NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Red Hair Shanks

Mızrakçı
Kardeş biz 10 gündür misli operasyon yapmıyoruz, kami operasyonu yapıyoruz. Mis fake atıyoruz. Gerçekten güzel kesmişsin misleri helal olsun bazı arkadaşlar var mesela aranızda mis fakelere köy vermişler. Seni özellikle tebrik ediyorum :)

Ya sen yalancısın ya da klanındakilerle pek bir bağlantın yok.
Sadece ilk sayfadaki raporlar ;
Ekran Alıntısıasadas.PNG Ekran Alıntısıasd.PNG

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Kavgalar edilmiş , tartışılmış ama artık bitse keşke hesap sil kararından sonra.Nwo klanlarını oyun olarak beğenmesemde hayatlarında ve bir sonraki dünyalarında başarılar diliyorum.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
. 17 kişi,17 kişi diye konuşulan klanın 1 tane köyünü boş aldık mı inan hatırlamıyorum her köyde full destek, boşaltıyorsun gidiyor başkasından buluyor...

Kardeş biz 10 gündür misli operasyon yapmıyoruz, kami operasyonu yapıyoruz. Mis fake atıyoruz. Gerçekten güzel kesmişsin misleri helal olsun bazı arkadaşlar var mesela aranızda mis fakelere köy vermişler. Seni özellikle tebrik ediyorum :)

Hangisine inanalım Serhat ?

ShexWear*

Yasaklı
Serhat, seni bu dünyadan göndereceğim demiştim.

Gönderdim.

Bu sana ders olsun, bir daha kendinden büyük abilerine kafa tutma, 17 kişiler 3 tane kafa klan destekliyoooo diye ağlarsın sonra.

Sen bizi 96 saatte silemedin ama biz seni 360 saatte gönderdik.

Üzücü olan şey şu, 3500 köylük, çok büyük klansın, haritasal olarak avantajlısın çünkü sırtın sağlamda, ama gelip 1 tane doğru düzgün sınır savaşı veremediniz.

Harbiden şampiyonlar ligi denilen w50’nin içine ettiniz

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Sen burada herkese atar yap hepinizi tek gecede sileceğim vurup geçeceğim de,kendi klanında ki oyuncuları da buna inandır ve ardından adam gibi savaşamadan dünyadan çekil.
Valla isterseniz buraya bin satırlık yazı yazın bunu hiç kimseye açıklayamazsınız.Ancak dalga konusu olursunuz işte böyle

Nirvana klanlarını tebrik ediyorum .Kuzey paktının ilk yıkılır denilen klanı fakat sonuna kadar dayandılar helal olsun...

-AzraiL-

Yasaklı
Serhat in yerinde olsaydım ilk önce promil klanınin bize saldırdığı gün klanda ne kadar kami mis varsa o bölgeye attirirdim.o köyleri toplardik kısa zamanda.Hamleleri geç yaptı Serhat .Sürekli op yerine sağlam op yapmak her zaman daha faydaliydi.Sancak klanina da daha fazla destek verilmeliydi bence O konuda da eksik kaldik

Rhombeus

Milis

Bunu 23k asker kestim diyip utanmadan genel foruma koyan adamin soylemesi komik

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
eee o zaman dünya kapanmış desene :) geriye kaldı Alarm ve Şizo savaşı :)

Şimdi ne olacak :) Merakla bekliyorum.....

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Ya sen yalancısın ya da klanındakilerle pek bir bağlantın yok.
Sadece ilk sayfadaki raporlar ;
6986 adlı eklentiyi görüntüle 6987 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba ilk olarak. Muhtemelen nureddin abi kullanici adli oyuncu sensin/sizsiniz. Su konuda bilgilendireyim. Biz 3-4 kisi olarak yonetimin hareketsizliginden sikilip bir seyler yapalim en azindan keyif aliriz diyerekten kami ve misleri yolladik. Zaten fark etmissinizdir fake atan isimler belli basli kisiler. Kami ve mis atan zaten 4-5 kisi falaniz. Fakelerin arasina kami atan olmustur mutlaka ama bizle bir baglantisi yok o atanlarin habersiziz yani birbirimizden. ( Bu bizim hatamiz tabiki mazeret degil sadece durumu ozetliyorum).Yani aslinda 5 VS 17 ydi durum :) :) Saka bir yana elinize emeginize saglik. Guzel savundunuz. Biz de guzel patladik yeri geldi kami yakaladik 1-2 gun de olsa eglendik kendi acimdan en azindan.

