CEDCAL vs SANCAK&NwO

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yav kuzey nereye iyi gidiyor Nirvanayı kurtarın önce hiç bi desteğiniz yok adamlara bakın onlar sizin son şansınız benden söylemesi o bölge düşerse ki bu gidişle 1 2 haftaya kalmaz düşecek o zaman hedef tahtası konumuna düşeceksiniz :D

Yaklaşık 2 aydır 2 haftaya Nirvana klanı bitiyor diyorsunuz ama hala NİRVANA duruyor :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
şu w50nin en medeni giden konuşmasını bile 2 dkda trash talka çevirdiler :d

DeletedUser67932

Ziyaretçi
Hala emiri takan var mı ya ben sadece yalakalarıyla ve çakma arkadaşlarıyla takılıyorlar sanıyordum. Emir kılıçlarımi yolla

DeletedUser67841

Ziyaretçi
:D dun sabaha kadar trıck yonetım formunda cedcal cok pasıf kaldı dayanamayacaklar bızmı toplasak dıyolardı 2v2 den bahsedıyolar :) alarm klanı sızın ne oldugunu gorsede her worldde oldugu gıbı burdanda sılınsenız :) cekırdegıımı aldım sız laf dalasına gırebılırsınız ben ızlıyorum

Tricks yönetim forumunda böyle bişey konuşulmadı, boş algı peşinde koşma oyununa bak

DeletedUser68734

Ziyaretçi
Nirvana yıkılır dağılır deniliyo ama adamlar ne olursa olsun kemikli klanmış tricks ile şimdiye yaptıkları savaşta ne olursa olsun yıkılmadılar evet çok köy veriyo olabilirler lakin onların yerinde başka klan olsa belkide çoktan dağılmıştı. Hiçbirini tanımam etmem nirvanadan ama yinede azimle tutundular tebrik etmek lazım. Bundan sonrada yıkılacaklarını sanmıyorum

POLİGON

Okçu
Nirvana yıkılır dağılır deniliyo ama adamlar ne olursa olsun kemikli klanmış tricks ile şimdiye yaptıkları savaşta ne olursa olsun yıkılmadılar evet çok köy veriyo olabilirler lakin onların yerinde başka klan olsa belkide çoktan dağılmıştı. Hiçbirini tanımam etmem nirvanadan ama yinede azimle tutundular tebrik etmek lazım. Bundan sonrada yıkılacaklarını sanmıyorum

Gökko sendemi düştün buralara :D

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Yaklaşık 2 aydır 2 haftaya Nirvana klanı bitiyor diyorsunuz ama hala NİRVANA duruyor :D

Yok oyle deme baskan. 2 koca aydir 3 tane op yapmislar ve 500 koy almislar. Yaaa :) Haftada 2 op yapan SANCAK-NWO bi tarafta diger tarafta 2 aydir daha 3 op yapabilen bir TRICKS....
2 haftaya NIRVANA biter dediklerini ve bunu 2 ay once soylediklerini dusunursek herhalde worldu NIRVANA kapaticak dogru oranti yaptigimiz zaman :)

The JUDGE