadığı için @Strafe modum konuyu silebilirseniz sevinirim...

nasıl da kuzu, nasıl da sakin, nasıl da kedi :D ahahahaha minnoş seni fazla atar göze batar öyle kuzu yaparlar adamı.

edit: tekrar engelledim nazifi. hadi arv

DeletedUser68814

Ziyaretçi

Gitmeyin de biraz DALGA geçelim?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu şu dünyaya kadar tek başarısı oyunu 6 ay oynamak olan insanların ettiği laflara bak :) hele semtemper kardeş dünya dünya üzerinden geçmek istiyorum. Misal 32. dünya ayran döküldü ne oldu ? 47 ayran döküldü ne oldu ? bizi aydınlat kardeş. Sizde ki bu kuyruk acısını bizde bilelim...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.