Yani bizim sikilmamiz ve yonetimin operasyonu bir turlu duzenleyememesi sebebiyle biz basimiza buyruk hareket ettik aslinda. Serhat in bu yuzden haberi yok kamilerden surekli mis atip taciz etmelerimizden. Haberi olsa da bu kadar darladigimizi bilmiyordur.

VAK VAK ekibini tekrardan tebrik ederim. Gonul isterdi ki savasalim keyif alalim ama olmadi. Sizden 5 kisi bize gecsin kapisalim aslinda guzel olabilir :)

The JUDGE

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Sen onu bunu bırak şimdi şu içimizdeki hesapları bi say bakiyim bi şey denicez :D
Hiç sorma valla suan trickers hesap silse köyler barbara düşse toplamaya kalksak boş köyleri trickers world bu zaman diliminde 2 kere kapatır o kadar köy var

bolubjk*

Baltacı
Ulan serhat ulan serhat
Yazmim yazmim diyorum da valla dayanamadım artık.
Yıllarca oyundan uzak kaldım kadro oluşturacağım diye bir dünyaya girdin, konum olarak dünyadaki en avantajlı klan iken ne yaptın ne ettin hiç savaş vermeden sadece forum tartışmalarıyla akılda kalarak oyunu bıraktın. Olum bari şu oluşturduğun ekibini yarı yolda bırakmasaydın da olacağı bile bile savaşa devam edeydin. Ekip oluşturayım diye girdin tamamen düşman kazanarak dünyadan gittin be olum, şu dünyadaki uğraşını şu halde bitirdin ya helal olsun, gerçekten bunu hiç kimse başaramazdı.

Valla şampiyonlar ligi diye başlayıp hayal kırıklığı dünyası oldu... harbiden bu dünya bile bu hale geldiyse valla bu oyundan artık hiç bi cacık olmaz hiç bir şekilde de zihniyet düzelmez.

Seyanora123

Mızrakçı
17 Kişilik bir ekip çıkartayım 3 tane kafa klan desteklesin bu 17 kişiyi sonra karşımıza koyun istediğiniz klanı biz mücadele edelim var mısın ? :) yoksun değil mi. 17 kişi,17 kişi diye konuşulan klanın 1 tane köyünü boş aldık mı inan hatırlamıyorum her köyde full destek, boşaltıyorsun gidiyor başkasından buluyor... Böyle oynayıp milletten medet umacağıma siler yoluma bakarım...

serhat bende seni oyundan anlıyan birisi zannediyordum ama sadece zandan ibaretmiş :D
kendin demiyormuydun biz sizi önemsemiyoruz daha siz op bile yapmadık diye laf atma boşuna :) geldinizde ne oldu 1 köy aldınız oda utkunun hatasına onun haricinde op yerken size op yapıp 20den fazla köy aldık ki 3 klan diyorsun kim bu 3 klan tmm cedcalden destek alıyoruz ama cedcalde sınırda aldıgımız destek 15 20 çiftliktir gidip -SouLFly52- den 1 köy almak için 100 kami patlattırsan ki suru bile oynamamışlar köyde bu senin hatandır op yapmayı bilmiyorsun ( gerçi normal barbarlara op yapa yapa unutmuşsunuzdur :) attıgınız mislerin arasındaki süre farkı çok fazla rahat rahat ordu kaydırıyoruz daha organize olamıyorsunuz arkadaki bütün köylerimiz boş ki raporlarıda var sizde kami yakalıyorum sömürge yapıyorum diyen sendin 2 gün önce şimdi gelip burda ağlama tamamen yönetimsel hata devretmedin nail abine yönetime sonuç bu :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi

DeletedUser67937

Ziyaretçi
Ulan be hiç savaş vermeden şu noktaya gelip savaş kapımıza gelince hesap silmek çok anlamsız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.